Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek is kövér vagyok?...

Szerintetek is kövér vagyok? (képpel)

Figyelt kérdés

A héten volt a suliban iskolaorvosi vizsgálat. Szokásosan megmérték a súlyunkat is. Amikor ráálltam a mérlegre a doktornő fura fejet vágott, nem értettem mi a gond, mondta is, hogy hány kiló vagyok, de ebben sem találtam semmi különöset. Aztán még megnyomogatta a hasamat, és akkor megállapította, hogy "ez nem kicsi", meg hogy "eléggé puha". Azt tanácsolta, hogy kicsit fogjam vissza az evést, mert látja, hogy a hasamon kívül a combomra is szedtem fel. Szerintem viszont semmi baj nincs a súlyommal, még belefér, nem értem, hogy miért kéne mindenkinek 50 kilósnak lenni. Ti mit gondoltok? 167 cm és 73 kg vagyok egyébként.


16/L


[link]

[link]



2023. nov. 25. 13:56
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Sok a 73kg a 167cm hez. Ha nem is 50 de kilónak kell lenned de 60körülinek.
2023. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim válasza:
72%
Igaza van a dokinak, oda kéne figyelned, mert kerekedik a hasad rendesen
2023. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
39%
A combjaid eléggé vaskosak, a hájad meg buggyan ki...szerinted kövér vagy?
2023. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
#13 ez még nem az a kategória szerinten
2023. nov. 25. 16:06
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
A baj ott van, hogy nyilván eddig növésben voltál, de mégis felszedtél egy pici túlsúlyt. Ha az életmódod marad az eddigi, akkor további hízás várható, ami még akkor sem önmagában a baj, hanem leginkább az, hogy mozgáshiányosan, tresh food evőként, rossz napirenddel fordulsz rá a felnőtt korra. A jó szokásokat a jövőd érdekében lenne értelme az életedbe beépíteni.
2023. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenki szportlédi :)


Abszolút nem vagy kövér, de úgyis lepontoznak a wannabe rubintrékák/sóhernorbik

2023. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
58%

Elmondjam őszintén azt amit mindenki próbál itt kedvesen körülírni?

Abszolút brutálnagy dömper vagy. Főleg így hogy növésben van az ember, ekkor általában mindenki vékony, de neked még így is sikerült lakókocsi méretűre dagadnod.

Szedd össze magad mert ez így nagyon nem jó.

2023. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

"ekkor általában mindenki vékony"


Te láttál már korombelieket? :DD

2023. nov. 25. 18:53
 19/36 anonim válasza:
100%
Jó zsíros vagy :/ ha így folytatod, nemsokára lógni fog a hasad
2023. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
100%

A 17-esnek igaza van, még akkor is, ha nem a legkedvesebb stílusban fogalmazta meg.


Kérdező! Most van rajtad kb 10-15 kg felesleg. Eddig növésben voltál, nyúltál, de most már valószínűleg nem fogsz. Ha a jelenleg életmódod folytatod, hosszában már nem, de szélességben annál inkább nőni fogsz, és egy szempillantás alatt +40 kg-nál tartasz majd.

2023. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!