Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez elég "gáz" helyzet, mit...

Ez elég "gáz" helyzet, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos, az van hogy kb. egy hónappal ezelőtt szóltam anyának hogy megjött. De nem igazán mézett ki úgy mint a menzesz szóval elbizonytalanodtam de szóltam. És elakart vinni nőgyógyászhoz de én meggyőzdtem hogy nem kell. Most megkiderült (anya nem még nem tudja) hogy nem is menzesz volt hanem csak a pizsamámból szösz. Szóval SOS mert nem akarok elhamarkodott döntést hozni.

13/l

Köszi


2016. okt. 24. 07:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%
Miért ne derülhetne most ki? Megint ugyanazt a pizsamàt viseltr, megint volt ott valami, amit jobban megnêzett és most látta, hogy csak szösz. Gondolom azért akarja elmondani(nem feltétlenül azt hogy szösz), mert most az anyja várja hogy havonta menstruálni fog.
2016. okt. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%
Az anyjának tisztában kell lennie azzal, hogy egy kezdődő menstruáció nem naptári nap pontos, van, hogy hónapokig nem jön meg az elején.
2016. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Mit csinálj? Kezdj el élni, és ne irkálj kamukérdéseket (vagy ha megteszed, legalább vicces legyen)!
2016. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%

Nekem úgy volt, hogy megjött és utána félévig semmi. Amíg nincs gond, nem kell elmenni nőgyógyászhoz, megvárhatod míg nemi életet élsz. Ez hülyeség.

Egyébként nekem 10 évesen jött meg, de azt semmivel nem lehet összetéveszteni. Szóval vagy hülye vagy, vagy tényleg kamu. Meg akkor 5-7 napig folyamatosan megvan, addig végig a "szöszös" pizsamában voltl folyamatosan. Ha igaz nagyon életképtelen lehetsz.

2016. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Így visszaolvasva tényleg nem csodálom hogy páran kamunak hittétek és sajnálom. Még nem mondtam anyának. De tényleg bocsánat ha valaki annak hitte...
2016. okt. 24. 19:23
 16/23 anonim ***** válasza:
Dokihoz lehet menni szűrés miatt, stb.
2016. okt. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Aki írta, hogy semmivel nem lehet összetéveszteni ezt cáfolnám. Nekem 12 évesen jött meg és pár napig gyenge barna vérzésem volt, konkrétan azt hittem azért barna a bugyim mert be*ostam. :D (Legelső alkalommal nehéz megkülönböztetni a menstruációs hasfájást a hasmenéses fájástól.
2016. okt. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az oké, de azért egy szöszhöz nem sok köze van.
2016. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

"Meg akkor 5-7 napig folyamatosan megvan"


Ha te tényleg egy hétig menstruálsz, akkor neked kéne orvoshoz menned. És egy első menstruáció simán lehet nagyon kevés, akár egynapos is.

2016. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, én 8 napig menstruálok és semmi bajom. Ebből 3 nap erős.
2016. okt. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!