Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érezhetem ezt? (többi...

Miért érezhetem ezt? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran érzem azt, hogy jó lenne elfutni itthonról és csak futni amíg össze nem esek és végem nem lesz...Nincs munkám(hiába keresem egy éve),levelezős suli problémás,már nem tudom ki vagyok,miért vagyok,mit akarok,mindent elrontok :( Szóval még az is lehet hogy egyszer csak tényleg szó szerint el futok és csak céltalanul futok míg össze nem esek :/

Miért van ez? Lehet ezen segíteni?

22L



2012. jún. 26. 22:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
dokihoz nem mennék... agorafóbiám az nekem is van :/
2012. júl. 31. 13:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Barátaid vannak?
2012. aug. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
csak 1
2012. aug. 2. 22:53
 14/16 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog, hogy szívesebben szenvedsz, mint doki. Ez miért van? Mire számítasz, mi lenne abból, ha elmész?
2012. aug. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Valahogy nem tudnám elmondani élőben + dokikban vhogy nem bízom :(
2012. aug. 2. 23:42
 16/16 anonim ***** válasza:
A doki helyett ellenben miben bízol? Elmondani élőben nem kell olyat, amit nem bírsz. Olyan, mintha egy barátnőddel beszélgetnél, csak épp sokkal többet ér. Tiszteletben tartom, hogy a te döntésed, hogy hogyan oldod meg, de nekem úgy tűnik, hogy nincs terved, hanem a semmit választod a valamivel szemben. Persze én is csatlakozom, hogy bármikor leírhatod, és nagyon szívesen beszélgetek Veled, de egy ilyen beszélgetés nem ér közel annyit sem. Ha csak vársz, az félek, hogy nem oldja meg a helyzetedet. Ha van kedved írni, ne kímélj, gondolkodok majd az alapján, hogy mi mást lehet javasolni, mint a szakorvost, de az biztos, hogy valamit tenni kell a változásért. Legalább apránként.
2012. aug. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!