Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a fene történik? Mi ez?!

Mi a fene történik? Mi ez?!

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja, amikor telihold volt émelyegni kezdtem és hánytam, azóta éjszaka elég rosszul vagyok és sokszor egy megmagyarázhatatlan késztetést érzek, hogy szét kell tépnem valakit és lakmároznom a húsából... Nem értem mi a fene ez, néha nagyon nehezen tudom féken tartani magam és sokan őrültnek néznek. Éjszaka sokszor ébredtem arra, hogy nem az ágyamban vagyok és valahova szaladok, és néha amikor felkelek véres a körmöm és a szám és föld van a körmöm alatt! És valamiért elkezdett rohamos sebességgel nőni a körmöm és erősebb is lett! De a legjava most jön: két napja felébredtem PONTOSAN éjfélkor, és nagyon furcsán éreztem magam, gőzöm sincs hogyan, de begörbültek az ujjaim és habár tegnap este vágtam le a körmeim, nagyon hosszúak voltak, vastagabbak és a végük felé élesedtek! De amikor tükörbe néztem a fürdőben miközben a kezemet mostam le mert megint földes volt, a tükörben ALIG ISMERTEM MAGAMRA! Az arcom furcsán deformálódva volt, az állkapcsom meg volt nyúlva előre, úgy mint a kutyáknak de csak kicsit , és a fogaim is hosszabbak és hegyesek voltak! Másnap azt gondoltam, hogy csak álmodtam de belül tudom hogy nem. Aznap mindenki arról beszélt hogy egy ember eltűnt, állítólag éjszaka szőrén-szálán eltűnt a házából! Nincs a faluban se rendőrség, se sajtó ezért nem tudunk semmit tenni azonkívül hogy várunk, a férfi egyedül élt de a barátai szerint biztos hogy nem ment el éjszaka, és sokan mondják hogy egy furcsa, nagy és félelmetes alakot láttak este, de csak aznap volt az utcák közt és pár kisgyerek állítólag látta ahogy fél kézzel kitépte egy ház kerítését! Az eltűnt embernek is ki volt törve a kerítése, és mindenki szerint a "szörny" rabolta el és valószinűleg széttépte és megette. Nagyon félek ezért kérdezlek titeket, nem merem senkinek elmondani mert biztos hogy őrültnek néznének és bezárnának egy gumiszobába.

2012. jan. 24. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

FAKE

FARKASEMBER

FAKE

2012. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezek a hülye vámpíros meg farkasemberes filmek...nembaj 1évet nem adok neki és kimegy a divatból.

amúgy meg ha ez tényleg így lenne nem hiszem hogy olyan hülye lennél hogy itt meséld el,hiszen ha igaz lenne is csak annyit mondanának:fake

ja és szerintem csak viccelsz,mert uncsizol,vagy túl sok farkasemberes filmet néztél.ha minden ilyen kérdés igaz lenne,akkor a világ telis-tele lenne farkasemberekkel meg vámpírokkal:D

na jó éjt!

2012. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

persze hogy csak poénkodok :D

és nemrég olvastam egy farkasemberes-vérfarkasos-démonos könyvet, gondoltam írok egy történetet, viccnek szántam, nem vagyok őrült xD (a könyv neve "Démonmester", véletlenül SE alkonyat) jó könyv, ajánlom nektek is.

2012. jan. 25. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
amúgy én szeretem azokata régi fajta képregényeket,lehetnek benne vámpírok meg vérfarkasok is...képregényt akarooook
2012. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a lycantrópia tünete .


Ki fogsz fordulni magadból , és a végén teljesen elhagyod a tested . Meg fogod enni az anyádat !

2012. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!