Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek pedofil vágyak? Ha igen...

Ezek pedofil vágyak? Ha igen hogy lehetne megszabadulni tőlük? Nem tudom meddig tudom visszatartani magamat.

Figyelt kérdés

Tehát adott egy korosztály a 13-17 évesek, és igazából a kisebbek tetszenek nekem nagyon, vagyis a 13 és 14 év körüliek.


Nem tudom megmagyarázni miért, ráadásul inkább a saját nemem képviselői, a fiúk. Egyszerüen szépnek találom őket,


valahogy olyan puhának, szép a bőrök, meg úgy egybevéve olyan aranyosnak tünnek, ha meg kicsit hopszabb a hajuk, akkor meg mégjobban tetszenek.


a baj az, hogy én 25 éves vagyok, és párkapcsolatban egy lánnyal, akit meg szeretnék kérni.


elárulom, hogy a barátnőmet is ugyan úgy vonzónak, szépnek, szexinek, és nagyon izgatónak találom, csak éppen van ez a problémám, és tudom hogy ez illegális, erkölcstelen, és nem akarok börtönbe sem kerülni, azonban ezek a vágyaim egyre erősebbek.


a chat.hu melegszobájában pedig összeismerkedtem egy 14 éves iszonyatosan aranyos, és kedves fiúval, és azóta pedig egyszerüen nem tudom meddig fogom tudni visszatartani magamat.


2013. febr. 18. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2013. febr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mint már írta egy hozzászóló, sürgősen hagyd abba a chat-elést azzal a gyerekkel! Kérdésem: amikor Te 13-14 éves voltál, mi történhetett Veled? Ki molesztált Téged? Ne vágd rá rögtön, hogy senki, hanem gondolkodj. Ezeket a dolgokat hajlamosak vagyunk mélyen elfojtani magunkban. Nem akarunk emlékezni! Egy ismerősöm azért van börtönben,/7 évet kapott/, mert ő a 12 éves gyerekekre izgul fel. Amikor 12 éves volt, egy iskolai táborban 4 fiú, 16-18 évesek, 1 héten keresztül "használták" őt és neki tetszett. Volt már felesége is, de a kisfiúk vonzzák őt. 28 éves és tönkretette az életét. Ha másként nem megy, kérj pszichiáteri segítséget, szedj gyógyszert, de ne tedd tönkre gyerekek életét, akik még csak most kezdenek nyitni a világra! Kérj segítséget!
2013. jún. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Uristen annyit nevettem ezen de tenyleg ez h*lye
2016. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én meg az olyanokhoz vonzódom mint amilyen te is vagy szóval SZERINTEM ezzel nincs akkora baj
2016. aug. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!