Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy anyukám ne...

Mit csináljak hogy anyukám ne őrjítsen meg?

Figyelt kérdés

Folyton azt mondja hogy öltözzek nőiesebben de hát ha én egyszer úgy nem érzem jól magam akkor miért erőlteti?

Jelenleg úgy nézek ki hogy van 20mm-es fültágítóm mindig fekete ruhákba járok ezek általában unisexek,szegecses karkötők,felnyírt haj stb...Most acél betétes bakancsot akarok venni de nem engedi mert azt mondja hogy vegyek normális bakancsot/cipőt mert az nem nőies.Hogyan értessem meg vele hogy én így nem érzem jól magam? 15L



2017. jan. 20. 17:15
1 2
 11/14 Stewartnagybácsi válasza:
78%
Igazi egyediség lehetsz a Steel bakancsal egyutt
2017. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod el neki, hogy a lányokat szereted, azért öltözöl fiúsan? Bár szerintem tudja azt ő. Miért nem beszélsz vele őszintén? Az anyád, nem az ellenséged...
2017. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lehet az a fő problémája, hogy leszbi vagy és ezért nem fogadja el, lehet másképp le is szarná. Lehet azt gondolja, hogy így próbálod kihangsúlyozni, hogy más vagy. Mit csinálj? Öltözködj rendesen és attól, hogy leszbikus vagy, még nem kell felnyírt hajjal mászkálnod. Bocsi, hogy ezt mondtam, de a leírás alapján nem lehet a kinézeted túl előnyös. És egy lány akkor szép, ha nőies legalább is valamennyire.


L

2017. jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én személyszerint elegánsan szeretek öltözkodni, ezért még régebben kértem anyátol egy blézert amit kinéztem. Nem tetszett neki azt mondta vegyünk inkább bördzsekit, de hidd el ha eleget beszélsz vele arrol, hogy miért ezt meg miért azt szeretnéd megvenni menni fog. De ha megengeded feltennék egy icikepicike kérdést: 15 évesen amikor a szexualitásod még kialakulása kezdetén van, mégis honnan tudod, hogy leszbikus vagy??? :,D
2017. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!