Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beadatod a H1N1 védőoltás?

Beadatod a H1N1 védőoltás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 17:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/221 anonim ***** válasza:
28%

Az a baj h annyira nem hiteles ez az egész..jöttek (média) azzal h a gyerekekre és öregekre van "rossz" hatással a vírus. Aztán amikor egy 30-as halt meg akkor már rájuk van a legnagyobb veszéllyel..

Végül most a hírekben az volt (mivel tudják h az emberek nem oltatják magukat, nagy számban) h az erős immunrendszer nem elég, nem véd meg mert az meg tüdőbajt okoz...EZ NEVETSÉGES!!Akkor mi véd meg?! az oltás??? miért??? mert nem tán erős immunrendszert ad??!?BUtááák!! A sok állat meg elhisz mindent mert a TV-be BEMONDTÁK ÉS AZ ÚGY VAGY!! Rengeteg ORVOOOOS nyilatkozza h nem kell az oltás. Most mi történik?!?! elakarják hallgattatni őket és fenyegetőznek h "ejnye bejnye ne mondj ilyet..." A sok tudatlan meg itt vagdalózik h "még él...pedig beoltatta magát.."

A cikkben nem az volt meg van h holnap akár "lebénulsz"

hanem pár év múlva lesznek mellékhatások és akkor majd meglátod h "élsz"!! De ezek az emberek meg is érdemlik h beoltassák magukat!!!!!!!!!

2009. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/221 anonim ***** válasza:
66%

Te nagyon félre vagy vezetve.

Amúgy kábé 40 éve oltanak Magyarországon influenza ellen ugyan ezzel a készítménnyel más vírustörzseket hozzáadva és még mindig nem haltak meg miatta tömegesen az emberek. Mikor fog jönni már az a fenenagy mellékhatás?


Az oltás pedig nem erősíti az immunrendszeredet, hanem eléri, hogy az immunrendszerednek a memóriasejtjei között meglegyen az adott vírus ellen hatékony immunsejt. A szervezet immunreakciója az, hogy elkezdi saját maga kifejleszteni ezt az immunsejtet, ha nem rendelkezik vele és ez túl erős, károsítja a tüdőszöveteket ami utat ad a baktériumoknak. Pont ezt az immunreakciót kerülöd el az oltással. Ajánlom figyelmedbe bármelyik középiskolás biológia tankönyvet. A félelemkeltési próbálkozásod pedig egyszerűen nevetséges, szerintem még a legbutábbak se veszik komolyan.

2009. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/221 anonim ***** válasza:
89%
Kis kiegészítés: továbbá évente többszázan halnak meg influenzába, beoltott ember viszont 40 éve nem halt meg, oltási szövődmény halált soha senkinél nem okozott Magyarországon és 10 éve semmiféle oltási szövődmény nem fordult elő, de olyan szövődmény, ami az oltott egész életén át kihatott volna még soha, egyszer se fordult elő.
2009. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/221 anonim ***** válasza:
60%
Engem ku.wára de nem érdekel hogy érdemes-e beoltatni magad vagy nem, meghogy valolyában mi az igazság! Én biztos hogy nem fogom beoltatni magam...mert még sose voltam beteg mindig használok imunerősítőt és mindig vigyáztam az egészségemre nem viccből nem volt semmi bajom eddig xal ennyit erről!
2009. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/221 anonim ***** válasza:
61%

Kedves előttem válaszoló!

Ha nem érdekel az ügy, minek írogatsz ide, én beadattam magamnak, igen meg is érdemlem, és a hozzátartozóim is azt, hogy ne fertőzzem meg őket és ők engem.

Tájékozatlan vagy, és nyugodtan lepontozhatsz.

2009. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/221 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjad, ő még nem volt beteg, amiből egyértelműen következik, hogy nem is lesz, ezt te nem értheted, biztos azért, mert voltál már beteg.
2009. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/221 anonim ***** válasza:
100%
A VALÓJÁBAN pontos j, csak hogy fejlődj is.
2009. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/221 anonim ***** válasza:
33%
de sok okostojás van itt! ezért is tart ott az ország,ahol....
2009. nov. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/221 anonim ***** válasza:
27%

ÉRDEKES! KORHÁZI DOLGOZÓK NEM( !) ADATJÁK BE!!

MIVEL SÚLYOSABB MELÉKHATÁSAI LEHETNEK,MINT MAGA A SIMA H1N1(SIMA VIRUS)!!!SZÓVAL SOK HIGANYTUDÓS OKOSKODÓNAK ÜZENEM,H HIÁBA OKOSKODNAK,MI NEM DŐLÜNK BE AZ ÜZLETNEK!

2009. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/221 anonim ***** válasza:
69%

Attól, hogy caps lockkal írsz nem leszel meggyőzőbb legfeljebb a nagyon buták szemében azoknak meg úgyis mindegy...

Amelyik kórházi dolgozó nem adatja be magának annak ellenére, hogy legyengült immunrendszerű, beteg emberekkel dolgozik azt simán kirúgnám...

2009. nov. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!