Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha borotválás közben megvágtam...

Ha borotválás közben megvágtam egy kicsit a nemi szervem és jön vér akk mit csináljak? És nem veszélyes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 14:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

Az a törődés, hogy levágja a szőrét?

Az ápoltság a tisztaságot jelenti, nem a borotváltságot.

Egyáltalán nem férfias, ha valaki borotválja magát, ahogyan a smink, a női ruhák és a vasalt haj sem az.


A kérdésre a válasz pedig annyi, hogy ha annyira elvágtad, akkor sebészet és összevarrják, ha nem, akkor egyszerűen sebtapasz betadine. Viszont ha nagyon vérzik akkor tényleg menj vele orvoshoz.

2011. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha csak picit vágtad meg el fog múlni, de lehet sokáig fog vérezni. Mindenestre lehet örökre ott marad egy piros pötty.
2011. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én minden nap megvágom magam borotválkozás közben és még nem lett semmi bajom...talán a tescos borotva hibája de lehet hogy én vagyok a béna
2012. nov. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Csak mondom hogy a lanyok jobban szeretnek borotvalton oralozni ha mar annyira szeretitek...:D
2013. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Utolso: azert ez egyertelmu.. Valljukbe. A hosszu szor az hullik. Es nincs gusztustalanabb annal ha oral utan egy cseszett szorszal log ki a fogad kozul. Azert.. Erted :D

De ugyanez forditva is. Egy ferfinak sem lehet kellemes oral utan a fogait fesulni.. :D

2015. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!