Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szidnak le, ha 4-est...

Miért szidnak le, ha 4-est hozok haza?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok fiú. 8osztályos gimibe járok.

Ha 4-est hozok haza leszidnak, pontosabban az anyám, aki azt mondja hogy nem tanulok elég figyelmesen... ez engem nagyon zavar, kérlek segítsetek!



2016. máj. 25. 21:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Jaj, ne legyetek képmutatók... Nem hiszem, hogy az összes válaszadó, aki azt írta, hogy tanuljon jobban a kérdező, mindig mindenből kitűnő volt...
2016. máj. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Aki arra biztat egy hatodikos gyereket, hogy csak a neki tetsző tárgyakból tanuljon, az mégis mire gondol olyankor?

Én nem vagyok egy matematikai lángelme, de általánosban végig ötös voltam belőle, a képemről lesült volna a bőr, ha nem teszem bele azt a minimális erőfeszítést, ami az ötöshöz kell.

Egyébként amikor majd felnő, és dolgozni kezd, mit mondunk majd neki? Oooo, csak a munkafolyamat neked tetsző részét csináld meg, jó az úgy, a többit majd elintézi más...

2016. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem túl jó szülők, ami a gyerekük tanulási affinitására történő ráhatást illeti, nem értik, hogyan működik a tanulás. Örüléssel többre mennének, így csak elijesztenek a tanulástól. Amit persze nem szabad engedned, küzdened kell a tanulásodért, mert ezen múlik a jövőd. Komolyan. :)


Ezen a linken szemezgessél, próbálj meg eléjük tenni cikkeket.


[link]


A másik lehetőség, hgoy te magad kéreted magad iskolapszichológushoz, és neki elmondod a dolgokat. Ő megértő lesz, és mint szakember, hitelesen fel tudhat lépni a szüleid irányában, felvilágosítva őket. Kérdezz rá a titkárságon, hogy hogyan beszélhetnél iskolapszichológussal, beszéld meg vele a dolgokat, és nyilván segít kitalálni, hogy hogyan tovább.

2016. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!