Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen kellemetlenségekkel...

Milyen kellemetlenségekkel járt a fitymafék műtéted, feltéve ha már túlestél ilyesmin?

Figyelt kérdés

Szóval érdekelne, hogyha túlestél már a beavatkozáson, hogyan zajlottak a dolgok, mennyire volt fájdalmas, illetve kellemetlen, vizelésnél nagyon rossz volt-e, meddig nem végezhettél fizikai munkát(illetve sportokat), illetve hány nap elteltével lett újra üzemképes a cerka, úgy hogy már élvezni is tudtad a dolgot? Arra is kíváncsi volnék, hogy késsel vagy lézerrel csinálták-e?

Köszi a komoly válaszokat!


2010. jún. 9. 21:19
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
Kocsis doktor csak annyit mondott h szűk a fitymagyűrű.. majd elviharzott. Utánna olvasások alapján relatív szűkületem van. csak merev állapotban van vele problémám. Utánna csak a nővérkékkel beszéltem akik azt mondták h a klinikán csinálják az iylen kis műtéteket.. ők mondták h körül kell metélni, mire kérdeztem h teljesen vagy csak egy részét? Amire rávágta a nővérke h majd ott eldöntik. ott foglalkoznak az ilyesmivel. Sztem jövőhéten ellátogatok oda megtudni h ők hogy gondolják. Teljes metélésbe nemszívesen mennék bele
2011. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

Amúgy csak annyit, hogy a részleges metélés sokszor nem oldja meg a gondot, és kicsit több a gyógyulási ideje is.

Amúgy ha van pénzed, menj el magánklinikára.

2011. jan. 12. 16:20
 43/45 anonim ***** válasza:
50%

@ 02:35-ös

"EE nyomja itt a hülyeségeit a hosszú hozzászólásival, először azzal kezdte, hogy Debrecenben nincs is elektromos fékműtét, pedig van"

__ Légy szíves szúrd be, pontosan idézve azt a szöveget, ahol te ezt olvastad benne a hozzászólás időkódjával!


"és nem lézeres egyébként sem, hanem ultrahangos"

__ Akkor te még nagy vszséggel nem hallottál a CO2-lézerrel végzett beavatkozásról. Le7 hogy van Debiben is, csak én nem tudok róla, de eddig senki nem jelzett vissza erről, pedig ami infót kapok a beavatkozásokról, orvosok munkájáról, megbeszélésekről, orvosi kooperálásról, azok közt ilyen infó nem szerepel, de még csak UH-s sem.


Egyébként én lököm itt a sódert szerinted, de te csak EGYETLEN eset vagy a számtalan hozzám befutott közül, és azért minősítesz le, mert neked jól sikerült a beavatkozásod, és nem azt kaptad, amire a korábbi hszsokban felhívtam a figyelmedet. De mégha most azt mondod erre, hogy hülyeség... OKÉ LEGYEN! DE!

Inkább beültetem a bogarat a füledbe, és hagyom, hogy utána azzal hencegj itt nekem, hogy milyen jól sikerült, (mint az Index-fórumon a jól metéltek,) minthogy egy újabb tragikus hangvételű hozzászólással gazdagodjon ez a fórum általad, miszerint "te is pórul jártál, és nem volt, aki erre figyelmeztessen!" (Ezt többen mondják sajna, mint te, és sztem az fontosabb érdek erre odafigyelni!

Szóval a hencegésedre a válaszom...: SZÍVESEN! :-)

Örülök, hogy jól sikerült, és mégiscsak megérte ennyit tépni a számat, ezek után belát6od, talán mégsem volt "annyira" hülyeség! :-)

inkább légy tudatosan rákészülve, mint maradj naiv felvilágosulatlan.


Az apelláták pedig nem a műtéti eljárásokra hívják fel a figyelmet, hanem azokra, akik azt, amilyen módon ill. önös hozzáállással és/vagy háttérszándékkal elvégzik a betegek kárára. Mindenesetre neked is köszönöm a számunkra is értékes és hasznos kritikádat! :-)



** ** **

MÁS:



"a részleges metélés sokszor nem oldja meg a gondot, és kicsit több a gyógyulási ideje is."

__ Ez nem feltétlenül igaz ebben a formában. Szerencsére RKM-ekről is azért kapok visszacsatolásokat, embere válogatja. Azonban ha a részleges metélést úgy végzik, hogy a fityma javarésze megmarad, akkor arra tényleg jobban oda kell figyelni, és a némiképp lerövidített fitymát rendszeresen, bőséges kamillás áztatás után el kell kezdeni szépen lassan és óvatosan húzogatni. Ha ezt a részére nem figyel oda a műtött páciens, és nem foglalkozik vele, akkor persze, hogy visszaszűkül, mert a seb folyamatosan húzódik össze, és ha nincsen időben elkezdve a visszatágítás, akkor igazat kell adnom a Kérdező előző kommentjében írott, általam is beszúrt szövegrészletben foglaltaknak.

De ha minden jól megy, a gyógyulási idő kb. ugyanannyi, mint a TKM-ek/egyéb 1xű fitymaplasztikák esetében is: 2-4 hét.



Üdv: EE

2011. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem már egy hónapja volt lézeres fékműtétem,de szex közben még mindig érzékeny,sőt most a heg megint"beszakadt" ez normális vagy ennyi időt kell várni még teljesen rendbe jön?

A dokimmal sajnos nem tudok konzultálni mert azóta elköltöztem.

2011. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

@ Előző 17:46-os.

_ Neked már egy hónapja volt lézeres fékműtéted, de már szexeltél utána? :-o

_ Mennyi idővel (műtét után hány nappal) utána csináltátok először, mennyire keményen, ill...

_ Mikor történt meg az első "beszakadás" és ez hogy nézett ki akkor?

_ És eddig hányszor "szakadt be"?


_ Miért nem tudsz beszélni a kezelő- és műtőorvosoddal? Talán nincs telefonja?

_ A műtét melyik városban volt, és te most mely városban vagy (úgy megközelítőleg, ha nem akarsz pontosat mondani...)?

_ Hány éves vagy?



Üdv: EE

2011. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!