Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen kellemetlenségekkel...

Milyen kellemetlenségekkel járt a fitymafék műtéted, feltéve ha már túlestél ilyesmin?

Figyelt kérdés

Szóval érdekelne, hogyha túlestél már a beavatkozáson, hogyan zajlottak a dolgok, mennyire volt fájdalmas, illetve kellemetlen, vizelésnél nagyon rossz volt-e, meddig nem végezhettél fizikai munkát(illetve sportokat), illetve hány nap elteltével lett újra üzemképes a cerka, úgy hogy már élvezni is tudtad a dolgot? Arra is kíváncsi volnék, hogy késsel vagy lézerrel csinálták-e?

Köszi a komoly válaszokat!


2010. jún. 9. 21:19
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

Hát alapból még régen is mondták, h van egy kis fitymaszűkületem is.

A doki azt mondta, hogy megcsinálhatja nekem a fékátvágást, de nem garantálja, hogy megoldja a gondot, amire megkérdeztem, hogy mi lenne a másik lehetőség? Azt mondta, h a körülmetélés. Az első módszer 50% eséllyel működött volna, ez pedig megold minden gondot, elvileg. Igazából le akarom tudni az egész dolgot egy füst alatt.


Amúgy lézerrel csinálják ezt is, plasztikai műtét szerűen.

Eleve a következmények miatt sem akarnék normál urulógiára menni, mivel ha engem ott megkínoznának visszamennék ha felépültem és megkeresném a dokit, ami nem tenne jót se nekem, se neki. Egy magánklinikán pedig lehet szólni, hogy adjanak még érzéstelenítőt, ott mégiscsak a beteg az első... Sógorom is tb-re csináltatta meg a fékátvágást, és ő is mindent érzett belőle, szidta végig a dokit, de az az Istennek sem adott volna neki érzéstelenítőt még.


EE, neked mi az ellenvetésed a TKM-el kapcsolatban?

2010. aug. 7. 15:24
 22/45 anonim ***** válasza:
50%

Hogy mi az ellenvetésem a TKM-mel kapcsolatban?

Őszintén?


Az, hogy az esetek jelentős részében elborzaszt. <:-O

Hogy igazán őszinte legyek, sosem tetszett.

Jó, nem azt mondom, vannak azért esztétikusan és női száj szempontjából (:-d ˙ ízlésesen is megcsinált TKM-ek, azonban számomra elborzasztólag hat az, hogy annyira erős a két volt fitymalemez kontúrja, és erősen látszik a kontraszt. És, ha még a varratok nyoma is látszik fehér pici foltok formájában... Uhh... ő.Ő

Nekem ez unszimpatikus. De igazából az számomra még borzasztóbb, ahogyan azt egyes orvosok csinálják, és amilyen hírháttérrel rendelkezik ez a rituálé/beavatkozás, ill. hogy egyes orvosok hogyan, mennyire kegyetlenül végzik el a pácienseket magát a beavatkozást.


Nyilván nem segíti elő, hogy megkedveljem a beavatkozást az itt, és még egyéb fórumokon kapott negatív szuggessziók, de hogy néhány olyan ember is kegyetlen kínnal szenvedett, amikor elvégeszték nála,... Uhhhhh... :-s , o.O ... akiket vmiért a szívembe zártam. Elég csak a hétfői esetet felhoznom (DE OEC), amely nálam is intenzív pszichés traumát váltott ki, amit örülök, ha végre kihever7tem... igaz, a párt nem alig néhány nappal ismertem meg a srác műtétje előtt, de ritka kedvesek voltak, és remekül elkonferenciázgattunk hármasban, és amikor a srác mesélte, hogy az az idi'óta kontár mit művelt vele,... >>>>>>X-@@@@@ ... viszonylag erős idegzetű vagyok, de az azért sok volt... ha a hátterét ismernéd a történetüknek, vszsítem, te is egyetértenél. De mond6nék még mást is...


