Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gimnáziumban elsős vagyok,...

Gimnáziumban elsős vagyok, most félévkor háromból bukta?

Figyelt kérdés
Anyámék nem hiszik el,hogy év végére simán kijavítom, pedig általánosban is volt hasonló vészhelyzet, és akkor is megúsztam, a célegyenesben tanultam. Szerintetek is feleslegesen hisztiznek?
2017. jan. 20. 09:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%
Miből buksz?
2017. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
Én is "hisztiznék" a helyükben. Nem biztos, hogy jó ötlet volt gimnáziumba jelentkezni.
2017. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
70%
Én is hisztiznék, ha felvillanna a kép, hogy még hány évig kell a lusta disznó gyerekemet eltartani, mert hogy ezzel a hozzáállással ki fog tolódni a saját lábra állás, az is biztos.
2017. jan. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
57%
Szép jövő előtt állsz.
2017. jan. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
36%

Figyelj, én 9.dikben 2őből buktam (az egyiket 2.félév első hetében kijavítottam.

Azóta eltelt pár év és egész jól tanulok.

Azt tudom javasolni, hogy tanulj, én is ekkor fogtok fel a tanulás fontossagat

Aki meg itt elmondja mindennek a kérdezőt, annak a bizonyitvanyara kíváncsi lennék.

2017. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
54%
Hát lehetsz is kíváncsi. Te is ugyanilyen lusta disznó vagy utolsó. 2 bukás 9. osztályban, most meg egész jól tanulsz. El tudom képzelni. Gondolom közepes az egész jó. Nem mindenki ilyen lusta. Van olyan, aki rendesen tanul, ahogy elvárt egy gyerektől. Mivel neki ez a munkája. Elég szomorú, hogy minden hülye egyetemre megy manapság. Ezért van annyi diplomás munkanélküli. Már nem nagy szó a diploma.
2017. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem a véghajrában kell javítani akkor, hanem a következő félévtől mindig azon lenni, hogy tartsd a jobb jegyet. Egy gimnázium másabb mint az általános iskola. Szerintem kezd el most a tanulást mert gimiben nem biztos hogy menni fog az ami általánosban. Most egyébként is változtak a törvények a támogatásokkal meg gyermekvédelemmel kapcsolatban... lehet az is közbejátszik a "hisztijükben"? Ugyanis a támogatások némelyike a bukással meg tanulmánnyal függ össze... na meg 9:34-kor írtad ki... nincs órád vagy mi?
2017. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
81%
Hiszti az, amit te csinálsz itt, mert anyádék nemtetszésüket fejezik ki a sz..r eredményed miatt, teljes joggal. Ha ennyire nem érdekel az egész, mi a francnak mentél gimibe? Anyádék helyében szépen átíratnálak szimpla 3 éves szakképzőbe, aztán mehetsz 17 évesen dolgozni, hátha a krampácsolás mellett megjön az eszed. A gimi már nem arról szól, hogy ússzuk meg valahogy a bukást, szimpla érettségivel kitörölheted magadnak. arról nem beszélve, hogy ilyen belépő után qrva nehéz meggyőzni a tanárokat arról, hogy nem vagy komplett hülye.
2017. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
24%

8as képzeld, 4es 5ös vagyok, egy darab kettesem lesz félévkor.

Nem értem amúgy miért kell egyből szétoffolni szegény srácot. Gyerek még, ti meg olyanokat vágtok a fejéhez, mintha 20 évesen 8 általánossal otthon ülne egész nap miközben Kőbányait kortyolgat.

Értem én hogy jót akartok neki, de 14 évesen azért még változhat tanulás utáni hozzáadása, nem kell elhordani midennek...

2017. jan. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%

Te büszke lennél a szüleidre, ha ők is csak mondjuk tanév végén etetnének, itatnának, nevelnének "normálisan", év közben meg csak úgy ímmel-ámmal? Ugye nem? Mert elvárod tőlük, hogy egész évben, folyamatosan odategyék magukat.


Nos, ők is hasonlót várnak el tőled, a te feladataidat illetően.


Egyáltalán nem hisztiznek, és nem feleslegesen.

2017. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!