Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 16 éves fiam tegnap este...

A 16 éves fiam tegnap este berúgva jött haza, mivel büntessem?

Figyelt kérdés
Ma reggel azt mondta nekem, hogy itt a nyár kell a szórakozás. Szerintem nem normális dolog berúgni 16 évesen, és ez nem szórakozás. Mivel büntessem meg, hogy ne igyon, vagy legalább ne berúgásig ? Megkérdeztem mit ivott, azt mondta vodkát, sört, pálinkát, bort. Eléggé elképedtem, mert eddig sosem csinált ilyet. Eddig is kimehetett, de soha sem jött berúgva haza. Tanácstalan vagyok.

2016. jún. 16. 08:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
100%
Egy berúgás miatt nem érdemes kiakadni.
2016. júl. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
95%
Ivott, berúgott. Ez van. Akkor fossál, ha narkózik.
2016. júl. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:

Ha hetente tobbszor jon haza beallva az valoban nem normalis, de ha max heti egyszer megy el iddogalni haverokkal, es havonta csak egyszer rug be ugy hogy latszik, az meg a normalis kategoria.

Mikor eljen ha nem fiatalon?

2016. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
88%
16 éves fiútól ez nem kirívó eset, ez így fog folytatódni 25 éves koráig. Onnantól kicsit lightosabb estéi lesznek. Én nem büntetném, mert azzal csak azt éred el, hogy eltávolodjon majd titkolózzon előled. De ha mindenáron akarsz neki valamit, akkor klopfolj rántott húst reggel :D
2016. júl. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
Nem fog belehalni
2016. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim válasza:
71%

Ekkora egy nyomorult embereket, uramisten :D

Élvezet, hogy vannak ilyen maradi, ostoba álszent szülők :D

2016. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!