Ha már más fórumok... én is láttam az index-fórumot, és baromira nem tetszik, hogy az emberek ezzel már egyenesen "hetyegnek", és a megkopasztott bájdorongjaikat mutogatják nagy büszkén fotókon egymásnak... hogy néz ki, milyen, ráadásul egymást -- kiemelten a naív, bizonytalan fiatal tizen-huszonéveseket győzködik nagy szenzációhajhászan arról, hogy milyen jó lesz nekik...

DE NEM MINDENKINEK! ANNAK, AKIK PONT EMIATT SZENVEDNEK, és a napokban egy másik pártfogoltam is le7, hogy így jár majd, mert műtét utáni oxigénhiány, majd váratlan necrosis lépett fel a fitymájának fékfelőli részén, teljesen elfeketedett, de a gyerek fiatal, szenved tőle lelkileg, és nem akarja elveszíteni, talán RKM-mel és plasztikázással meg tudják neki menteni, mert a péniszén végrehajtott beavatkozás ugyan remekül sikerült, ez a komplikáció teljesen depresszióba döntötte. X"-(

Több másik gyerekre a szülei erőszakolták rá a TKM-et, akibe meg az orvos szuggerálta belé a dolgot. Nem mertek tiltakozni, hiába győzködték szüleiket, hogy van más megoldás is, őket az nem érdekelte (lusták voltak utánanézni, annyira bevették a doki meséjét...), most meg a srácok depressziósak még néhány évvel utána is, csak mert a szüleik nem vették figyelembe a gyerekük kívánalmait. (Hozzáteszem, nem a szülőlk, mégcsak nem is a doki éli le azzal a hímvesszővel a hátralévő életét...)


Nos, akiknek vmi baja van a fitymájával, vagy vmi komolyabb oka van a TKM-nek, ott azt mondom oké, és ha még a doki esztétikus, jó munkát végez,... rendben. De hogy most metroszex álmódiból megcsináltassa magának vki, és ezzel hetyegjen, mint az előbb említett fórumon... már Urambocsá... )-\

És persze, ott a "Jóvágásúfiú András", aki minden rábeszéltet egytől-egyig a Fekete doktor úrhoz irányít a magánklínikájára, aki biztosan jó szakember, mert tényleg érti a dolgát, meg hívják ide-oda előadásokat tartani, könyvei is vannak, és ezért tisztelem, azonban azt ETIKÁTLANnak tartom, hogy A FITYMÁBÓL íly módon csináljanak ÜZLETet (nemcsak) Magyarországon. Ez engem felháborít! >X-O

Még azokkal is megcsináltatják, akiknek nem is biztos, hogy szükségük lenne rá... Ezért mtam, rengetegen ti tizenévesek, fiatal felnőttek, huszon1néhány évesek, annyira naívak, gyanútlanok, könnyen megtéveszt7őek vagytok, mint a káposztalepke, könnyű áldozatai le7tek dörzsölt orvosoknak.


Megnéztem a "Jóvágású" honlapját is... és komolyan mondom, bűntudatom támadt amiatt, hogy én miért nem csináltatom meg magamnak!?

Nem csoda, hogy a DE OEC urológiáján hétfőn reggel "Dr." Berczi Csaba által megkínzott srácot is ez az oldal győzte meg eredetileg a TKM-ről, amit egyébként a mod-ok már többmilliószor kitiltottak, nem véletlenül. Aztán beszélgettünk, és elmondta mit szeretnének a párjával, aztán úgy döntöttek, hogy inkább akkor legyen RKM, és csak egy bojtmetszés, na de a kontárunk ezt a kérést nem vette figyelembe, és semmi bőrt nem hagyott rajta, hiába az ígérete, hogy igyexik minél többet megmenteni a fitymájából... Mondtam neki, hogy nem kéne így elsietnie a műtétet, nem hallgatott rám, most meg már neki tökmindegy,... visszacsinálni nem le7, végülis az eredeti vágya teljesült be, és nem tudja meg, valójában mitől, milyen érzésektől, le7őségektől fosztotta meg az orvosa!? Tökszükségtelen TKM volt... >>>>>X-@@@@@



Maga a beavatkozás lefolytatása YouTube-videókon egyébként érdekes, élőben biztosan másabb.

