Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Ezelőtt nagyon sok évvel feltehetően született egy gyerekem (ha jól számolok idén augusztus-szeptember környékén kell tölteni a 28.évét). De semmi biztosat nem tudok, mert amikor az akkori barátnőm néhány hónapos kapcsolat után közölte, hogy terhes, én azonnal megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta rengeteg idő eltelt az utóbbi 1-2 évben sokat gondoltam rá, hogy mi lett vele végül, egyáltalán megszülte-e a gyereket? Elkezdtem interneten keresztül és nemrég meg is találtam. Új néven van fent, férjezett és 3 gyerek van megadva gyerekeiként és a képek alapján is 5 fős családról beszélünk. 2 lánya és 1 fia van. A fiú túl fiatal ahhoz, hogy az enyém legyen, 19-20 körül van. De a két lányról nem nagyonnrudom megállapítani, hogy pontosan mennyi idősek vagy melyik az idősebb, ilyen 23-24 és 27-28 közöttinek néznek ki mindketten. Összeszedtem a bátorságom és ráírtam az anyjukra, kedvesen bemutatkoztam és a gyerekemről érdeklődtem. A választ viszont nem tettem zsebre, dühödten elküldött a pokolba, és még finoman fogalmaztam. Azt írta, hogy egyik sem az enyém, elvetette az enyémet és ne merjek a közelükbe menni. De ezt nem tudhatom biztosra, a 2 lány közül ránézésre lehet az egyik az enyém, sőt a bátyám szerint akár kétpetéjű ikrek is lehetnek és lehet mindkettő az enyém. A vezetékneve ugyanaz mindhárom gyereknek, adatlapukon nincs feltüntetve a születési dátumuk. A szülőkkel nem lehet értelmesen beszélni, csak dühöngenek. Jó ötlet lenne ráírni egyikükre? Vagy lehet nem is tudják,hogy egyikük nem az apjuk-é? Vagy keressek fel régi, közös ismerősöket és érdeklődjek előbb náluk? De lehet hogy az anya már riasztotta azt a pár közös ismerőst, hogy ne mondjanak nekem semmit.

ápr. 26. 08:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/135 anonim ***** válasza:
100%

De o neked egy idegen es te is az vagy neki.


Ha idegenekkel akarsz beszelgetni szolits le valakit a plazaban es dumcsizzatok.

Kb ennyi kozod van a volt parod gyerekehez is.


Egyebkent en is 3 oldalas szitok levelet irfam volna neked.


Egy gyerek elvstetese faj meg 30 ev utan is.

Ugyan olyan gyorsan szivodj fel most is mint anno.

ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/135 anonim ***** válasza:
99%

Miért kellene megkeresned egy tökidegen felnőttet? Ő NEM a gyereked. Semmi közöd nincsen hozzá, papíron és másképpen sem.


Amúgy meg, ha a pasim lelépett volna, és otthagy terhesen

1. elvetetem - semmi köze hozzá

2. megszülöm és nevelem egyedül vagy egy új férfival az oldalamon - semmi köze hozzá


Te akkor döntöttél, amikor leléptél a barátnőd mellől harminc évvel ezelőtt, innentől kezdve lehet leszállni róla továbbra is.


Az a gyerek max genetikailag a tiéd, de az meg csak biosz.

ápr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/135 anonim ***** válasza:
99%

Más: ha apám - vagyis bocs a tök idegen sejtdonor! - huszonöt évvel a születésem után egyszer csak betoppan az életembe, nem lenne szükségem anya támogatására, mert én küldeném el a halál f...ra de úgy elég erősen.


Szállj le arról a családról és kezeltesd a mentális bajodat, amely szerint neked bármi közöd van két idegen nőhöz.

ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/135 anonim ***** válasza:
98%

Ha meg kakukktojas a gyerek, akkor lehet, nem is tud rola. Semmi jogod odamenni es ossze...ni az eletet. Lemondtal rola, amikor leleptel, most mar ehhez tartsd magad.


Komolyan erdekelne, mi ez a hirtelen erdeklodes, megis mi van a hatterben. Irtam mar par tippet. Esetleg meg az, h azota nrm lett gyereked, se kutyad se macskad es nem akarsz mahanyosan meghalni. Csupa full onzo indok jut eszembe, vajon miert? Ha meg orokos kell, hagyd az exedre a vagyont, jo karpotlas, o meg ad a gyerekeinek belole majd.

ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/135 anonim ***** válasza:
100%
tanulj a hibádból, és hagyjad őket
ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/135 anonim ***** válasza:
99%

Ugyanazok a gondolatok vannak bennem, mint amit a 14-es írt.

Miért akarod ennyi év után megkeresni? Mi az oka? Az őszinte oka.

ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/135 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, h a "gyerekeid" el fognak kuldeni az edesanyadba. Jogosan.

Az en "apam" mondjuk legalabb 5 eves koromig ott volt, csak aztan taposott le, de belerohogtem a fejebe, mikor 35 ev utan megprobalt megkeresni, s neha beszelgetni, mint egy jo apa. 😂Szerintem ezt fogsz kapni: 🖕

ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/135 A kérdező kommentje:
Egyszerűen az van a háttérben, hogy alig 23 éves voltam, mikor becsúszott ez a gyerek. Nem számítottam rá, nem éreztem semmit az anyja iránt, így megléptem a felelősség elől. Most pedig 51 éves leszek és sok minent másképp látok, sokat komolyodtam. Azt tudom, hogy az apja már nem lehetek, de azt gondolom jogom van tudni, hogy mégis kicsoda a gyerekem? Szeretném azért megismerni, beszélgetni vele, tudmi hol tart az élete. Valóban nincs azóta gyerekem, de ennek semmi köze hozzá. Ha lenne másik gyerekem akkor is meg akarnám ismerni az elsőt. Az örökséggel még ráérek foglalkozni, de biztos nem egy ilyen bunkó nő fogja kapni aki 2 értelmes mondatot nem tud leírni szitkozódás nélkül.
ápr. 26. 09:29
 19/135 anonim ***** válasza:
99%

Oke, szoval az utolso tipp jott be.

Figyelj, ez a hajo elment. Tudsz beszelgetni random emberekkel az utcan, hogy az o eletuk milyen iranyba tart stb., azzal talan nem csinalsz bajt. Gyereked neked nincs.

ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/135 A kérdező kommentje:
De igen, van gyerekem.
ápr. 26. 09:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!