Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Járt közületek valaki Dr....

Járt közületek valaki Dr. Rideg Gabriella fogorvoshoz Székesfehérváron? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sajnos már igen:S Nagyon saokan panaszkodnak rá,köztük én is.
2010. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ! Sajna hozzá tartozok körzetileg, ezért kérdeztem. :( Még soha nem találkoztam vele, nem is láttam. Milyen a modora, nagyon durva?
2010. jún. 18. 09:49
 3/12 anonim ***** válasza:
A modorával semmi baj,nem a természetével van baj,hanem azzal,ahogy dolgozik. Nekem még egy egyszerű tömést is el tudott rontani:S Én inkább fizettem érte,de máshoz jártam,mint hozzá. Nincs lehetőséged neked is másik orvoshoz menni?
2010. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Előtte én is magánhoz jártam, az Ötvös Ágneshez a Károly János utcába, nagyon szeretem. Viszont most babát várok, sajna már nem dolizok, kevesebb a pénz, így nem tudom kifizetni a magán dokit. :( Van két gyerkőcünk, a harmadikat várjuk, éppen elég lesz ez is anyagilag. Van még egy körzeti ő a Péterfi, de az egy lódoktor, hozzá semmi képpen nem megyek..:S
2010. jún. 18. 10:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom tényleg,remélem neked normálisan megcsinálja a fogaidat. És sok boldogságot a születendő babához:)
2010. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is remélem, hogy normális lesz, és nem kell vissza járnom majd, mert kiesik a tömés, vagy begyullad. Minden jót neked is! :)
2010. jún. 18. 10:38
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, de én összekevertem a De. Rideg Gabriellát a volt fogorvosommal:D Én hozzá jártam,mert nem volt jó az én fogorvosom,bocsi:) Nyugodtan menj hozzá,ő jó orvos. Nem ő rontotta el a fogam, ő pont hogy megcsinálta. Tényleg bocsi mégegyszer.:)
2010. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, semmi baj :D:D
2010. jún. 18. 16:28
 9/12 anonim válasza:
Hát a modora, természete méltó a nevéhez, amúgy meg egy sarlatán. A hozzáállása és a "munkája" alapján inkább juhásznak kéne lennie, oda megfelelne. Nulla higénia, kesztyű nélkül koszos körömmel dolgozik, szétfúrja az ember fogát nem megmenteni szeretné és még sorolhatnám. Én személy szerint megyek a betegjogihoz, hátha lesz következménye. Meglátjuk.
2010. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én tettem fel a kérdést, hát nagyon bunkó orvos valóban, tényleg kesztyűt sem húzott, viszont kiszedte a fogamat 2mp alatt, de nagyon nagyon fájt. :( Hiába kaptam fájdalom csillapítót, semmit nem használt, pedig fél órát vártunk vele, hogy hasson, mert addig nem akart zsibbadni. Soha többet nem megyek hozzá, ugyan olyan szar orvos mint a Péterfi......
2010. aug. 17. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!