Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen srácról? 20/F

Figyelt kérdés

Nem ismerkedni akarok, csak szeretnék egyszerűen minél jobb lenni, ezért kérdezem, hogy mi a véleményetek. :)


Viszonylag magas, sovány alkatú srác vagyok, kék szemekkel és világosbarna hajjal. Az életemben fontos szerepet tölt be a fejlődés, a küzdelem, és az, hogy valami újat tegyek hozzá a világhoz - még ha kevesen ismernek is. (Erről esetleg privátban beszélek részletesebben is). Ugyanakkor nem akarom túlterhelni magam.


A kreativitás, tanulás, a művészet mindig is fontos szerepet töltött be az életemben, és szeretném, ha erre a jövőben több időm lenne. Nem ez az egyetlen vonása ugyanakkor a személyiségemnek, ugyanis a mérnöki, matematikai jellegű gondolkodás ugyanúgy fontos része az életemnek.


A jelenlegi tudásommal napi 10-12 ezer forintot tudok megkeresni, ami elég a napi megélhetéshez, és pár extra költség fedezéséhez, de folyamatosan dolgozom ennek fejlesztésén is, mert van pár tervem, amihez kell némi anyagi háttér. Becslések szintjén nagyon jól tudok bánni a pénzzel, a napi szintű kivitelezésben viszont figyelmetlen vagyok. (Ennek vannak mélyebb okai, bővebben privátban)


A szabadidőm kevés, hiszen a legtöbb időmet munkával és tanulással töltöm, viszont amikor van időm, akkor legszívesebben főzéssel, sétákkal, randizással töltöm, de nem áll távol tőlem a haverokkal való kocsmázás sem. Olvasásom jelenleg főképp szakmai témákra korlátozódik, de van jó sok dolog, ami érdekel, csak nincs rá időm.


Nem vagyok egy sportos típus, de amikor időm engedi, akkor reggelente lejárok futni, sétálni, tornázni.


Autóm nincs, és nem is tervezek, mert nem használnám, fölösleges dologra pedig nem adok ki ennyi pénzt.


Öltözködési stílus: ha unatkozom, hajlamos vagyok rá sok idő fordítani, de egyébként általában valamilyen egyszínű ingben és alkalmi nadrágban, vagy pedig poló + farmer kombóban járok, tehát semmi extra.


A névtelenség kedvéért nem megyek bele több részletbe, de privátban szívesen válaszolok bármire. :)


A legfőbb kérdésem, hogy egyrészt mi a véleményetek, milyennek képzeltek el, milyen benyomást kelt ez, illetve hogy szerintetek hogyan lehetnék kellemesebb, vonzóbb, de alázatosabb és nyitottabb, szerényebb ember? :)


2013. okt. 9. 23:16
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
81%
Egyszerű.Ha őszinte lennél.
2013. okt. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
68%
írónak való vagy
2013. okt. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

"Egyszerű.Ha őszinte lennél."


Hol hiányzik az őszinteség? Nem írtam le mindent, a negatív tulajdonságaimat nem említettem túlzottan (privátban erről is szó lehet). De az elsődleges cél nem is azt volna, hogy az általam ismert negatív tulajdonságaimat kivesézzétek, hiszen azoknak én már a tudatában vagyok, szóval ha tudok ellene tenni valamit, akkor már azon vagyok. Ha meg nem (ilyen is van), akkor mindegy. A többi meg hosszabb beszélgetés során derülhet ki, amire privátban nyitott vagyok. :)

2013. okt. 9. 23:21
 4/59 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint te imádod saját magad és szeretnéd ha külső megerősítést kapnál a világtól,hogy ezt megérdemelten teszed.
2013. okt. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

"írónak való vagy"


Sokan mondták, hogy van hozzá tehetségem, és az egyik hobbim is. De az én "irodalmam" inkább gyermeki, igaz, ettől közvetlen is tud lenni. Ez abszolút hangulatfüggő. De író sohasem lesz belőlem, mert nekem ez csak egy sokadrangú hobbi. Szívesen foglalkozom vele, de ha vért izzadnék, akkor is csak ezredrangú író lehetne belőlem, tehát nem ez az elsődleges cél. Viszont jól kiegészíti az életem. Privátban esetleg szó lehet az "irományaimról" is :)

2013. okt. 9. 23:24
 6/59 anonim ***** válasza:
48%

"De az elsődleges cél nem is azt volna, hogy az általam ismert negatív tulajdonságaimat kivesézzétek, hiszen azoknak én már a tudatában vagyok"

Mert senki nem mondja magáról hogy egy gerinctelen kis féreg aki megsunyul hátba szúr és kibeszél mindenkit a háta mögött.Emellett egy retardált is vagyok korai magömlésem van izzad a lábam büdös a zoknim,hazudozok.Majd ha idáig eljutsz akkor őszinte lehetsz magaddal.

2013. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
72%
És mellesleg amiket leírtál nem tesz jó emberré.Fogalomzavarban vagy.
2013. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim válasza:
62%
első benyomás hááát... önimádó vagy, el ne ájulj azért magadtól... és irritáló is...most azt várod hogy az egekig magasztaljanak?hejjj..
2013. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

"Véleményem szerint te imádod saját magad és szeretnéd ha külső megerősítést kapnál a világtól,hogy ezt megérdemelten teszed."


Ez nem ilyen egyszerű. Van egy folyamatos késztetés, amely azt diktálja, hogy imádnom _kellene_ magam, egy részről. (Ez a gyermekibb vonása a személyiségemnek. A részletekbe privátban belemegyek esetleg) Más részről a valóság már nem egészen takarja ezt, és célom, hogy egyre kevésbé takarja. (Egyre magasabb fokú szerénység, alázat tanulása)


Ugyanakkor egyrészt nem ennyiből áll a személyiségem, másrészt ezeknek a dolgoknak a tudatában vagyok, és a célom, hogy kellemesebb ember legyen belőlem. (Nem vagyok amúgy faragatlan bunkó). A véleményed tehát jogos, de nem kéne ajtóstól (vagy inkább ajtókeresetől) rontani a házba.

2013. okt. 9. 23:33
 10/59 anonim ***** válasza:
96%
Engem az érdekelne, hogy hol kaptál olyan munkát 20 évesen, ahol havi 300000-et kapsz. Semmi rosszindulat nincs a kérdésemben, pusztán érdeklődöm.
2013. okt. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!