Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nincs pénzem, akkor nem...

Ha nincs pénzem, akkor nem segítenek a depressziómon NORMÁLISAN?! Nekem vége?

Figyelt kérdés
Pontosabban: Ha olyan szakember kell, aki nem intézi el a problémát gyógyszerekkel, viszont nincs fölös 5-10 ezrem egy-egy beszélgetésre, akkor akár lehetek öngyilkos is, tesznek rá?! Csak a gazdagok gyógyulhatnak?! Ha ez így van, akkor nekem annyi...
2011. nov. 1. 23:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Végül is ha sikerülne egysze végig leírnom minden sz@rt,ami nyomaszt, az már fél siker lenne, de eddig ha elkezdtem már egy fél oldal után abba kellett hagynom, mert mintha valami sokkos állapotba kerültem volna , olyan vacakul lettem az emlékektől; pedig elvileg csak apróságoknak tűnhetnek,de engem sokkolnak valamiért...Ráadásul most is vacakul alakulnak a dolgok,minden annyira reménytelen... :'(
2011. nov. 2. 22:47
 12/17 anonim ***** válasza:

Az segítene, ha valakinek leírhatnád? Mert akkor végülis én meghallgatlak (Bár előre szólok, hgoy nagyon nem vagyok a topon, de a saját dolgaimat félre tudom tenni és kizárni) Mert ha neked az segít, hgoy leírod, akkor én jó hallgatóság vagyok.. ahogy érzed.

(Mondjuk akkor is az lenne a legjobb, ha egy barátnak mondanád el..)

2011. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Megírhatod priviben, ha akarod. Én megérteném, mert hasonló cipőben járok.
2011. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én még diákként kezdtem pszichológushoz járni (a családom tudta nélkül). Fele pénzért elvállalt, mint amennyibe valójában került volna. Szerencsésnek mondhatom magam ezért. Később, amikor már lett munkám és tűrhető fizetésem, már rendesen fizettem neki.

Nem tudom, te hány éves vagy és mik a lehetőségeid, de vhogy elő lehet teremteni a szükséges összeget a pszichológusra. Vagy akár te is találhatsz egy emberséges pszichodokit.

2011. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy a betegség mindig is luxus volt. Az állatok, amik a természetben élnek, nem véletlenül nem szoktak betegek lenni: náluk ez egyet jelent a prédává válással. Ez az embereknél már nem egészen így van, de pénzt és időt rabol minden betegség.

Nem tudok sajnos mit mondani, de tudom, mit érzel. Én is gondolkodtam már ezen. Egy olyan országban, ahol fejlettebb a szociális háló, segítenek az ilyen embereken, de mi nem tartunk még itt. Mindenki a maga bajával van elfoglalva.


Próbálj meg egy ingyenes lelkisegély-szolgálati vonalat! Csomó helyen láttam már kiírva.

2011. nov. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Köszönöm, Köszönöm :)
2011. nov. 6. 11:00
 17/17 anonim válasza:
FOgj egy macit, és mesélj el neki mindent! Megnyugtat, és a maci végig fog hallgatni. Kicsit cikin hangzik, de nálam bevált. Tapasztalat.
2012. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!