Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek izmos?

Hogyan lehetek izmos?

Figyelt kérdés

lécci segítstek.


12 éves vagyok 80 kg és szeretnék Fogyni meg izmosodni


2011. nov. 1. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
foggyá le osz' gyúrjá
2011. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
asszed erre nem gondoltam
2011. nov. 1. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
ott a neten a 9999999 diéta meg edzésterv. marha nehéz lehet rákaresni
2011. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Izmos csak úgy leszel, ha leadod a zsír.

De ha 3 hónap alattt fogysz 20 kilót akkor lesz rajtad 5négyzetméter felesleges bőr. csak szép lassan lehet fogyni, ebben a korban.

2011. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez esetben lécci írjatok egy edzéstervet
2011. nov. 4. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok!(Akinek üzenetet is írtál)

Én viszonylag vékony vagyok, formás izomzattal.

Naponta csinálok 2x 10 húzodszkodást( 1 rúdon felhúzom magam, hogy az állama rúd vonaláig érjen) 60 fekvőtámaszt és 60 felülést és 20 gugolás felállást.

Futást kimondottan nem, mivel van 2 németjuhászom és igénylik a futkározós labdázós játékot! :D


Húzodszkodást nemtudom, mennyire tudsz csinálni ( túlsúlyos emberek ált. nem bírják el a testsúlyukat)

Szóval, ahogy te csináld szerintem:

Reggel: Mielött elmész suliba egyél egy kiflit vagy egy zsemlét vagy egy szelet kenyeret, szendót. Vagy valami kakaófélét, esetleg reggelizőpelyhet. Suliban nemtudom mikor esztek,esetleg menzás vagy-e. Tízóraira se egyél többet EGY kiflinél zsemlénél stb ahogy már leírtam. Ebédre lehetőleg kerüld a disznóhúst inkább csírkét egyél! Illetve az átlagos adagodnak csak a 2/3-adát( kétharmadát) próbáld elfogyasztani. Uzsonnára valami gyümölcsöt, könnyű ételeket egyél. Vacsorára pedig valami, nemtúl zsírosat. ( Keress vmi diétás ételt interneten)

Chipset messziről kerüld el! Meki, burger king úgyszintén.

Edzésnek:

Reggel suli elött és suli után és estefelé csináld meg ( azaz 3x)

Fuss egy kicsit, kb 500 méternyi távot(esetleg 20 perc intanzív helybenfutás). Csinálj pár fekvőtámaszt amennyit bírsz annyit először, majd hetente 3-4 el többet ( Én ezzel mostanra már 90-et is megtudok csinálni egyhuzamra)

Ami nagyon fontos az a felülés, sokat dolgoz a hason. Ebből 60-at mindíg.

A gugolás nemtúl fontos, mivel zsírt nem igazán mozgat csak izmot formál. Ha teheted járj tömegsportra, szabadidős sportra.

2011. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!