Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan fogadjam el lányom...

Hogyan fogadjam el lányom roma családját?

Figyelt kérdés

Lányom hozzáment egy roma fiúhoz akitől született egy gyereke. Saját házban élnek tőlünk 30 km-re. Ezzel nem lenne baj DE a férje nem dolgozik (elvileg most talált munkát), eddig csak alkalmi munkái voltak illetve diákmunkái pedig 25 éves (egyetemre se járt szóval lett volna ideje). A lányom szinte egész nap dolgozik, fáradtan ér haza, ő tartja el a férjét meg a gyereküket. A kislányukhoz nincsen türelmük, ha hisztizik felpofozzák, megrángatják pedig 3 éves. Nem jár se oviba, se bölcsibe. Bulizni szeretnének még, úgy látom megbánták a gyereket. Hozzánk nem nagyon jönnek csak a férje családjához. Probáltam vele beszélni, hogy a férjének 7 éve nincs rendes munkája szerintem nem is akar dolgozni de én voltam a rossz anya. Mit tegyek? Hogyan fogadjam el? A kislánnyal a lányom alig foglalkozik, telefont nyomkodja mert ő fáradt, nincs türelme, a férje foglalkozik vele stb.. Még a házba is adtunk bele pénzt hogy megtudják venni de már azt is elakarják adni 4 év után. 30 km-re arréb költöznének.

Ti mit tennétek?


2016. jún. 28. 18:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
59%

Ajánld föl nekik, hogy magadhoz veszed az unokádat. Ők meg mehetnek pihenni, dolgozni, bulizni.

Ha nálatok lesz a kislány, akkor mindenki látni fogja, miféle emberek is ők. A fiatalabb gyerekeid is látni fogják, hová vezet a nővérük életfelfogása és talán nem tekintik többé példaképnek. Nem utolsó sorban pedig annak a szerencsétlen három évesnek is kiegyensúlyozottabb lehet a neveltetése.

2016. jún. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

jaja ezt már elbuktad.

innentől azt ajánlom amit az első,felkészülni arra,hogy a lányod visszajön a gyerekkel.

arra is készülj,hogy a cigók harcolni fognak a "pulyáért". tehát vegyél egy puskát is.

2016. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Többször is mondtam neki hogy hozza el pár napra a kislányt addig ő menjen bulizni de inkább az anyósára bìzza :( Talán jövőhéten jönnek a kislánnyal a férje nélkül
2016. jún. 28. 20:22
 24/29 anonim ***** válasza:
49%
Azt írtad az elején, hogy 30 km-re laknak tőletek, és most még 30 al arrébb akarnak menni. Nem azért, hogy te ne tudjál olyan gyakran menni? Miért nem hagyod őket békében? Ráadásul most úgy látszik, hogy a fiatok is lelép. Sztem nyugodj bele, és vegyél magadnak egy kiskutyát.
2016. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szegény kicsi 3 éves :(


Igaz lehet abszurdbak tűnik de azon drukkolok legyen tesoja akivel majd megvédik egymást.mert ahogy látom felnőtt v hivatalos segitség nem megoldhato :(

2016. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Elvileg azért költöznek mert a férje ott kap majd munkát.

Azt mondták mìg a kicsi nem megy suliba biztos nem lesz tesója.

2016. jún. 28. 23:33
 27/29 anonim ***** válasza:
3 éves gyereknél máshol is előfordul, hogy az egyik szülő van otthon, a másik meg dolgozik, hogy eltartsa őket, ezért fáradt és kevesebbet játszik a gyerekkel. Ha a férfi dolgozna, a nő lenne otthon és nem lenne egyikük se roma, akkor gondolom, semmi bajod nem lenne a helyzettel. Akkor ez miben más?
2016. jún. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Nekem mindegy ki van a kislánnyal, de a férje mióta leérettségizet (7 éve) a diákmunkán kìvűl nem dolgozott.
2016. jún. 29. 08:10
 29/29 anonim ***** válasza:
Én mit tennék? Kitagadnám a francba! Aki nem talál magának fehér embert és szeret putriban lakni az megérdemli a sorsát. Egy fillért ne költs rájuk, mert egy szép napon azt veszed észre, hogy a 8.gyereküket is te tartod el! Vagy beköltözik hozzád az egész család. Elcseszte,megérdemli.
2016. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!