Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beadatod a H1N1 védőoltás?

Beadatod a H1N1 védőoltás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 17:57
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/221 anonim ***** válasza:
81%

Azért az elgondolkodtató, hogy ha a 3. harmadban adatod be magadnak, akkor az védi a babát is kb. 6 hónapos koráig. Abban minden orvos egyetért, hogy a csecsemőkre borzasztó veszélyes az influenza.

Érdekes, hogy ezeket a tényeket egyetlen fórumon se boncolgatja senki.

Örömmel olvastam, hogy van olyan kismama, aki beadatta magának, megszült és semmi probléma.Gratulálok a babához!

Persze most az ellenzők azzal jönnek, hogy majd évek múlva...

De!Itt van ez a sok új gyógyszer, a vitamin is káros nagy mennyiségben, és orvosi kontroll nélkül szedhetőek.Kedves ellenzők, utána néztetek már ezen szerek mellékhatásainak, amiket megelőzés címén szedtek?

Ezek a szerek is újak, de mégis mindenki veszi őket, és hát sokkal drágábbak mint az oltás...

2009. nov. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/221 anonim ***** válasza:
36%

Köszönöm,higany tartalmú injekciót nem kérek!!!

főleg,hmég szoptatom is a Kisbabámat.

2009. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/221 anonim ***** válasza:
59%
ÜZLET AZ EGÉSZ!!!!
2009. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/221 anonim ***** válasza:
84%

11:55ösnek jelezném, hogy szerver higany rengeteg természetes táplálékban megtalálható, például halakban mindig jelen van.

Ráadásul az élelmiszerekben található metilhigany jóval veszélyesebb és jóval lassabban bomlik el, mint az oltás etilhiganya.

Szóval ha azért nem oltatod be magad, mert higany van benne, akkor többé ne is egyél... O_o

2009. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/221 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van az előttem szólónak,ez nem fémes higany hanem szerves higany ami 1 hét alatt ürül minden gond nélkül.A természetben is találkozol vele sokszor.Tájékozódj mielőtt leírsz valamit.Így terjednek a (valótlan)rémhírek.
2009. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/221 anonim ***** válasza:
85%

Sziasztok, Én már nem tudom mi legyen ezzel az oltóanyaggal, de annyit mondok hogy vajdasági vagyok és tegnap olvastam az ottani újságban, hogy most rendelték meg az oltóanyagot és egyébként 30 mil. euróba fog az államnak kerülni és mindenkit ingyen beoltatnak!!!

Nem értem itt miért kell érte fizetni akkor. És azt is ovastam, hogy Törökország pl. 30 millió embert akar beoltatni, és ekkor villant az agyamba hogy ez tényleg mekkor üzlet a gyóygszergyártóknak és elgondolkodtam, milyen érdekes hogy za utóbbi időben mindig valami nagyon veszélyes járvány üti fel a fejét, amit egyébkén van oltóanyag vagy valami baromi drága gyógyszer - madárinfluenza, sertésinfluenza, kezdek benne hinni, hogy ezek mind mesterségrsenk előállíott vírusok melyek a gyóyszergyárak bevételnövelését szolglják. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy a vírus nem veszélyes de gndoljatok bele ha minde ország csak 30 millió euróért vásárol a gyártótól és akkor mi még kevesen vagyunk, de a Kínaiak és az Oroszok is vásárolni fognak. Hát ennyi. én is baromira félek bedatni, és attól is félek milyen hatása lehet, döntésképtelen vagyok.

2009. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/221 A kérdező kommentje:

Higanyszármazékokra allergiás vagyok, köztük a thiomersal-ra! Időközben teljesen véletlenül találtam meg egy cikk apró betűs részében, hogy a higanyt ezen szerves formájában tartalmazza az oltóanyag.

Nem tudom a háziorvosnál vajon rákérdeznek-e ilyen részletességgel a rizikó faktorokra mielőtt oltanak?

Egyébként még mindig nem tudom mitévő legyek, a családomat tekintve?

Nagyon ijesztő híreket hallani a szövődményekről, és nagyon elrontották ezt az egész oltóanyagos kommunikációt.

Teljesen hiteles emberek vannak mindkét állásponton, akkor a laikus hogyan döntsön?

2009. nov. 9. 22:16
 58/221 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: mindenképp beszélj az orvosoddal erről, fontos ezt tisztázni. Amúgy az oltásoknak nagyon sokat köszönhet az emberiség és minden oltás az emberekért van. Hülyeség az anyagi vonatkozásait nézni, MINDEN pénzbe kerül, ezt se fogja senki ingyen a világra szülni. Nem szabad hinni az oltás hosszútávú szövődményeivel riogatóknak, az oltásnak nincs hosszútávú szövődménye, csak rövidtávú mellékhatásai (h1n1 esetén bőrpír, enyhe fájdalom az oltás helyén, ritka esetben enyhe hőemelkedés). Lásd amelyik országokban kötelező a kanyaró elleni oltás ott azóta nem is volt kanyarójárvány, Hollandiában nem kötelező, sokan nem adatják be, ott meg is hal pár gyerek minden évben kanyaróban.


21:52: ezek a számok egy átlagembernek nagynak hatnak, de én vegyészmérnök vagyok és bizton állíthatom, hogy a gyógyszeripar számára nem nagy biznisz a védőoltásosdi. Az oltások kis haszonkulccsal elkészített készítmények, emellé jön az, hogy influenza ellen minden évben újra pénzt kell áldozni a kifejlesztésre. Egy súlyos influenzás kezeléséhez szükséges gyógyszereken (orrcsepp, lázcsillapító, torokerősítő, satöbbi) akár 10 oltás hasznát is megtermelik, arról nem is beszélve, hogy a szinte 100%os haszonkulccsal gyártott fájdalomcsillapítók, antidepresszánsok, multivitaminok, immunerősítők, gyógyteák és hasonló cuccok többszázszorosát termelik meg éves szinten az oltás bevételének.

2009. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/221 anonim ***** válasza:
86%

Kedves előttem válaszoló!Végre valaki rámutatott az anyagi oldalra is. Teljesen igazad van! Aki nem oltatja be magát, mennyit fog otthagyni a patikában vitaminra, szájmaszkra, ne adj isten gyógyszerre.Sztem az oltás olcsóbb.

Amúgy az a tény elgondolkodtató, hogy azok a háziorvosok nem ajánlják, akik körül nincsenek megbetegedések.Ahol én lakom vannak, és bizony az orvosok véleménye is gyökeresen megváltozott.

2009. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/221 anonim ***** válasza:
90%
23.36!Végre egy hozzáértő válasz!!Köszi!
2009. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!