Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érezhetem ezt? (többi...

Miért érezhetem ezt? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran érzem azt, hogy jó lenne elfutni itthonról és csak futni amíg össze nem esek és végem nem lesz...Nincs munkám(hiába keresem egy éve),levelezős suli problémás,már nem tudom ki vagyok,miért vagyok,mit akarok,mindent elrontok :( Szóval még az is lehet hogy egyszer csak tényleg szó szerint el futok és csak céltalanul futok míg össze nem esek :/

Miért van ez? Lehet ezen segíteni?

22L



2012. jún. 26. 22:02
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
HELP légyszi :(
2012. jún. 26. 22:26
 2/16 shoona:D ***** válasza:
szia! pszichológushoz nem akarsz menni?
2012. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Próbálom rávenni magam,de egyszerűen nem tudnám elmondani neki..Valószínű amúgy nálam a szocfóbia,szorongás :/ Lényeg hogy személyesen nem tudok a dologról beszélni;a halálvágyam ról beszélni vhogy kínos..Csak ő segíthet?Pénzem nincs,tb-sről sok rosszat hallotam :/
2012. jún. 26. 22:30
 4/16 shoona:D ***** válasza:
miért akarsz elfutni otthonról?ha akarod beszélhetünk privben is :)
2012. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Még valaki? Minden vélemény számít...
2012. jún. 26. 22:58
 6/16 A kérdező kommentje:
:(
2012. jún. 27. 22:22
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

én 22/f vagyok és én is nagyon sokszor éreztem már ezt most is elég sz@r helyzetben vagyok...azért érezheted ezt legalább is szerintem mert kilátástalannak érzed a dolgokat..én is 2 éve abbahagytam a sulit azóta összesen 8 hónapot dolgoztam és a környéken mindenhol érdeklődtem de semmi..és nekem is kialakult egy elég durva agorafóbiám...


kitartás lesz még jobb is csak akarnod kell...és nem muszáj Forest Gump módjára kifutni a világból úgy sem jutsz el pár km-nél messzebbre... :)

2012. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen menjél el egy pszichológushoz. Sajnos az a baj, hogy azok általában fizetősek, de a normálisabbal lehet egyezkedni.


Pszichiáterhez is elmehetsz, aki gyógyszert tud felírni neked, ingyen. Nyugodtan elmondhatod nekik hogy mit érzel, meg fognak hallgatni, és tudni fogják hogy mi a megoldás. Naponta tucatnyi ilyen esettel találkoznak.


Esetleg még meg is kérdezheted, hogy nincs-e valami csoport terápiás lehetőség, mert azok olcsóbbak általában.


Én is súlyos depressziótól szenvedtem, és segített... Mondjuk más kérdés hogy azóta visszaestem :D De nem szabad feladni. Egyébként ha Győrben vagy közelében laksz, ott a pszichiátrián nagyon jó orvosok dolgoznak, csak ajánlani tudom őket. :)


24/f

2012. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Menj pszichiáterhez különben súlyosabb lesz, az majd felír erre vmi gyógyszert meg tud ajánlani terápiás csoportot, vagy beutalót ír. Nekem is voltak hasonlóim meg még súlyosabb is.
2012. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ha lenne kedved beszélgetni valakivel, írhatsz nekem! 23L
2012. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!