Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek tényleg én vagyok...

Szerintetek tényleg én vagyok mindenben a hibás?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött, hogy a tesom (fiú, én lány vagyok) vacsorázott. Épp tejet ivott a konyhában, én ott sürögtem-forogtam, tényleg nagypon kicsi ott a hely, nem birtam kikerülni, VÉLETLENÜL meglöktem, megakadt az ujja a bögre fülébe, és rá ment a nadrágjára a tej. Mingyárt lázadt, hogy az egyetlen normális nadrágja, meg hogy most nincs mibe mennie hnap versenyre. Én MEGPRÓBÁLTAM jóvá tenni, hogy vizzel "kimosom" a folto(ka)t, mert a saját reuhámon is így szoktam elintézni, hogy ha valami sürgős. De ő ezzel nem elégedett meg, csak lázadt, veszekedett. Ott hagyott a konyhában, bejött, veszekedett anyuval e miatt, apu meghallotta, hogy a tesom vitázik, megverte, meg olyat mondott neki, hogy hnap nincs edzés hanem megy a kertbe. Anyu nem mondott nekem semmit, nem kezdett el b*szogatni, csak berakta a mosógépbe néhány más ruhával, azt mondta hogy ki mos a gép és megszárad.

Am meg a lelkem kiteszem sokszor, pár nappal ezelőtt is mikor a szüleink nem voltak 2 napot itthon, a lelkem kitesttem, megfőztem, megcsináltam amit kellett, elkészítettem, ahová mennie kellett, most is megpróbáltam jóvá tenni a hibámat, és csak lázad velem, meg nem csak velem, hanem anyuval is. Valójában ezért bántotta apu. Mit a véleményetek? Minden az én hibám?

18/L



2014. febr. 28. 19:20
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
nem a te hibád, ez biztos, de a tesód egy pofot megérdemel... az is biztos...
2014. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
18 éves lány vagy, de úgy reagálsz mintha még te is elemista lennél. Az ilyen kirobanások szerintem elég sűrűn megeshetnek egy kamasznál. Tudom, mert valamikor nekem is kamaszok voltak a gyerekeim. Sokkal kisebb korkülömbség van köztük. Voltak összezördülések, ma is vannak,(egyetemisták, egy lakásban élnek vidéken),de tudjuk, hogy a kis viták másnapra már elfeljtődnek, és minden megint a legnagyobb rendben lesz.
2014. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Jajj, de hogy is te vagy a hibás, hát hogy is merülhetett ez fel benned? A tesód még kamaszkorban van, most fejlődik a személyisége, és mivel ez egy nyugtalan időszak az életében, hát kitör időnként, meg szemtelen. Próbáld intelligensen kezelni, hátha ég majd egy kicsit a pofikája. Ha meg nem, hát akkor sem kell kétségbe esni, majd kinövi. De ne legyél már ennyire önbizalomhiányos, és ne tedd ki a lelked, csak annyit segíts a háztartásban, amennyi még neked kényelmes, egy szemmel se többet!
2014. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igyekszem tartani, de annyit még tudni kell rólunk, hogy ég és föld vagyunk. Én nyugodt, csendes kamasz voltam, ő meg lázadós kamasz, ha valami nincs úgy, ahogy ő elképzeli, mingyárt hisztizik.

Én tényleg úgy érzem, hogy kiemelik, mert neki vág az esze mint a borotva, versenyekre jár, én meg nehezebben tanulok. És sztem ez is közrejátszhat, h azt hiszi, neki mindent lehet. Nem 1x, nem 2x olyan megjegyzéseket kaptam tőle, amik nagyon rosszul estek.

2014. febr. 28. 22:08
 15/16 A FeketeAngyal válasza:
100%
nem te vagy a hibás csak az öcséd egy kicsit hisztis de én még a bátyámmal is képes vagyok vitázni de olyankor nálunk az a vége h megyek és bezárkózok a szobámba és hagyom hogy majd o megoldja mondom neki h bocs azt kész bár ö nem ennyire hisztis de nem szeretem hagyni ha felbosszantja az agyam szerintem te se hagyd :) mond meg neki h itt az ideje felnőnöd,old meg magad :P hagyd ott a problámájával együtt és akkor nincs veszekedés és talán az öcsédnek is jobb mert nem kap ki azért mert hisztizett vagy ha iggen akkor arról már csak ö tehet :)
2014. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%

Bocs, de szerintem te vagy a hibás. Miért nem tudsz szólni, hogy menjen odébb 2 lépést? Azon kívül, a tejet nem lehet kitisztítani csak vízzel, és nehogy már tejes nadrágban menjen versenyre.

Apádnak is gratulálok, hogy megverte.

2014. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!