Sztem a SmartClamppal végzett beavatkozások a legnormálisabbak, legesztétikusabbak a szikével végzett beavatkozások közül, szerény véleményem szerint azzal is könnyen le7ne akár RKM-et végezni, hiszen ott nem kell a fitymát először dorsalis oldalon felvágni, hanem kapásból rá le7 húzni a műanyag kis (ún. csövelő)csőre, majd arra egy csatot rácsatolni, ráadásul varratokra sincs semmi szükség, hiszen a műanyag "fitymacsapda" biztosan összefogja a sebet néhány napig. De a lézeres, meg az elektromos szikés megoldásokat sem tartom éppen a legrosszabbnak, azonban félő, hogy TKM-nél kétséges kimenetelű le7 a végeredmény, és a legtöbb esetben az egykori fék helyén le7 látni egy nagy dudorszerű bumszlit. Na, attól hányni tudnék, még gyógyult állapotában is.



Aztán...

_ Életed végéig síkosítót venni! Mint a cukrosnak az inzulin...

Ebben a gazdasági helyzetben örül7 az ember, ha másra is marad pénze, mint síkosítóra... Vagy akkor extra intenzíven fel kell pörgetni az asszonyt, hogy töknedves legyen (18+). Mert ha a szárazabb bré súrlódikk, az az asszonynak fáj jobban...

Mert a fityma tudniillik elősegíti a hímvesszőnek a hüvelyben történő szabad mozgását, ami mindkettőnknek érzésileg is sokkal klasszabb. ;-)



Apropó súrlódás...

_ Én nem mondanék le arról a lega 50 db idegvégződésemről, ami a fitymámban van. Kipróbáltam 1x úgy is, hogy a fitymámat annó kíváncsiságból önmagába gyűrtem, és leragasztottam, úgy hordtam egy kis ideig, elfogulatlanul, puszta kíváncsiságból... úgy próbáltam önkielégíteni is, de a "marokmarcsa" az nem uúgy hat a makkomra, mint a fityma, nem tudtam elérni vele a kívánt hatást, mint amit szerettem volna elérni, az egész számomra tökre kellemetlen volt, kiszáradt, égetett, feszült, hiába minden síkosítás. Tehát azt sem mond6ja senki, hogy nem tudom, milyen érzés TKM-eltnek lenni, "néhány napig", mert tudom, csak nekem nem jött be... Plusz még, hogy egész nap száraz volt a makkfelszín, kennem kellett folyton, és bár nem túlérzékeny a makkom, mégis kellemetlen volt, hogy mindig hozzáért a gatyesz...

Ráadásul nagggyon hiányzott a fedettség érzése, és persze vele együtt az az 50 db idegvégződés, amely számomra extra élvezetet nyújtott. És ha most elkezdeném mesélni, hogy egy csaj mit tud kezdeni azzal a kb. 50 db idegvégződéssel és kb. 3-4 méternyi sejttel, ami a fitymádban van... akár síkosító nélkül, és természetes intimváladékkal, testnedvvel, esetleg nyállal, és egyéb mozgat6ó testrészeivel... ill. ... essszközökkel, mozdulatokk...

!!! (18+) [A KIHAGYOTT SZÖVEGRÉSZ MEGTEKINTÉSE 18 ÉVEN ALULIAKNAK NEM AJÁNLOTT!!!] (18+) !!!

