Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek pedofil vágyak? Ha igen...

Ezek pedofil vágyak? Ha igen hogy lehetne megszabadulni tőlük? Nem tudom meddig tudom visszatartani magamat.

Figyelt kérdés

Tehát adott egy korosztály a 13-17 évesek, és igazából a kisebbek tetszenek nekem nagyon, vagyis a 13 és 14 év körüliek.


Nem tudom megmagyarázni miért, ráadásul inkább a saját nemem képviselői, a fiúk. Egyszerüen szépnek találom őket,


valahogy olyan puhának, szép a bőrök, meg úgy egybevéve olyan aranyosnak tünnek, ha meg kicsit hopszabb a hajuk, akkor meg mégjobban tetszenek.


a baj az, hogy én 25 éves vagyok, és párkapcsolatban egy lánnyal, akit meg szeretnék kérni.


elárulom, hogy a barátnőmet is ugyan úgy vonzónak, szépnek, szexinek, és nagyon izgatónak találom, csak éppen van ez a problémám, és tudom hogy ez illegális, erkölcstelen, és nem akarok börtönbe sem kerülni, azonban ezek a vágyaim egyre erősebbek.


a chat.hu melegszobájában pedig összeismerkedtem egy 14 éves iszonyatosan aranyos, és kedves fiúval, és azóta pedig egyszerüen nem tudom meddig fogom tudni visszatartani magamat.


2013. febr. 18. 20:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
Szerintem a barátnődet ne hitegesd ha nem érzel iránta olyanokat mint írtad,hogy "mások" iránt hogy.... Csak ehhez tudtam mit írni:(
2013. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Ezek egyértelműen pedofil vágyak. A pedofília egy betegség, de büntető jogi következményei vannak, ha "tettlegességig" fajul, ezt nyilván tudod. Jó jel, hogy eddig el tudtad fojtani, talán továbbra is sikerül. Pszichiáter szakember megpróbál segít, de nagyon nehéz lesz. A chates oldalakat el kéne kerülni, mert az csak kísértés.
2013. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
42%
Senkit ne zavarjon hogy a büntetőjogi törvénykönyvbe is 14 éves kor alatt van megrontás, pedofília. 14 éves kor után akár egy 60 évessel is dughat bárki, következmények nélkül... és nem, nem pedofil hajlam, ugyanis a pedofília pubertás kor elötti egyerekekhez való vonzódást takar, amikor még semmi nemiségi jegyek nincsenek... ez valami más, de nem pedofília.
2013. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Keress fel szakembert, vonatkoztass el, ha eszedbejut, de ez szerintem sem pedofilia, bar nem vagyok orvos.
2013. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de akkoris természetellenes ez a fajta fonzalom. ha pedofil, ha nem.... :(
2013. febr. 18. 20:50
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
13-17, úgy, hogy te 25 vagy, esetleg kicsit visszamaradott, még nem annyira gáz
2013. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ma 20:52. azért ez jólesett. de én valahogy mégis természetellenesnek érzem ezut a dolgot. de ha nem annyira gáz, és nem pedofil, akkor mi?
2013. febr. 18. 20:56
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

"A pedofília alatt felnőtt emberek nemileg éretlen gyermekek iránti szexuális vonzódását értjük.

A pedofília a serdületlenekhez való vonzódást takarja, a serdülőkhöz való szexuális vonzódást pedig efebofiliának hívják, de a köznyelv nem tesz különbséget a kettő parafília között" (Wikipédia) /Parafília=rendellenes szexuális viselkedés/

2013. febr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem elnövöd


ha harmincöt évesen még mindig ez a korosztály érdekel, az már problémásabb (a korkülönbség nem)


nekem is van olyan ismerősöm, aki mindig tizenévesekkel kavart egyetemista korunkban, meg még utána is, nem volt pedofil, egyszerűen éretlen volt

2013. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
45%

Tölts le képeket fiatal fiúkról, rejtsd el és ha egyedül vagy "könnyíts" magadon.


Amúgy sosem értettem, mi a vonzó a (fiatal) fiúkban. Mert ha egy 14 éves lányra gerjed valaki, megértem, szép fiatal test, helyes arc. De ugyanez fiúban... el nem tudom képzelni.

2013. febr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!