Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám a pasiját választotta...

Az anyám a pasiját választotta helyettem?

Figyelt kérdés
Megmondtam anyámnak, hogy ha hozzánk költözik a pasija, akkor elköltözöm apámhoz. Nem is érdekelte, tervezgették tovább a költözést.Pénteken elkezdett helyet csinálni a pasi holmijánal, mondtam, hogy én meg akkor pakolok apámhoz. Azt mondta oké. Reggel indult cuccostól a pasi, én meg mondtam indulok apámhoz, és el is mentem, ott voltam egész nap. Anyám nem is jött utánam.Vasárnap reggel apám azt mondta, hogy menjek haza, mert nála kevés a hely és nem fog tudni dolgozni. Hazamentem, már be volt cuccolva a pasi, mondtam visszaköltözöm, anyám annyit mondott, jó rendben. Úgyhogy itthon lakom ugyanúgy, de anyám akkor is a pasit választotta, mert nem érdekelte, hogy el akartam költözni itthonról és el költöztem, csak apám hazaküldött. Ez jelenti, hogy jobban kell neki a pasi mint én?

márc. 4. 17:21
 101/140 anonim ***** válasza:
65%

Nekem valahogy hihetetlen az egész sztori.

17 évesen úgy viselkedik valaki, mint egy óvodás, az anyja okosan kezeli a helyzetet, mint egy tiszteletre méltó felnőtt, most meg benyögöd, hogy anyád terhes, mindezt pár hónapos ismertség után, ahogy írod, közben ignorálod a "mi a bajod a pasival" kérdéseket, mert nyilván nem tudod, mit találj ehhez ki, inkább tereled a témát a terhességgel.


Kamu az egész, már magad is belegabalyodtál.

márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/140 anonim ***** válasza:
52%

101.: Miért lenne kamu? Menet közben derült ki pár napja, hogy gyereket vár az anyja.

Másrészt nemcsak 17 évesek, hanem meglett felnőtt emberek is sokszor úgy viselkednek, mint egy kisgyerek. Sok esetben az idős szülő újraházasodását haszonlesésből próbálják megakadályozni, nehogy tovább osztódjon az örökség.

Viszont egy gyerek sokszor féltékeny az anyuka új partnerére. Ez éretlen gondolkodásra utaló jel. Amúgy nem a pár éves kisgyerekek járnak élen ebben, mert ők általában könnyebben megszokják a szüleik új partnereit, hanem a kiskamaszok. Egy nagykamasznak, mint a kérdező is, már ezen túl kellene jutnia. De pár év múlva el is költözhet, ha zavarja a helyzet. A lakásviszonyokat se ismerjük. Nem mindegy, hogy egy kétszobás lakásban kell összeszoknia ennyi embernek, vagy egy nagy házban, ahol legalább 4-5 szoba és akár szeparálható lakrészek vannak.

márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/140 anonim ***** válasza:
18%
97-es hozzászóló egy nagy férfigyűlölő (disznó-kolbászos hasonlat).
márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/140 anonim ***** válasza:
28%

103.

Férjezett vagyok. Fiaim vannak. Semmi bajom a férfiakkal.

Ez a nőt minősítette, hogy odacuccoltatta a paliját.

Amúgy ez egy nagyon régi közmondás, nem én találtam ki, de ide találó volt.

márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/140 anonim ***** válasza:
73%
104es, akkor gondolom, ha te elválnál a férjedtől, azzal a lendülettel zárdába is vonulnál igaz? Hiszen onnantól kezdve nem lesz jogod boldognak lenni, csak a gyerekeidnek élhetsz halálodig.
márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/140 Grizesteszta ***** válasza:
76%

#104: És miért gond az, hogy 'odacuccoltatta' ? Miért ne élhetne teljes/normális életet egy új partnerrel és egy új gyerekkel úgy, hogy a régi jogai nem csorbulnak? Mert nem kidobta a gyereket, és valószínűleg nem bántja a férfi a srácot, hiszen akkor írt volna példákat...

Egy egyedül élő, gyerekes anyuka miért ne kezdhetné újra? (A mondást ismerem, de adott szituban szerintem is gusztustalan volt.)

márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/140 anonim ***** válasza:
21%

Jól van már, nekem nem alapértelmezett, hogy egy férfi eladva a lakását, gyakorlatilag felszámolva az egzisztenciáját hozzám cuccoljon.

Pláne azért nem, mert terhes lettem egy 17 éves gyerek mellett/után.

Szexre - ami persze fontos az életben - összejárni nem kell együtt lakni.

Most terhes, lassan odalesz a "mézeshetek" varázsa, csodás kapcsolat lesz ennyi idősen. :D

Szerintem a nagy egyetértők még fiatalok, hogy átlássák, az ilyen dolgok hova vezetnek.

márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/140 anonim ***** válasza:
53%

107.: Részben igazat adok neked. Viszont egy látogató kapcsolat se csak a szexről szól. Én is olyanban élek, sokkal több a kapcsolat szexnél.

Amúgy a kérdező nem írta, az anyja párja eladta-e a lakását, mióta tart a kapcsolat, stb. Sokan itt beleképzelnek ebbe olyasmit, amit le se írt a kérdező.

Az pedig, hogy hogyan sikerül a kapcsolat, nem életkor függvénye. Idősebb korban is lehet jó kapcsolatot találni, sőt, sokan vannak úgy, hogy nem fiatalon találják meg az életük párját.

márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/140 anonim ***** válasza:
0%

Itt egy kis olvasnivaló a látogató kapcsolatról:

[link]

márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/140 anonim ***** válasza:
0%

108.

De leírta, hogy eladta a pali a lakását, azért hoztam fel, mert nagyon durva.

márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!