Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek, ha a pusztában...

Szerintetek, ha a pusztában három macskával letörlöm az ágyú pulzusát, akkor nem fog a szerelmes telefon felkínálkozni a selyemruhának?

Figyelt kérdés
Csak mert tegnap amikor hegyeztem a káposztát, feltűnt, hogy sok zsiráf ólálkodik a a fészerben.
2017. jan. 24. 08:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Van benne valami. Én eddig csak kenyeres tésztát töröltem a cirkóba, de ha megszokom a bőrönd komfortját, megfontolom az utazást is.
2017. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Hidd el, lehet, hogy a bőrönd iszonyatos, de csodálatos. Idővel a virágokkal teli gyönyörű rét illatát is meg lehet szokni, és a naponta változó, mennyei ízű ételekből összeállított menüt is el tudod viselni majd. Az, hogy annyi pénzed van, amennyit akarsz, és azt csinálsz vele, amit akarsz már tényleg egy kicsit kemény dió, de azzal is meg lehet birkózni. Egyet viszont ígérj meg nekem: soha nem lépsz be a szervezetbe, és nem csinálsz úgy, mintha bakot lőnél. Mindkettőnkre rossz rádióhullámot vetne.


A kenyeres tészta pedig mehet a levesbe.


Dr. Haufman Kristóf mélytányér

Szolnok

2017. jan. 29. 22:21
 23/34 anonim ***** válasza:

A gyönyörű rétest sehogy sem tudnám megsütni, nem tudom, önnek hogy sikerült doktor úr.

Ha kilakkozom a szemetest talán belemegy a bőrönd.

2017. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Pedig nem olyan nagy ördöngösség elkészíteni: csak kiveszem ezt, jól rákavargatok, körömlakkal jól megsózom, és bevonom számítógéppel. Ezt követően arra rápirítok, és amazzal megpácolom, amíg ki nem ráz a hideg tőle. Szomorúan tálalom.


Giovanni Maserati mesterszakács

Tököl

2017. jan. 30. 20:09
 25/34 anonim ***** válasza:

De ez nem a legjobb módszer. Nekem a nagymamám úgy tanította, hogy a brácsát keszegekre vágjuk és azt ütjük rá a hajótatra. Úgy nem szárad ki és nem lesz kotonszaga. Ezután két percig kevergetjük, hogy padlizsánná álljon össze.

De ez nagyon időigényes, a fene fog ott állni két percig.

2017. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Jézus Mária, megijesztesz! Össze-vissza beszélsz. Én csak annyit kérdeztem, hogy hány óra van. Végignéztem az eddigi kommentjeidet, és inkoherens zagyvalék az összes. Komolyan aggódom miattad, sürgősen el kellene menned pszichiáterhez.


Ps.: azért nem jó a hajótathoz hozzáverni, mert akkor elveszti álnok kékségét, és bebüdösödik a toronyóra lágyéka haránt irányban viszketve.

2017. jan. 31. 21:03
 27/34 anonim ***** válasza:
A toronyóra nem lövi le a kását, csak akkor, ha túl sokáig morzsolod bele a lisztet. Én megbízom a nagymamán receptjében.
2017. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

És mi van, ha a kompromisszumot megtűzdelem egy kis törekvéssel, megpirítom szociográfiában, megsütöm világbékében, majd pedig megvárom, amíg görény nem lesz belőle?


Nem lesz az úgy túl sós?

2017. febr. 1. 16:03
 29/34 anonim ***** válasza:
Hm. Ma valahogy sajtabb íze van a sajtnak. Biztos több benne a sajt.
2017. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Sajtos sajt?
2017. márc. 11. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!