Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintek normális, ha a 40...

Szerintek normális, ha a 40 éves nevelőapa és a 15 éves nevelt lány között ilyenek hangzanak el messengeren?

Figyelt kérdés

Számomra ez teljesen meghökkentő, de nyugtassatok meg, ha lehet ez normális is. Apukák, nevelőapukák, nagy testvérek, bármiféle rokonok, mit gondoltok?


Szösszenetek normális beszélgetések közé ékelve nevelőaputól:


- Manó, hol az xy könyv?

- kis cic bab? látni akarom a pofid! pic. please

- hi kis baby, whatsup?

- beteg vagy? majd én ápollak :)

- Hol a szivecském???

- elindultam haza bogybab

- annyira finom puszit adtam pedig reggel, h ne keltselek fel

- nem hiányzom?

- utálsz kincs?

- Mai program lefújva, anyád szeretné hogy menjek haza, nem mondhattam meg neki hogy találkozunk

- nem hagyom veszni a tappancs nyomodat

- volna kedved kimenni ma valamerre? ne mond neki még semmit, aztán kitalálunk valamit (anyjának)

- boldog valentin napot kicsi kincs <3

- whatsup kisbab?



Mindez sima hétköznapi beszélgetések közé ékelve. 5 éve a nevelőapja a lánynak. Törődik vele, foglalkozik vele. Ez viszont elég beteg, nem?


febr. 19. 18:04
 31/91 anonim ***** válasza:
92%
miért lenne biztos?
febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 A kérdező kommentje:

Ezt akkor sem felteteleznem, ha fegyvert fognanak a fejemhez.


Egyebkent en HO-ban dolgozom, joforman soha nincsenek kettesben.

febr. 19. 19:12
 33/91 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy nagyon naiv hülye vagy,vagy kamu a kérdés. Nem veszed észre hogy rajtad kívül itt mindenki látja hogy közük van egymáshoz a lanyoddal? Mi az hogy sosincsenek kettesben? Ezt te írtad a kérdésben -Mai program lefújva, anyád szeretné hogy menjek haza, nem mondhattam meg neki hogy találkozunk. Ezen mit nem értesz hogy a hátad mögött találkozgatnak? Most azonnal dobnám ki mindkettőt a házamból.
febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
98%
Rájött, hogy mégsem a férjed, hanem a vejed szeretne lenni.
febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy budos pedofil
febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim ***** válasza:
98%
Nyugtass meg hogy kamu,de ha nem akkor tényleg gondolkodj el kikkel élsz együtt hiszen a hátad mögött akartak találkozni titokban. Ha semmi nincs köztük akkor miért titokban kellene közös programot csinálni?
febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
84%
De szerintem ez kamu kérdés mert ilyen hülye nő nincs aki ahelyett hogy kivágná az élettársát ide ír ki kérdést..
febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
96%

"Abban 100%-ig biztos vagyok, hogy fizikailag sosem nyulna hozza."

A leírtak alapján én ebben nem lennék ennyire biztos a helyedben. Már ha igaz lenne a kérdés.

febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
4%
Hát pedig ez egy teljesen normális beszélgetés egy proli tini meg egy fiataloskodó apuka között...de persze mindenki azt lát bele, amit bele akar látni.
febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
72%

"Elszedultem, nem tudtam abbahagyni a scrollozast.



Közel 40 éves nő nem használ ilyen kifejezéseket, szal tuti kamu az egész"


Gen Y teteje már elmúlt 40, és visszük magunkkal a szlengeket.

febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!