...aaal, (>X-D) garantáltan kemény erekciót kapnál, esetleg talán el is élveznél... de veled nem köszönöm... nem xeretném kipróbálni a GyK-s szexet... >X-D >X-D >X-D

De arról a perzselően jó érzésről, :-dP-- komolyra fordítva a szót ismét, -- amit ott a csaj előcsal6 neked és azt csak fitymával, kellő makkérzékenységgel le7séges,...

... SEMMI PÉNZÉRT NEM MONDANÉK LE!!! SOHA!!! 8-O



Röviden, "tömören"... ennyi.

Biztos van még, amit nem mondtam el érvemként, de sztem így is éppen elég hosszú lett, szal úgy glom, h. maximálisan megválaszoltam a kérdésedet, Tesó! :-)


========

Érződik a stílusodon, hogy bevállalósabb vagy. Nos, ha te mindenáron meg akarsz szabadulni ettől az 50 db plusz "örömforrástól" önként... akkor csak csináld...! Én a helyedben inkább húzogatnám, megelőzvén az esetleges visszaszűkülést. (Feltéve, ha ez egyáltalán fennáll a te esetedben...) Akkor is le van tudva a dolog egy füsttel... o.O

De az a te fitymád,... te döntesz, ... mit teszel vele... o.O



Üdv: EE

2010. aug. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
50%

A "Jóvágású" oldala egyébként magát az eljárás nevét (T-/RKM nem rövidített jelentése kiírva, "teljes/részleges" jelző nélkül) egy szóban, ékezetek nélkül, ".hu" végződéssel kiegészítve magában foglalja.

!!! Aki úgy dönt, hogy elolvassa, LEGYEN ELŐVIGYÁZATOS!!!

Mondom, olyan érzésem volt az oldal böngészése közben, mintha "bűnös" lennék amiatt, hogy még van fitymám, hogy még nem végeztettem el magamon a TKM-et, ill. intenzív lelkiismeretfurdalásom volt! Ha elolvasod, erre számíts , aztán ha végeztél, ébredj föl, és jusson eszedbe, amit mondtam!!!



========-========-========-========-========-========-========-========


Hmmm... azért azt jól elhallgattad am. hogy van egy kis fimózisod is...


Idézlek:

#1. "mivel sajnos körül kell metélni" /08-05 23:17/

#2. "A doki azt mondta, hogy megcsinálhatja nekem a fékátvágást, de nem garantálja, hogy megoldja a gondot, amire megkérdeztem, hogy mi lenne a másik lehetőség? Azt mondta, h a körülmetélés. Az első módszer 50% eséllyel működött volna, ez pedig megold minden gondot, elvileg."

/tegnap 15:24/


Érdekes ambivalencia... úgy állítottad be, mintha a doki mondta, hogy ezt kell csinálni (TKM), közben meg a #2. szövegből úgy érződik, mintha magad döntöttél volna... o.O

Ügyesen elhallgattad...


De a barátomnak, aki a dombóvári dokinál, Dr. Fél Pálnál csináltatta meg a lézeres fékátvágást, (ha neked csak kicsi van, neki hozzád képest) makacsabb szűkülete van, a doki mégsem metélte körbe, hanem csak leégette a fékjét, és most majd nemsokára következik a bemetszés. Ha neked csak kis szűkületed van,... néhány bemetszés a szűkületedet okozó bőrgyűrűn, megold6ja a problémádat... vagy esetleg az RKM... ha annyira zavar...



De te döntöd el... (plusz vagy mínusz) +/-50 izgalmas idegvégződést akarsz magadénak tudni, esetleg ezzel együtt számos kellemes, perzselő élményt átélni, vagy ezt inkább nélkülöznéd innentől kezdve az egész hátralévő életedből... o.O

Én mindenesetre nem találtam meg a számomra kellemes, kényelmes fogást a "marokmarcsával", amikor hátrarögzítvén a fitymámat fedetlenné tettem makkomat egy időre... kíváncsiságból...


EE

2010. aug. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
50%

Halisztok ismét!



