Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tálaljam anyuéknak, hogy...

Hogy tálaljam anyuéknak, hogy a barátom akit kb.1,5 hónapja ismerek, el akar vinni 4-5 napra nyaralni, illetve telelni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, de ilyen téren kicsit gyerekként kezelnek. Kb. olyan 200 kmre mennénk. Félek , hogy majd elkezdenek cseszegetni, hogy ez korai stb...Amúgy nem ismerik a barátom, még azt is korainak tartják, hogy egyátalán behozzam a lakásba. A pénz nem gond, mert barátom fizet, persze nem várom el tőle mindent álljon, de nekem is van spórolt pénzem (egyetemre járok). Így a szüleimtől egy ft-ot se kéne kérnem. Ja a barátom 24 éves.
2016. jan. 18. 12:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

14-s, ez családtól is függ, én vagyok a 40 éves, aki írta az anyját.

Több, mint tíz éve külföldön lakom,egyedül, mások dolgaiban is én intézkedek, nyelvtudás miatt, anyám mégis óvódásnak tart.

Vannak ilyen szülők.

2016. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
14-es: Édesanyám 63 éves az anyja (nagyi) 85, róla gondoskodik, ott lakik velük. Meg akarja mondani, mikor mit csináljanak anyámék, mikor érjenek haza...tudom vannak ilyen szülők, nekem szerencsém volt. Valószínű pont ezért, mert tudják milyen "jó" érzés is ez. De időben fel kell lépni ellene úgy gondolom.
2016. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Kedves kérdező! :)


Nézd, tudom, hogy milyen helyzetben vagy, mert én is ugyan ezt élem át, bár csak annyi, hogy anyuval vagyunk, de szintén még mindig anyáskodik, kicsitt jobban mint kellene.

Fiú ügyekben nincs ilyen gondom.


Én úgy gondolom, hogy 20 éves vagy. Ha te a barátodban bízol, akkor menj el Vele. Mond el a szüleidnek a dolgot, hallgasd meg a véleményüket és tedd azt amit jónak látsz. Abba úgy se tudnak beleszólni hogy mit csinálsz.

Nézd a te életed, te kell éld és nem a szüleid kell a te életedet éljék .

Hajrá, én drukkolok.

2016. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én is ugyancsak 20 voltam mi úgy oldottuk meg hogy feljött hozzánk és mondta a szüleimnek hogy szeretne elvinni kirándulni . Persze elmentünk :) 14 éve volt ez azóta házasok vagyunk 11 éve 2 gyönyörű gyerekkel
2016. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!