Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám a pasiját választotta...

Az anyám a pasiját választotta helyettem?

Figyelt kérdés
Megmondtam anyámnak, hogy ha hozzánk költözik a pasija, akkor elköltözöm apámhoz. Nem is érdekelte, tervezgették tovább a költözést.Pénteken elkezdett helyet csinálni a pasi holmijánal, mondtam, hogy én meg akkor pakolok apámhoz. Azt mondta oké. Reggel indult cuccostól a pasi, én meg mondtam indulok apámhoz, és el is mentem, ott voltam egész nap. Anyám nem is jött utánam.Vasárnap reggel apám azt mondta, hogy menjek haza, mert nála kevés a hely és nem fog tudni dolgozni. Hazamentem, már be volt cuccolva a pasi, mondtam visszaköltözöm, anyám annyit mondott, jó rendben. Úgyhogy itthon lakom ugyanúgy, de anyám akkor is a pasit választotta, mert nem érdekelte, hogy el akartam költözni itthonról és el költöztem, csak apám hazaküldött. Ez jelenti, hogy jobban kell neki a pasi mint én?

márc. 4. 17:21
 111/140 anonim ***** válasza:
40%
Valóban, már nem emlékeztem minden régebbi kommentre részletesen. Az valóban elég veszélyes döntés egy férfi részéről, hogy feladja az egzisztenciáját egy új kapcsolat miatt. Sokszor van úgy, hogy nem sikerül a kapcsolat, és akkor nehezebb újra különköltözni. Van, hogy nem is sikerül, mert nincs elég pénz lakhatásra és így maradnak sokan benne rossz kapcsolatokban. Döbbenetes, hogy feltehetőleg középkorú emberek mekkora naivitásra képesek csak azért, mert beleszerettek valakibe.
márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/140 anonim ***** válasza:
33%

111.

Na ezért írtam azt amit. :)

márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/140 anonim ***** válasza:
76%

De nem kell “látogató” kapcsolat meg egyéb fszságok, a kérdező anyja újra szerelmes lett, társat talált, akitől már gyereket is vár. Még szép, hogy együtt szeretne vele élni, ehhez még gyerek se kéne. Pont.

107-es, azért, mert te egy elhasznált, lepukkant vénasszony vagy, aki max ürítésre jó valakinek, nem kell az anyukáról is ezt feltételezned. Ezt a stílust pedig azért kapod, mert semmi jogod nem volt gúnyolódni anélkül, hogy bármit is tudnál a nőről azon kívül, hogy ő talált magának párt elváltan, kamasz gyerekkel, középkorúan is. Nem az ő hibája, hogy neked ez nem sikerült.

márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/140 anonim ***** válasza:
30%
113-as: Én nem gúnyolódtam senkin. Te viszont projekcióban jeles vagy. Te gúnyolódsz itt másokon, ha nem vennéd észre. Nem vagyok se elhasznált, se lepukkant, se vén. Jómagam nem is akarok összeköltözni senkivel. A látogató kapcsolat sokaknak megfelel és a tévhitekkel ellentétben nemcsak szexről szól. A mai magyar társadalom nagy része azt hiszi, hogy mindenkinek egy standard kapcsolatban kellene élnie, mint az átlag. Birka módjára. Elárulom, hogy ami ma normálisnak számít, az 50 éve még nem volt az. 50 éve az élettársakat is megbélyegezték, az akkori társadalom nagy része csak a házasságot fogadta el. Neked az a bajod, hogy korlátolt vagy és mindenkire egyforma életet erőltetnél.
márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/140 anonim ***** válasza:
51%
107es sajnálom hogy neked a kapcsolat kimerül a szexben, unalmas házasságod lehet. Vagy lehet nem is téged, inkább a férjed sajnálom
márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/140 anonim ***** válasza:
22%

113.

Egyáltalán nem vagyok sem vén, sem lepukkant, férjezett, gyerekes anyuka vagyok.

Ellenben veled valami gáz lehet, ha ilyen agresszíven védelmezel egy másodvirágzó, teherbe esett középkorút. :D

márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/140 anonim ***** válasza:
55%

114.

Nem te voltál a 107. hanem én. :D

márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/140 anonim ***** válasza:
55%

113.

Te kinek írogatsz? : D

márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/140 anonim ***** válasza:
6%
Szomorú, hogy ez a kérdés ennyi indulatot generál. Az a lényeg, hogy nincs két egyforma család, így nincs egységes recept se arra, hogy ki hogyan éljen.
márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/140 Grizesteszta ***** válasza:
65%

#116:Én már régen elveszítettem a fonalat, hogy ki kivel beszélget - mellesleg nem is értem, hogy mire jó az, hogy egy anonim fórumon nem tesztek közzé valami azonosítót, hogy legalább a hozzászólásokat egy 'forráshoz 'lehessen kötni - de a definíciód nagyon tetszett:'egy másodvirágzó, teherbe esett középkorú'. Kíváncsi lennék, hány éves vagy Te most, hány éves az anyuka és mondjuk 10-15 évvel idősebb korodban is így definiálnád-e?


Mert a srác anyja lehet mondjuk 36 és 45 között valahol... Ez a kor már valóban középkor? Akkor milyen korra lövöd be a harmad és negyedvirágzást? Mert sok-sok embernél van ilyen is, bizony.... Egy nő 80 évig simán élhet, a 36-45 így is 'középkor'?


De ha a definíciótól eltekintünk, akkor is röhejesnek érzem, hogy kívülálló nőként 'idősnek' érezz valakit a 40-es évei környékén úgy, hogy simán hátra lehet neki még a fél élete. Persze ez lényegtelen, igazából csak az a lényeges, hogy oda költöző krapek nem érzi a nőt idősnek ahhoz, hogy elkezdjenek együtt egy új életet. :)


(Elmúltam 55, pont 2 éve éreztem, hogy szar a 2. házasságom, léptem és most bő egy éve élek együtt valaki mással.És persze, túl vagyok már életem felén, de még mindig hátra van egy remélhetőleg hosszú időszak, amit nem csak munkavállalóként, anyaként, nagyiként, hanem párként, és nőként sem elhanyagolható. Na, ezért érzem röhejesnek a definíciódat.)

De úgy gondolom, hogy a korral talán majd Te is 'bölcsülsz', és remélhetőleg nem csak akkor, ha rá kényszerülsz arra, hogy másod-harmadvirágzásban is új életet kezdj.:)

márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!