Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nemi szerv mindig pattanásos...

A nemi szerv mindig pattanásos lesz borotválás után?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, és egy ideje elkezdtem rendszeresen borotválni a nemi szervemet, viszont borotválás után 1-2 nappal mindig eléggé bepattanásosodik (nem maga a nemi szerv, hanem körülötte). Az a kérdés, hogy ez életem végiég így lesz, vagy ha gyakran csinálom, előbb utóbb hozzászokik, és nem lesz olyan? És ha nem múlik el, mit tehetek ellene?
2010. aug. 15. 00:00
1 2
 11/12 LLJunior válasza:
en csak olloval szoktam a szoroket levágni, nem borotvalomv ijesmi megis rohadtul viszket.. mit ajánlotok
2015. márc. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én az arcomat is, meg az egyéb szőrzetemet is cserélhető pengés borotvával borotválom, habot sehova nem használok.

Szőrrel ellentétes irányba nyírok mindent és hab nélkül.

Sehol nem pattogok ki, 24 éves fiatal ember vagyok és kb 14 éves koromtól borotválkozom (piheszőr arcomon, többi meg ugyan olyan) pattanás nincs...

2016. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!