Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadjam el lányom...

Hogyan fogadjam el lányom roma családját?

Figyelt kérdés

Lányom hozzáment egy roma fiúhoz akitől született egy gyereke. Saját házban élnek tőlünk 30 km-re. Ezzel nem lenne baj DE a férje nem dolgozik (elvileg most talált munkát), eddig csak alkalmi munkái voltak illetve diákmunkái pedig 25 éves (egyetemre se járt szóval lett volna ideje). A lányom szinte egész nap dolgozik, fáradtan ér haza, ő tartja el a férjét meg a gyereküket. A kislányukhoz nincsen türelmük, ha hisztizik felpofozzák, megrángatják pedig 3 éves. Nem jár se oviba, se bölcsibe. Bulizni szeretnének még, úgy látom megbánták a gyereket. Hozzánk nem nagyon jönnek csak a férje családjához. Probáltam vele beszélni, hogy a férjének 7 éve nincs rendes munkája szerintem nem is akar dolgozni de én voltam a rossz anya. Mit tegyek? Hogyan fogadjam el? A kislánnyal a lányom alig foglalkozik, telefont nyomkodja mert ő fáradt, nincs türelme, a férje foglalkozik vele stb.. Még a házba is adtunk bele pénzt hogy megtudják venni de már azt is elakarják adni 4 év után. 30 km-re arréb költöznének.

Ti mit tennétek?


2016. jún. 28. 18:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%

Most semmit se. Ha totálisan elcseszik az életüket, akkor felkészülnék a helyedben, hogy be tudjam fogadni a lányt és a gyereket. A csávót eszedbe ne jusson! Anyagilag ne támogasd őket, ha eszetlenül kezelik a pénzt, inkább tedd félre a fenti eshetőségre.

Egyébként minek engedted hozzámenni? Maximum csírájában tudtad volna elfojtani a dolgokat, most már eső után köpönyeg.

2016. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Ne akarj belelavatkozni, ez az ö életük.
2016. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Felnőtt volt már a lányom, ha nem engedem akko
2016. jún. 28. 18:53
 4/29 A kérdező kommentje:
Vagyis ha nem engedtem volna akkor is hozzámegy felnőtt ember
2016. jún. 28. 18:54
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Ne szépítsük, cigány életet élnek!
2016. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%

Oszinten szolva mindenki ugy b**sza el a sajat eletet, ahogy akarja. Ha a nagyokos lanyod ciganyhoz ment ferjhez (nem roma, CIGANY), meg is erdemli. Tenni most mar semmit nem tudsz, felnott ember, semmire nem kenyszeritheted, addig kellett volna nevelni, tanitani, amig meg lehetett, de gondolom neked se volt idod ra.


Ha ez az elet kell neki, legyen. A gyerek (aki artatlan az egeszben, nem o akart megszuletni) sajnos megszenvedi, de amig az anyja-apja nem veri, meg csak elvetetni sem lehet toluk.

2016. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem erre neveltük a lányunkat, mi nem nyomkodtuk a telefont, foglalkoztunk vele. De mostmár ne jöjjön akkor nekünk panaszkodni. Van még 2 gyerekünk remélem ők nem b@sszák ìgy el az életüket.
2016. jún. 28. 19:06
 8/29 A kérdező kommentje:
Akkor megerősìtést kaptam hogy rossz anya vagyok, elrontottam mindent. A fiam is kezd rossz irányba menni, de azt mondja mivel 18 éves nem szólhatok bele.
2016. jún. 28. 19:09
 9/29 anonim ***** válasza:
19%
De, erre neveltétek. Most is, mikor már rég késő, azt írod, "hozzáment egy roma fiúhoz, amivel nem lenne semmi baj".
2016. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
47%
Veletek lakik a fiad? Akkor beleszólhatsz. Sőt, ha már külön él, akkor is lehet véleményed, mert az anyja vagy. Ha tiszteli, szereti a szüleit, akkor minimum meghallgatja és megfontolja a véleményüket. Akkor esetleg elmondhatod, hogy te megpróbáltad.
2016. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!