Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beadatod a H1N1 védőoltás?

Beadatod a H1N1 védőoltás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 17:57
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/221 anonim ***** válasza:
63%

Megbolondulok attól, hogy mindenki azzal ellenzi a vakcinát, hogy pénzbeszedés az egész!!!

Számoljátok már ki mennyit áldoztok megelőzésre, vagy gyógyszerre egy esetleges betegség esetén.

Engem nem érdekel ki miért oltat, vagy miért nem, de érvként hülyeségeket ne írkáljon már senki.Ezzel a Lenkeivel meg csak óvatosan, ismeritek ti a szcientológia tanait???

Írjon már nekem valaki példát arra, hogy egy ember egy 15 évvel ezelőtti oltástól lett beteg!!!

Az orvosok meg elmehetnek a ......., hogy nem tudnak megegyezni! Kiábrándultam az orvostársadalomból, nem azért mert ajánlják vagy nem, hanem mert az egyik riogat a másik ajánlja, de konkrétumot és felelősséget egyik sem vállal.

2009. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/221 anonim ***** válasza:
88%

Előző: a 00:58-asban levő videó igaz elég hosszú, fél órás, de az eleje felé szó van erről a felelősségvállalásról.

Ha az oltás hatóanyaga miatt lesz bajod, akkor a gyártó cég a felelős, ha a szakszerűtlen tárolástól/beadástól, akkor az orvos.

Amúgy tényleg érdemes megnézni azt a videót, szinte mindenről szó esik benne.

2009. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/221 anonim ***** válasza:
72%

Köszi, megnézem.De ez az utolsó válaszom ebben a témában, mert majd csak az idő fogja ezt a vitát lezárni.

Remélem hogy egyik tábor sem fogja döntését megbánni, de azért az jó lenne, ha egyik fél sem írkálna megalapozatlan érveket.

Ennek a fórumnak a lényege az lenne, hogy a tisztánlátásban segítsük egymást, nem pedig abban,hogy rémhíreket terjesztgessünk, és a másikat fenyegessük, pl. béna lesz a gyereked, elviszi az influenza stb.

Jó egészséget mindenkinek!

2009. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/221 anonim ***** válasza:
76%
Beadattam.És 3 éve is beadattam szintén terhesen az akkori influenza elleni oltást.A fiam 2,5 éves és szinte soha nem volt beteg teljesen egészséges.Én nem ijesztgetek senkit ,nem is tudnék mivel, nálunk soha nem volt semmi baj pedig a családom évek óta oltat.Nem mondom azt sem ha nem oltatsz bajod lesz.Van aki megelőzésre fekteti a hangsúlyt és van aki oltat.Ennyi az egész.
2009. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/221 anonim válasza:
69%
Dehogy adatom. Egy az, h. tartalmaz higanyt ami mérgező, ugyanis a higanyos hőmérőt kivonták a forgalomból, mert ha eltöröd, és megeszed nagyon veszélyes...Erre beadják neked a higanyt. Kettő, h. túl hamar készítették el a vakcinát, és nagyon kevés emberen tesztelték..Három nincs gyártási száma..A háziorvosom és a gyógyszerész se adja be magának..Hoppá..Minden az immunrendszer kérdése. Sok C vitamin kell és oké, napi 1000-8000mg között. Dr. Szent-Györgyi Albert szerint. Egyébként meg: www.drlenkei.hu
2009. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/221 anonim ***** válasza:
81%

Tartalmaz higanyt, mint a lázmérő is? Képzeld el, a rákos sejtek meg tartalmaznak vizet, akkor tiltsák be azt is! A hőmérőben elemi higany van, ami a levegővel higanyoxidot képez és ezt belélegezve tűdővizenyőt okoz.

Az elemi higanyt amúgy a mai napig hashajtónak használják, ahogy a higany-kloridot is, amit ezen kívül NYÍLT SEBEK fertőtlenítésére is használnak.

Az oltásban etilhigany van, ami egy a természetben is előforduló szerves higanyvegyület, rengeteg táplálékban megtalálható, ráadásul nem is ő, hanem inkább a veszélyesebb változata, a metil higany. Például minden halételben jelen van. Egy szelet tengeri hallal lehet, hoyg több metilhiganyt viszel a szervezetedbe, mint amennyi etilhigany van az oltásba.

Képzeld el, a világ ÖSSZES szerves mérgében van szén és víz és az emberi test 95%a is ebből a két anyagból áll. Te nagyon csúnyán ellógtad a kémiát gimiben...

2009. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/221 anonim válasza:
71%

Nem! Mivel hogy az oltás folyadéka az a H1N1 vírus lecsökkentett formálya .

Azért adják be hogy legyőzze a szervezeted és felkészüljön az erőteljes H1n1-re de mivan ha nem tudja legyőzni az erőteljes h1n1-et?

De sztem ez az egész H1N1 csak pánikkeltés! Volt a tv-ben hogy meghaltak egy csomóan de kiderült hogy azok májbetegségekben meg ilyenekbe haltak bele! Úgy hogy nem kell az oltás csak erősítsd az immulrenszeredet! Az egy ik haverom azt monta: Ha nincs otthon vitamin vágj be egy láda citromot! :)

2009. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/221 anonim ***** válasza:
90%

Nem csökkentett, hanem elölt, a kettő nem ugyan az.

Elölik a vírust, beadják a szervezetedbe, a szervezeted szépen nyugisan kifejleszti ellene a fehérvérsejteket majd elraktározza a memóriájába és ha jön az igazi vírus, akkor csak elő kell venni a memóriából és kész.


Nem májbetegségben, hanem tüdőbajban haltak meg az emberek, ami a h1n1 szövődménye, mint ahogy az AIDSes se AIDSben hal meg, hanem náthában, amit nem bír leküzdeni az immunrendszere.

2009. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/221 anonim ***** válasza:
56%

Hagyjátok őket!Egyszerűen nem értik mi a különbség az etil és a metilhigany, valamint az élő és a halott vírus között.Ez a biológia és a kémiatanáruk hiányossága!

Pontozzatok le!

2009. nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/221 anonim ***** válasza:
88%
Az a gáz hogy az egészséges 20 év körüliek a veszélyeztetettek........én is beadatom.Bár legalább hat éve nem voltam beteg,még egy torokfájás se ,nem szeretnék szövődménytől kinyiffanni.
2009. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!