Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen kellemetlenségekkel...

Milyen kellemetlenségekkel járt a fitymafék műtéted, feltéve ha már túlestél ilyesmin?

Figyelt kérdés

Szóval érdekelne, hogyha túlestél már a beavatkozáson, hogyan zajlottak a dolgok, mennyire volt fájdalmas, illetve kellemetlen, vizelésnél nagyon rossz volt-e, meddig nem végezhettél fizikai munkát(illetve sportokat), illetve hány nap elteltével lett újra üzemképes a cerka, úgy hogy már élvezni is tudtad a dolgot? Arra is kíváncsi volnék, hogy késsel vagy lézerrel csinálták-e?

Köszi a komoly válaszokat!


2010. jún. 9. 21:19
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Kérdező és uccsó...

Kb. hovávalósiak vagytok? Csak mert hátha tudok segíteni...


És te hová jelentkeztél be, Kérdező?

Ott szikével fogják átvágni vagy eltávolítani? (Am. sok sikert a műtéthez,... )


EE

2010. aug. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Hi!

Potenciaklinikára, Budapesten Dr Fekete Ferenchez.

Lézerrel csinálják.

Utolsó előtti:

Hát te tudod, én úgy vagyok vele, hogy csak a pecsemről van szó, ha azt elb...énázza egy idióta alkoholista urulógus, aki le se sza...kakilja, hogy mit csinál egy állami kórházban, akkor mivel fogok kefélni?(kicsit pejoratív volt, sry) Szóval nekem 40k-t mindenképp megér az, hogy tudom, a farkam a lehető legjobb kezekben lesz, normálisan fognak velem beszélni, és nem lesz teljesen olyan érzésem, hogy én csak egyfajta munka-anyag vagyok, amin ő elvégzi a dolgát. Voltam már magán plasztikai sebésznél más okból kifolyólag, és tényleg teljesen máshogy állnak magán helyen az emberhez, ha várni kell 2 percet 20x elnézést kérnek, és lehet, hogy még frissítővel is megkínálnak.

Ja és nem általánosítottam az állami kórházakkal kapcsolatban, attól az >1%-tól elnézést kérek!

2010. aug. 2. 16:34
 13/45 anonim ***** válasza:

Nekem Debrecenben kell majd, remélem itt is elérhető a lézeres TB finanszírozottan, mert a TB érdeke is az hogy gyorsabban felépüljön az ember és kevesebb legyen a szövődmények lehetősége.


Egyébként meg a magánorvos is ugyanúgy hibázhat, de ez egy elég gyakori rutinbeavatkozás, sőt nekem egy sima rendelés kontrolláltabbnak tűnik, mert ott van az asszisztens vagy a nővér, az urológusok hozzáállásáról meg annyit, hogy szerintem nekik van a legnagyobb empátiájuk, mert azért ők is férfiak és tudják, hogy kellemetlen, ha hozzájuk kell fordulni.

2010. aug. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
65%

Hali!


Bizonyos fokig mindkettőtöknek igaza van,... azonban Debrecen, DE OEC (volt DOTE) Klínikákról MINDENKIT LEBESZÉLNÉK!!!

NAGYON FRISS INFÓ:


Hétfőn egyik GyK-s ismerősnek teljes körülmetélése (TKM) volt, a DE OEC urológiai klínikáján. a doki szikével dolgozott, és a doki, nagyon morózus volt, részleges (RKM) helyett csinált teljest, pedig megígérte a srácnak, hogy minél többet meghagy (semmi nem maradt), ráadásul NEM ADOTT NEKI MEGFELELŐ ÉRZÉSTELENÍTÉST, SZEGÉNY GYEREK MINDEN SZIKEVÁGÁST ÉRZETT A 3/4 ÓRÁS MŰTÉT ALATT!!!!! Szobát, lábadozás céljából nem kapott, a doki a műtét alatt többször is rámordult, hogy lazítson már, mert nem tud dolgozni, SZEGÉNY GYEREK VÉGIGJAJGATTA AZ EGÉSZET!!!


Műtét után a frissen operált bréjével meg AZONNAL LEKÜLDTE A LÉPCSŐN (amikor még járni is alig bírt...) 3 órát várt a váróban, mivel sehol nem lábadoz6ott!


Amikor ezt az egészet elmesélte azóta nem aludtam rendesen, mert a rémképek az elmondása alapján nem hagynak nyugodni... >>>X-O



Szóval... DE OEC-t FELEJTSD EL, főleg a Dr. Berczi Csabát!!!!!

Mert lézerük nincs, kontár van, és ha jót akarsz magadnak, és nem akarod, hogy megkínozzanak, inkább menj Szentesre!



Üdv: EE

2010. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

Szóval a műtét maga semmilyen nem volt, mivel sajnos körül kell metélni. Aug 18án kerül rá sor.

Majd írok róla, de elöljáróban a klinika kulturált, az orvos normális.

2010. aug. 5. 23:17
 16/45 anonim ***** válasza:
50%

Azért ÉN A HELYEDBEN JOBBAN VIGYÁZNÉK, kedves Kérdező!


Inkább megnézetném azt a fitymát egy másik dokival is! Meg is mondom miért...

Akihez te bejelentkeztél 1xű fékátvágással... az a doki a videoklínikán is azt hangsúlyozza, hogyha szűkület van... kapásból metélni kell teljesen...