ÚJABB HÍR a DE OEC-ről... (FRISS!!!)

(Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centrum, volt DOTE)


Egyik topikkérdező felvett SkyPE-on, őtőle tudom azt, amit most itt leírok.

Hosszú utat járt be, míg talált egy dokit Debrecenben, aki NEM TELJESET (TKM) CSINÁL, HANEM RÉSZLEGESET. (Az sem a Klínikákon rendel, hanem az OTI-ban!

(A KLÍNIKÁKON MINDENKI alapból TELJESEN KÖRÜLMETÉL szinte!!!)



Aki a fitymáját meg akarja menteni, KERÜLJE A _ DE OEC KLÍNIKÁK-at és NE ODA EGYEZTESSEN IDŐPONTOT, HANEM AZ "OTI"-BA!!!

===== INFÓ: =====

"OTI": A Bethlen Gábor utcában

_ 1-es villamos: Nagyállomástól 4M (megálló) >> Kossuth térig (Arany bika Szálló), onnan gyalog 2-3 perc a Hatvan utca felé, a [P]arkoló után jobbra.

_ BUSZOK: Segner térről 1-2M

>> Pásti utca

>> Kölcsey Központ

NAGYÁLLOMÁSTÓL:

Pl.: A 31-es és a 32-es buszokkal 6M a Debrecen Plázáig (Hunyadi János utca) onnan gyalog a Kölcsey Központ mellett az Hunyadi-Egyetem sgt-Bethlen jelzőlámpás csomópontnál balra.


Ott rendel a mi dokink... Dr. Kocsis István :-)

(40 év körüli, szakállas)



Hogy mi és hogyan történt, az hosszú sztori. A lényeg annyi, hogy a Kérdezőnknek is a [08-05 13:31 & 08-06 03:16]-os hszsaimban említett megcsonkított, 3/4 órán át megkínzott szerencsétlen nyuszi srác esetéhez hasonlóan időptja volt ucsak a DE OEC Klínikákon Dr. Murányi Mihálynál, akiről a Kérdezőnk így ír:

__ "Megnézte, és rezzenéstelen arccal mondta el, hogy körbevágnak ezt csinálnak, azt csinálnak, és ő úgy vágott volna le, hogy teljesen. (TKM!!!)" __


A srác azonban a megcsonkított nyuszinkkal ellentétben NEM MENT BELE A TKM-MŰTÉTBE, hanem elment egy másik dokihoz, akit egy már nem fiatal, tapasztalt orvos javasolt, aki az OTI-ban rendelt, s aki akár már ott szinte azonnal megműtötte volna, azonban sajnos már egy kicsit későn ért oda a srác, amikor már senki nem volt ott szinte a műtőben, de azért megvizsgálta, és kijelentette, hogy a fitymája MÉG MENTHETŐ!

(Megjegyzés: A Kérdező nagyjából azonos kinézetű, méretű, adottságú és problémájú fitymával rendelkezett, mint a megkínzott srác. -- EE)

A doki azonban másnap fogadni tudta, azonban nem az eredeti helyén, hanem a Klínikákon, ahol az a fránya Lidokain már megint nem hatott rendesen vmiért (nem zsibbadt el rendesen)... igaz, hogy ez az orvos a Kérdezőnk elmondása alapján nagyon rendes, empatikus, udvarias és figyelmes volt, azonban az anyag VALAMIÉRT NEM HATOTT MEGFELELŐEN! (2 lidokain kb. 8 helyre szúrva...)

Az orvos és a stábja az egész műtét alatt roppant előzékenyen viselkedett, még akkor is, ha a Lidocain miatt a beavatkozás közben -- igaz ritkábban, de -- szenvedni kezdett a fiatal Kérdezőnk, aki egyébként nagyon be volt parázva. Azonban a doki folyamatosan érdeklődött az állapota felől, különösen ügyelt, hogy e kellemetlenség ellenére minél kevesebb fájdalmat érezzen a srác.


