Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit gondoltok erröl?...

Ti mit gondoltok erröl? Tetoválás a szüleim tudta nélkül 16f

Figyelt kérdés
nyár közepe fele tetoválást akarok csináltatni a szüleim tudta nélkül, majd csak akkor fognak róla tudni ha véletlenül meglátják (mellakosmra)? Ti mit gondoltok erröl, jöhet pozitiv, negativ válasz?

2016. jún. 15. 14:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
25%
hát nem tudom, sztem elég gáz egy srác mellkasán akármilyen tetko is...gondold meg...főleg,ha nincsis sportos tested... énmár láttam sportos srácon is tetkot, az se tetszett, sőt, teljesen elrontotta az összképet, kitakarja az izom vonalait, meg amúgy is... egyáltalán nem díjazom a tetoválásokat sehol se... meg nem is lehet eltűntetni, ha megbánod, életed végéig ott fog virítani... idővel kifakul és folyamatosan újra kell festetned vagy ilyen halvány valami lesz... én tuti nem pártolnám, ha barátom ilyennel lepne meg, Szüleid se fogják sztem, ha csak nem olyan tetkomáiások... de ha azok lennének, akkor nem titokban csináltatnád... remélem leteszel a tetkoról. 17/L
2016. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%
Nyílván mindenki leakar róla beszélni majd a szüleid is és én is:D mert én is csináltattam egyett ugyan így ahogy te kitaláltam hogy márpedig nekem az kell anyukám tudta de apukám nem ő kb 2 évre rá vette észre a lényeg megbántam mert semmi jelentősége nincs csak menő akartam lenni ....de Ennyi erővel ott van a sok idős ember akiknek mindenféle csúnyaságok vannak a kezükön amik tényleg egy 8 éves kézírásával vannak ott gondolok itt a szeretlek mari meg 1945 meg mindenféle hülyeségek amik értem én hogy emlék de tényleg csunya viszont egy szép tetoválásténylwg lehet szép
2016. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
51%

Én azt mondom hogy csinálj/csináltass kamu tetoválást. Ami idővel lekopik, de úgy néz ki mint az eredeti. Abból leszűrheted a reakciót anélkül hogy komoly balhé lenne.

Amúgy nekem a szüleim mindig támogatták az ilyen hülyeségeket, de valahogy pont nem vonzott. Lehet emiatt, mert nem volt se tiltva se értelmét nem láttam.

2016. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%

Normális szalonokban, normális tetoválók NEM vállalnak el 18 év alatti embereket, van, hogy még szülői jelenléttel sem. Azért, mert ennyi évesen kb 100%, hogy változik az ízlésed és a gondolkodásmódod, emiatt a tetoválást pedig iszonyatosan megbánhatod, a lézeres eltávolítás meg eléggé drága és fájdalmas.


Mellesleg ne haragudj, de a szüleid tudta nélkül elmenni egy sufnitetkóshoz, aki majd rád rakja a higiéniailag nulla, az eredetinél 10-szer rosszabbul kinéző kontár "munkáját", utána meg majd rejtegeted meg dugdosod a szüleid elől, szánalmasan gyerekes. Ha annyira felnőtt ember vagy, akkor viseld a következményke. Állj a szüleid elé, és kész. Vagy várj, míg 18 éves leszel, utána a saját pénzedből azt csináltatsz magadra, amit akarsz.

De dugdosni, meg a szüleid háta mögött csinálni, ez egyáltalán nem "menő" meg "felnőttes", hanem iszonyat gyerekes.

2016. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!