Éppen ezért, amikor kimondtad a doki nevét, én már előre tudtam, hogy mit fog kijelenteni.


Ráadásul ő is, vél7ően üzleti kapcsolatban áll azzal a háttérben EGY MÁSIK (ami nem a potenciaklinika) a GyK-ról már többször is kitiltott honlappal, amelynek fenntartásában ő is nagyon érdekelt és kizárólag a teljes körülmetélésről szól,... azt népszerűsíti, magyarul,.. csapdába csaltak.

Az indexes fórumon szép nagy "háremet" hoztak létre maguknak nem is egy témában, ahol istenítik Fekete doktort, vagyis "Mr. körülmetélést", tehát bemész fékproblémával, kijössz fityma nélkül is, hiszen rávesznek arra is, amire nem is biztos, hogy szükséged lenne, de mivel "megbízol" az orvosodban, az ő kijelentésében, NINCS OKOD KÉTELKEDNI BENNE (elvileg), emiatt feltétlen hallgatsz rá, és meggyőzöd magad (psziché) hogy ez a legjobb, mert nagy naívan elhitted a dokinak, amit ő mond, vagyis, HOGY NEKED IS EZ LENNE A LEGJOBB! Pedig nem a doki éli le az életét a FITYMÁ-D NÉLKÜL! És mivel magánklínikáról van szó, nyilván üzletileg is jól jár a dokid. (Az árak a weboldalán. Mennyi is egy TKM?)


Lehet, hogy azt a fitymát még meg le7 menteni, szóval tapasztalatból mondom... látogass el egy másik urológushoz is. Engem ugyan nem metéltek körül, sőt, szerencsére semmi bajom nincs vele... de a fórumokon már éppen eleget láttam, és nagyon jól látom, mi megy itt, és miért!



De ha még mindig nem hiszel nekem,... a 13:31-es hszsomban említett srácot is az a MÁSIK honlap győzte meg, hogy neki ez lesz a legjobb, most meg igaz, nincs már fitymája,... mert egy DE OEC-es kontár elbaxta neki, ettől szenved a bnője is,... én is... lelkileg. Ő mjuk megkapta amit akart, TKM-t, NA DE MILYEN ÁRON???

Ott csak egy bojt-ot kellett volna mindössze leszedni, ehelyett TKM-t csinált neki a doki, ráadásul megfelelő érzéstelenítés nélkül.


De te tudod mit akarsz (mások akarata szerint csináltatni)... csak aztán ne sírj egy új kérdésben, ha gáz lesz... mint áldozat... (jó,... mondjuk ott szépen, esztétikusan... LÉZERREL szabadítanak meg attól, amitől nem is biztos, hogy meg kéne szabadulnod... de hát mások jobban szugerálnak...

Én figyelmeztettelek... o.O


Üdv: EE

2010. aug. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
56%

Jah, és a srác, akiről bexélek... nagyjából korodbéli...

Ezt a korosztályt túl könnyű meggyőzni manapság az a baj... túl naívak, gyanútlanok vagytok...

Inkább menj Dombóvárra vagy Szentesre, hidd el Tesó, sokkal jobban jársz, ez tapasztalat. És a barátom, aki itt leírta a tapasztalatait, azóta hálás nekem, hogy ott Dombóváron megcsinálták neki rendesen,... mindenféle befolyásolás nélkül. Csak az fáj, de nagyon... hogy hiába tekintenek mások a védőangyaluknak... a hétfői trauma nyoma a DEOEC-ben TKM-elt srác hangjából még mindig bennem van, és azóta sokkol... őt nem sikerült megmentenem... :'-(


EE

2010. aug. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Én vagyok a debreceni. Ez durva! Mert a DEOEC Urológiai Klinika azért országos hírű intézmény, elég sok embernek mondják, ha életbe akar maradni, akkor oda menjen, mert ott vannak a legjobb szakemberek. Egyébként attól, hogy nem sikerült jól az érzéstelenítés, attól a körülmetélés még sikerülhetett jól, majd kiderül. Hát nem tudom akkor, de Debrecenben van három urológiai szakrendelés, azért megkérdezem valamelyiken, mit ajánlanak a problémámra.


A kérdezőnek én is azt mondanám, hogy nézesse meg másik urológussal is illetve azt kérdezném, hogy a körülmetéléses műtétért is fizetnie kell? Mert azt szerintem nem lézerrel csinálják, hanem azért az már egy komolyabb műtét.

Meg azt is kérdezném, hogy hogy állapította meg az orvos, hogy nem elég a fitymafék műtét, hanem körül kell metélni, csak ránézett, hogy ezt bizony metélni kell vagy azért megindokolta valamivel?

2010. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Ez teccik! :)

Országos hírű intézmény és így elkúrják az érzéstelenítést a legjobb szakemberek?

De azért jobban belegondolva ez azért télleg dúrva! :S


Mindenesetre remélem, megérte elmenned oda. Engem azonban kirázott a hideg ettől az egésztől, ami veled történt utolsó, de elrettentő példának jó! :S És ha télleg úgy van, ahogy mondtad, akkor egy ilyen "magas" szintű, országos hírű intézménytől már alapból elvárható lenne, hogy legalább az érzéstelenítésre rendesen odafigyeljenek, meg a beteg kívánságára is! :S

2010. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó előtti, nem velem történt, csak én is debreceni vagyok és itt akarok majd menni urológushoz, bocs ha félreérthető volt.
2010. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!