Dr. Kocsis István gondos tevékenységéről a Kérdezőnk az alábbi módon nyilatkozik:

--"Meg vagyok elégedve a munkájukkal, mert jó munkát végeztek, kedvesek voltak. Mikor kijöttem, elég szépen vérzett, és csúnya volt nagyon."...

"Murányi teljesen levágott volna, ez a másik orvosom pedig belegondolt, hogyha neki kellene ilyen beavatkozás, ő, hogy gondolná szerintem..."



Hálásan köszönöm ennek a Kérdezőnek, hogy részletesen megosztotta velem a személyes élményeit, tapasztalatait, neki szívből jobbulást kívánok, és hogy a sebe sokkal szebben gyógyuljon be, mint a megkínzott srácnak.



========

@ [08-03 05:01]-as DEBRECENI SRÁC

Én azt tanácsolom, hogyha meg akarod tartani a fitymádat, és a reális véleményed szerint nem olyan súlyos a helyzeted, hogy TKM-elni kelljen, úgy azt javaslom, MESSZIRŐL KERÜLD EL A _DEOEC-Klínikákat_ időpontegyeztetéses vizsgálat ill. műtét szempontjából! Ha Debrecenben akarod mindenképpen csináltatni a fimózisműtétedet, akkor...

_ inkább az OTI-ba jelentkezz be Dr. Kocsis Istvánhoz, vagy

_ keress egy magánklínikát, ahol nem csexnek a kívánságodra, hanem figyelembe veszik azt!

_ Esetleg utazz le Dr. Lakatos Ákoshoz Szentesre, mert a Klínikákon MINDEN DOKI szinte CSONKOL!!!

(berczi csaba és murányi mihály "doktorok" mindenképp... o.O (kisbetűkkel, mint nemecsek X-@ ))


Ennyit tudtam tenni érted, debreceni Tesó! :-)

Ha nem akarsz pórul járni, érdemes ezt mérlegelned, mielőtt belevágsz a dologba! Akárhogy is lesz, légyszi tisztelj meg a tapasztalataiddal te is! Köszönöm, ha megteszed értem, és a többiekért.



========

@ KÉRDEZŐ (e topik):

Remélem beavatsz a fejleményekbe azért majd minket, pl. mit szándékozol tenni, ill. hogyan alakult a végeredmény!?

A véleményemet elmondtam... függően a szűkület mértékétől, én nem mondanék le helyedben a fitymámról...



Üdv mindenkinek és sikeres jobbulást a lábadozóknak:

EE

2010. aug. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Hali, én vagyok megint a debreceni.


Én pont dr. Kocsis István kérdeztem egy kérdezős oldalon, ahol azt válaszolta, hogy rövid fékkel a klinikára kérjek időpontot és ott majd elektromosan megoldják a gondom, itt kérdeztem:

[link]


Szóval most nem tudom mi van, esetleg privátban meg tudnád adni a srácnak a mail címét, akit ő műtött, hogy megkérdezzem, hogy a Bethlen utcai rendelésre például be tudott-e jutni előjegyzés nélkül, mert nekem már van időpontom a klinikára(kivizsgálásra egyelőre) 30-ára, meg akkor ott a Bethlen utcán akkor műtétet is csinálnak vajon, mert nekem szerintem egy szimpla fékátvágás lenne azt meg lehet ott is megcsinálnák, csak akkor nem tudom, hogy miért írta a doktor úr a webbetegen, hogy a klinikára menjek.

2010. aug. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
50%

Hali debreceni Tesó! :-)


Köszönöm az általad belinkelt információt!

