Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tálaljam anyuéknak, hogy...

Hogy tálaljam anyuéknak, hogy a barátom akit kb.1,5 hónapja ismerek, el akar vinni 4-5 napra nyaralni, illetve telelni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, de ilyen téren kicsit gyerekként kezelnek. Kb. olyan 200 kmre mennénk. Félek , hogy majd elkezdenek cseszegetni, hogy ez korai stb...Amúgy nem ismerik a barátom, még azt is korainak tartják, hogy egyátalán behozzam a lakásba. A pénz nem gond, mert barátom fizet, persze nem várom el tőle mindent álljon, de nekem is van spórolt pénzem (egyetemre járok). Így a szüleimtől egy ft-ot se kéne kérnem. Ja a barátom 24 éves.
2016. jan. 18. 12:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
átérzem a helyzeted, én is voltam így ennyi évesen, 2 évvel idosebb vagyok és mai napig minden ilyenen megy a vita, de ha van spórolt pénzed és nem kell toluk kérned akkor szerintem nincs beleszólásuk, megtiltani nemtilthassák, max elmondják a véleményuket. ha pedig most nemállsz ki magadért, hogy márpedig te elmész mindig ellene lesznek ilyen dolgoknak
2016. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ha a saját pénzeden mész akkor igazán nincs hozzá semmi közük,hogy hova mész és kivel.De azért mielőtt elmentek mutasd be a szüleidnek :)

Remélem tudtam segíteni!

Jó pihenést!

2016. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%

Már nem azért, de én 40 évesen se avatom be anyámat, mert akkor hallgathatok az erkölcseimről...

Abba beleszólt, hogy átmenjek este egy húsz éve ismert baráthoz, akit évente egyszer látok (külföldön lakom).

Merthogy mindketten egyedülállök vagyunk, s az nem illik.

Pedig sose volt/lesz köztünk semmi.

2016. jan. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
33%
22 éves vagyok, dolgoztam,van egy kislányom, lakásunk, a párom 25...közben főiskolára járok...Fogom a fejem, hogy hogy lehet valaki ilyen 20 évesen, ilyenen aggódni...hogy tálald...
2016. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
61%
14es, valamibe igazad van, de szerintem ez nem csak a kérdezo hibája hanem a szuloké is
2016. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%

Nézzétek, minden család és minden értékrend más. Nem kell mindjárt hülyének nézni, ha valaki 22 évesen még nem anyuka meg egyetemista meg dolgozó nő egyszerre. (Mondjuk én ettől fogom a fejem, de mindegy.)


Mindig is voltak túlaggódó szülők, nem a "mai generáció" hibája ez.

2016. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%
Attól még, hogy érettségi után beestél egy gyárba, aztán felcsinált egy srác, aki gondolom örökölt egy lakást... hát erre nem lennék büszke. Persze neeem, veled nem így volt, hogyne. Itt ilyenkor mindenki kivétel. :)
2016. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
73%
14-es vagyok. Senkit nem hülyéztem le, nem becsméreltem senkit. Csak úgy gondoltam, hogy a kedves kérdező legyen talpra esett és álljon ki magáért 20 évesen. Ti becsméreltek engem, abból amit leírtam. Befejeztem az érettségit, vendéglátóztam, közben elvégeztem a pincér-szakács szakmát. A lekást kaptuk a szüleimtől, nem dolgoztam meg érte, de nem is kérkedek vele. Sokan sokmindent kapnak a szüleiktől, én kaptam egy másfél szobás kis kertes házat, de nem bmw-ket meg luxusutakat menőzni. Két év után pedig belevágtunk a babaprojektbe a vőlegényemmel, miközben levelezőn végzem a főiskolát. 4 hónapos a kislányom. Nem tudom miért kell elítélni. Nem mondtam, hogy már 20 évesen legyen anya. Mindenki úgy alakítsa életét ahogy jólesik. Csak ne hagyja magát elnyomni a kevdes kérdező, ennyi. Köszönöm a kedves szavalat :) " felcsinált...-.-"
2016. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szia, en is 20 eves vagyok, a parom tolem 1000x kmre lakik, es ma repultem haza miutan a mult hetet nala toltottem. Felnott ember vagy. Addig kezelnek gyerekkent amig te azt hagyod, es ilyeneken aggodsz meg engedelyeket kersz. En 18 eves korom ota honapokat elek egyedul kulfoldon, az en paromat sem ismerik, de beszelek nekik rola, hogy szokjak hogy o igenis van. Nem 16 eves kamaszkent titkolozok... ennek kb.ebben a korban mar ugy kene mennie hogy "anya, holnaputanra van repjegyem. Hetfon repulok haza, persze vigyazok magamra. Te is.". Repjegy szo ugye opcionalis. Tehat nincs itt semmi talalni valo 20 evesen ne haragudj.
2016. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
14-es vagyok. Igaz előző! Bizony, amíg az ember gyerekként viselkedik gyerekként kezelik :)
2016. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!