Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez elég "gáz" helyzet, mit...

Ez elég "gáz" helyzet, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos, az van hogy kb. egy hónappal ezelőtt szóltam anyának hogy megjött. De nem igazán mézett ki úgy mint a menzesz szóval elbizonytalanodtam de szóltam. És elakart vinni nőgyógyászhoz de én meggyőzdtem hogy nem kell. Most megkiderült (anya nem még nem tudja) hogy nem is menzesz volt hanem csak a pizsamámból szösz. Szóval SOS mert nem akarok elhamarkodott döntést hozni.

13/l

Köszi


2016. okt. 24. 07:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Bizony, nekem is napra pontosan egy hétig van meg, mióta az eszemet tudom, pedig közben szültem 2 gyereket, nem tudok róla, hogy baj lenne.
2016. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
58%

"Ha te tényleg egy hétig menstruálsz, akkor neked kéne orvoshoz menned."


Nagyon remélem, hogy pasi vagy...

2016. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
47%
A legtöbb nő 5-7 napig menstruál és ez a NORMÁLIs. Ha túl kevés ideig vagy éppen sokkal tovább megvan, akkor orvoshoz kellene vele menni. Ha valaki fogamzásgátlót szed, akkor még lehet kevesebb vérzés. Szóval kedves válaszadö, vizsgáltasd meg magadat, mert lehet valami nincs rendben. Amúgy nekem az első is 7 napig tartott. Persze lehet, hogy az elején össze-vissza van meg, de te nem erről beszéltél. Vagy tényleg férfi vagy!
2016. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!