Az a gáz mindössze, hogy a sráccal SkyPE-on sikerült felvennem a kapcsolatot, azonban azóta mindössze csak 1x beszéltünk (amikor az előző 05:23-asban is részletekben olvas6ó interjút adta nekem...) és azóta nem látom fönt. Ettől függetlenül azt szívesen megígérem neked... hogy ráírok >>e-mailben és megkérdezem, hogy engedélyezi-e a címe kiadását feléd!? :-)

Bár az ő esete ugye RKM, ami roppant érdekes témakör, további infókat várok tőle, de egyelőre ez még húzódik, akár egy sebszél... [:-\


Nálad CSAK ÉS KIZÁRÓLAG fékműtétről lenne szó? Vagy van más problémád is? (Dióhéjban ide mindenképpen, de ha összetettebb és olyan, és úgy glod... részletesebben is megír6od >>priviben is.)

Hány éves is vagy?


Üdv: EE



========

!!! ÉRDEKESSÉG a TKM-mel kapcsolatban:


Többen is jelezték azon TKM-en már átesett -- korábban >>priviben felkeresett, immáron ismerősök közül, hogy NEM MINDENKINÉL/MINDIG IGAZ az az állítás, hogy a teljes körülmetélés után a makk érzéketlenebbé válik! Vannak, akiknél továbbra sem szűnt meg a makki érzékenység, akik akár percek alatt el tudnak élvezni, tehát a korai magömlés ezen módon történő kiküszöböléséről szóló állítás vitatását a részemről ezentúl megfontolónak tartom. o.O

2010. aug. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
94%

"ahol az a fránya Lidokain már megint nem hatott rendesen vmiért"


Lehet manapság vizezve vannak, aztán azért.

Hallottam már máshol is, hogy nem zsibbasztja el a Lidokain rendesen, ez nem a klinika felelőssége teljesen szerintem. :)


De ennek ellenére szépen sikerült a műtét, sikerült a legjobb orvost kifognom szerencsére.


Sosem baj az, ha több helyre van időpontod, ezért is javaslom neked, hogy kérj időpontot az OTI-ba is (szerintem előjegyzés nélkül ne is próbálkozz), több szem többet lát alapon próbálkozz több helyen.


Megműtenek persze az OTI-ban is, klinikán is meg tudnak, Dr. Kocsis István jó választás lesz.


Mindegy hol csinálja, ha az orvos ugyanaz. :)


Sok sikert a műtéthez! :)

2010. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Na túlestem rajta.

A műtét nekem sajnos elég fájdalmas volt(de ti ne féljetek ettől, nekem most már bebizonyosodott, hogy valamiért nem reagálok úgy a Lidokainra, mint ahogy a nagy többség), de a doki rendes volt, még adott bele lidokaint, ami sajnos túl sokat megint csak nem ért,de a szándék a fontos, nem igaz?(amúgy az orvos azt hitte túljátszom a fájdalmat, célozgatott is rá, de semmi ilyen nem volt a dologban...) Szóval a műtét rosszabb volt, mint amire számítottam, ellenben a műtét után viszont fájdalmat nem nagyon éreztem.Egyedül az éjszakai merevedések elég kellemetlenek, amire sajnos felébredek, és próbálom "lehiggasztani" a meggyötört testrészem.


Aki előtte áll, annak hajrá!

2010. aug. 20. 03:25
 29/45 anonim ***** válasza:
50%

Bocs, remélem te boldog tudsz lenni vele... +o(

Én még mindig rosszul vagyok a gondolattól, hogy egy 1xű frenulotómiából fájdalmas TKM lett, plusz még1x beigazolódott a Lidokainról szóló rémhírek.


Kívánom, bár ne írtad volna meg az előző beszámolódat. A rosszullét kerülget azóta, hogy elolvastam. >>+-O<

A legjobbakat ennek ellenére... és részvétem...


EE

2010. aug. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Gyógyulgat elég szépen a seb, nem repedt szét szerencsére.

Majd beszámolok az első "használatról" is bár az még messze van(az éjszakai merevedések eléggé kellemetlenek)...:D

2010. aug. 25. 22:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!