Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit gondoltok erröl?...

Ti mit gondoltok erröl? Tetoválás a szüleim tudta nélkül 16f

Figyelt kérdés
nyár közepe fele tetoválást akarok csináltatni a szüleim tudta nélkül, majd csak akkor fognak róla tudni ha véletlenül meglátják (mellakosmra)? Ti mit gondoltok erröl, jöhet pozitiv, negativ válasz?

2016. jún. 15. 14:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet, baj lesz belőle!
2016. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, mert nyár van, nem tehetsz meg minden hülyeséget!
2016. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy normális szalonban el se vállalnak szülői jelenlét nélkül (az engedély is kevés).

Ha te valami ismerőssel akarsz garázsszintű nuku higiéniájú helyen tetováltatni, akkor annyi eszed van...

2016. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
83%

És ha bármikor a jövőben együtt mentek pl strandra? A mellkas azért elég látható hely.

És nem, nem éri meg. Egyik ismerősöm pont annyi idős volt mint te, amikor a sajátját csináltatta. Ez 20 évvel ezelőtt volt,és azóta nagyon-nagyon megbánta, most pl le is akarja szedetni.

2016. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

ezzel az a gond,hogy 18 éves kor alatt szülői beleegyezés szükséges a tetováláshoz.

ha egy "szalon" enélkül is tetovál,az elhiheted,hogy nem a jobb fajta.. lehet hogy betegséget nem kapsz el,de hogy szép munkát sem kapsz az biztos.. láttam én már ilyen kis sufnikban készült tetoválásokat..gyönyörűek..

igényes és hivatalos szalonok nem vállalják be engedély nélkül.


a dolog másik része,hogy 16 évesen még nincsen annyira kiforrott személyiséged, nagy eséllyel megbánnád később . én nem ajánlom. várj még vele. ha 18 évesen is még mindig akarod ezt a mintát,akkor akár a 18. szülinapodon beülsz és megcsináltatod.. várj még vele.

2016. jún. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Normális szalonban nem csinálják meg 18 éves kor alatt.

Ha meg nem normális helyen csináltatod, akkor olyan is lesz. Azt meg már 2 perc után megbánod, utálni fogod.


Szüleid meg egyszer úgyis megtudják, a reakciójukat passzolom, te ismered őket.

2016. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Felejtsd el! Úgyis megbánnád, mert egy idő után megunnád.
2016. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
A szüleid hogy állnak a dologhoz? Én engedném a fiamnak, de gondolom ő éppen ezért nem titokban csináltatná. Szerintem ha tiltják két évet nyugodtan várhatsz a tetoválással, nem létszükséglet, hogy valami a mellkasodra legyen varrva, ráérsz majd felnőttként megcsináltatni, akkor senki nem szólhat bele és lehet addig te is jobban át tudod gondolni, hogy melyik a megfelelő minta.
2016. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Gyáva ember gyáva tette. Baromi férfias tud lenni a tetkó, de kívánom hogy ez mindig emlékeztessen arra, hogy te sutyiban, dugiban csináltad, mint valami óvodás. Szánalmas egyszerűen.
2016. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
15%

Ne csináld, szerintem nincs szebb, mint egy szép tiszta bőr, nyáron szép napbarnított, minek rondítanád el firkákkal?

Mi van ha később megbánod? Esetleg olyan munkád lesz, ahol tiltott a tetkó? Nem beszélve a szüleid reagálásáról.

2016. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!