Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fekvőtámaszozni?

Miért nem tudok fekvőtámaszozni?

Figyelt kérdés

Szóval már többször próbáltam, de nem tudom megcsinálni. Hogy lehet ezt megtanulni? Lehet, hogy gyenge a karom és azért nem tudok?

15/L


2010. júl. 25. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
7%

Ha nem tudsz fekvőt nyomni az szar ügy...gyenge vagy....nekem megy az 50, persze jó tesi tanárom volt;)de nem ártana még, egy kicsit gyúrnom, itt a nyári szünet és punnyadok...te is kezd el;)

15/L

2010. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

Ez a baj a mai fiatalsággal.

Sokat esztek, keveset mozogtok, aztán meg ide irkáljátok a kérdéseiteket :D

Gyúrj még 1 kicsit, vagy egyél 1 kis tejbegrízt. =)

2010. júl. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Vagy mert béna vagy. Próbáltam többször, láttam is a példát, de nem sikerült leutánoznom. Még attól a tornatanárnőtől sem sikerült megtanulnom, akihez gyógytestnevelésre is jártam.
2010. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Abonyi ***** válasza:
34%
Hello.sztem gyenge a karod .próbálj gyúrni 1 kicsit súlyzóval aztán utána probálj fekvőzni .nekem amúgy megy a 50.is
2010. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Abonyi ***** válasza:
43%
Volt 1 nap amikor 400 is ment részletekbe..És én magam edzsetem..tesitanár bunkó
2010. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Eddigi Válaszolók!


Miért kell rögtön azzal vádolni, hogy sokat zabál és keveset mozog? Ennyire korlátoltak és szűklátókörűek vagytok? Mi van akkor, ha pl. nagyon vékony és azért nem tud? Nekem volt ilyen osztálytársnőm: kb. 40 kilós botsáska volt és ezért nem tudott bizonyos gyakorlatokat elvégezni. Nem csak az lehet béna, aki túlsúlyos.


A Kérdezőnek: kezdd el gyakorolni, de fokozatosan. Mondjuk első nap csinál meg belőle 10-et, aztán 15-öt és így tovább. Előbb-utóbb menni fog, ha megerősödik a karod. :)

Emelgess vizes palackokat mindkét kezedben, hogy az izmaid hozzászokjanak a mozgáshoz. :)


Kitartás! :)


26/L

2011. szept. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!