Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan haragszom anyámra,...

Jogosan haragszom anyámra, mert nem figyelt a kinézetemre?

Figyelt kérdés

Anyámat sosem érdekelte, hogy én, vagy a húgaim hogy nézünk ki. Nekem soha életemben nem volt hosszú hajam, pedig mindennél jobban akartam. De nem, mert anyám óvodától kezdve második osztályig szinte már tüsire vágatta, pedig nem is ment az arcformámhoz, a homlokomba pedig egy böhöm vastag tincset fésült. Emlékszem, elsős koromban gyakran megkérdezték, fiú vagyok-e vagy lány. Az oszálytársnőim közül mindenkinek szép, tökéletesen hosszú haja volt, csak én néztem ki fúnak. Panaszkodtam anyának, de ő sosem vett komolyan, az önbecsülésem pedig a béka segge alatt volt. Harmadikban aztán "megvilágosodtam", és elkezdtem növeszteni a hajam. Most a vállamig ér, de közel sem olyan szép, mint a többi lányé. A szívem mélyén sosem bocsátottam meg anyámnak, amiért elrondított, és szomorúan látom, hogy most ezt teszi a húgaimmal is.

13/l



2014. okt. 12. 09:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
70%

Igen, ezt csak az érti meg, akivel szintén megtörtént.

Hiába mondjátok, hogy nem a haj csúfít el. De igenis, egy kislány, sőt egy kamaszodó kislányt egy idétlen fiúsra lenyírt,(elnyírt) haj nagyon el tud rontani. Örüljön az akinek ebben nem volt része!

2014. okt. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
58%
Megértem a szüleim engem is fiúnak neveltek! Mindig idióta rövid hajam volt , fiús kissé rongyos ruháim és mintha élvezték volna azt ,hogy kínozhatnak olyan önértékelési problémáim vannak amit nem biztos ,hogy valaha kiheverek!
2016. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!