Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan akiről lemondott...

Van itt olyan akiről lemondott az anyja?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 19:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Azért lettél lepontozva, mert nem a kérdésre válaszoltál. Ergo a válaszod nem hasznos.
2016. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyaként, ismeretlenül is megszakad a szívem értetek.

Azt még el tudom képzelni, hogy egy anya az anyagi kilátástalanság miatt biztos helyre adja a gyerekét, de ez miért nem oldódik meg egy életen át? Mikor anyagilag talpra áll, miért nem veszi vissza a gyerekét? Miért nem tartja velük a kapcsolatot?

Ti mit tudtok, miért mondott le rólatok az anyukátok?

2016. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
rólam nem anyám hanem apám mondott le, mikor anyám teherbe eset ő kiment külföldre és talált magának egy ballonseggű nőt, és amióta megszülettem nem törődik velem, próbált közeledni mikor 13 voltam de nemet mondtam neki,mert nem érdemli meg hogy megbocsássak és apnak szólítsam.
2016. szept. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én azt tudom, hogy azért ment el, mert szerelmes lett egy másik férfiba (ott már volt több gyerek is).

Mi nem is akartunk volna vele menni oda.

Nem volt semmi bajunk amúgy ezzel, de mi mindig is jobban kötődtünk apuhoz.

2016. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, engem azért, mert karrierista típus, és nem fértem bele az életébe. Az örökbefogadó szüleim annyit mondtak, hogy elhagyott, ne foglalkozzak vele, de nem nagyon értem be a magyarázattal. A szülőanyám szerint rosszabbul jártam volna, ha vele maradok, hát nem tudom... Ez már nem fog kiderülni.
2016. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Engem csak simán nem szeretett. De az öcsémet elvitte magával, mert ő fiú.
2016. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
engem eldobott egy arab pasi miatt, kb egy hónapja....sőt még a házból is kirakott, mert megmertem mondani a véleményem. Jól el leszek a híd alatt.
2016. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Igen....most meg olyanokat írkál hogy sose írok neki....meg nem szeretem....az anyának kéne a gyerekét keresni nem fordítva...
2016. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Hogy miért kérdezem?

A válsz egyszerű....

Mert konkrétan a nevelő apám miatt "dobott el"

2016. szept. 30. 20:58
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem 5-6 éves koromban odaadott a nagymamámnak,de megbetegedtem és igy visszavitt magához.Azt sem tudom mi az,hogy anyai szeretet,semmi kedvességre nem emlékszem.
2016. okt. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!