Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen srácról? 20/F

Figyelt kérdés

Nem ismerkedni akarok, csak szeretnék egyszerűen minél jobb lenni, ezért kérdezem, hogy mi a véleményetek. :)


Viszonylag magas, sovány alkatú srác vagyok, kék szemekkel és világosbarna hajjal. Az életemben fontos szerepet tölt be a fejlődés, a küzdelem, és az, hogy valami újat tegyek hozzá a világhoz - még ha kevesen ismernek is. (Erről esetleg privátban beszélek részletesebben is). Ugyanakkor nem akarom túlterhelni magam.


A kreativitás, tanulás, a művészet mindig is fontos szerepet töltött be az életemben, és szeretném, ha erre a jövőben több időm lenne. Nem ez az egyetlen vonása ugyanakkor a személyiségemnek, ugyanis a mérnöki, matematikai jellegű gondolkodás ugyanúgy fontos része az életemnek.


A jelenlegi tudásommal napi 10-12 ezer forintot tudok megkeresni, ami elég a napi megélhetéshez, és pár extra költség fedezéséhez, de folyamatosan dolgozom ennek fejlesztésén is, mert van pár tervem, amihez kell némi anyagi háttér. Becslések szintjén nagyon jól tudok bánni a pénzzel, a napi szintű kivitelezésben viszont figyelmetlen vagyok. (Ennek vannak mélyebb okai, bővebben privátban)


A szabadidőm kevés, hiszen a legtöbb időmet munkával és tanulással töltöm, viszont amikor van időm, akkor legszívesebben főzéssel, sétákkal, randizással töltöm, de nem áll távol tőlem a haverokkal való kocsmázás sem. Olvasásom jelenleg főképp szakmai témákra korlátozódik, de van jó sok dolog, ami érdekel, csak nincs rá időm.


Nem vagyok egy sportos típus, de amikor időm engedi, akkor reggelente lejárok futni, sétálni, tornázni.


Autóm nincs, és nem is tervezek, mert nem használnám, fölösleges dologra pedig nem adok ki ennyi pénzt.


Öltözködési stílus: ha unatkozom, hajlamos vagyok rá sok idő fordítani, de egyébként általában valamilyen egyszínű ingben és alkalmi nadrágban, vagy pedig poló + farmer kombóban járok, tehát semmi extra.


A névtelenség kedvéért nem megyek bele több részletbe, de privátban szívesen válaszolok bármire. :)


A legfőbb kérdésem, hogy egyrészt mi a véleményetek, milyennek képzeltek el, milyen benyomást kelt ez, illetve hogy szerintetek hogyan lehetnék kellemesebb, vonzóbb, de alázatosabb és nyitottabb, szerényebb ember? :)


2013. okt. 9. 23:16
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
90%
Nem ismerkedni akarok de írjatok privátot légyszi légyszi
2013. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
70%
Így is elég sok szemét van az interneten, ne növeld a mennyiséget!
2013. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
16-os: Ez nagyon jó:)
2013. okt. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:

A trollkodó kommentelőknek:


Bocsánat, hogy ilyet merészeltem írni. Lehet, hogy nem szép, esetleg számotokra visszataszító, de az azért túlzás, hogy sokadjára is kihangsúlyozzátok, hogy szégyellnem kéne magam...


Nagy életbölcsesség, hogy legyek nyitott, satöbbi, ne várjak privátot, de arra nem gondoltatok, hogy nem szeretném, ha a közeli ismerőseim is ezen gúnyolódjanak, ne csak ti?


Amúgy meg OK, hogy nem vagyok tökéletes, de hogy emiatt már-már hulladéknak tekintetek (internetszemét)? Szerintem ez túlzás. Ha számotokra irritáló vagyok, és ezt alaposan szóvá is teszitek, akkor legalább ne az alázatról papoljatok a szidalmazó kommentekben.

2013. okt. 9. 23:56
 25/59 anonim ***** válasza:
75%
Itt nincsenek trollok csak válaszolók akik elmondják a véleményüket és úgy látszik nem estek hasra tőled.Negatív kritika is kritika és értékel téged hiszen te kértél értékelést.Már internetszemét is nagyon megalázó számodra akkor azt elfelejtetted leírni hogy érzékeny vagyok mint a muskátli a fagyra.
2013. okt. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
100%

Maximum a 22-es válaszadó szólt be neked,-ő is finoman és kulturált formában. Nem kell azonnal vérig sértődni a világra,-inkább elmélkedni a konzekvencián.

Amúgy itt szerintem,ha név nélkül írsz,senki nem ismer fel és normális válaszokat is kaphatsz illetve kaptál is.

2013. okt. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:
71%-os, hányszor fogod még leírni ugyanazt? Elsőre is leesett, hogy mi a véleményed, azóta érdemben nem szóltál hozzá, csak ugyanazt szajkóztad. Szerintem simán troll vagy. Azt elhiszem, hogy a többiek nem, de te simán az vagy. De ha már ennyira szar embernek tartasz, te milyen vagy? Rólad semmit sem tudunk, így könnyen lehet nagy a szád. Elfogadom, hogy ez a véleményed rólam (nem te vagy az egyetlen). Az viszont irritáló, hogy úgy teszel, mintha nem értettem volna meg. Attól, hogy tizenötször leírod még, hogy nem vagyok elég jó a te mércéd szerint, attól még nem lesz hangsúlyosabb/fontosabb a te véleményed, mint a többieké.
2013. okt. 10. 00:11
 28/59 A kérdező kommentje:

"Maximum a 22-es válaszadó szólt be neked,-ő is finoman és kulturált formában. Nem kell azonnal vérig sértődni a világra,-inkább elmélkedni a konzekvencián.

Amúgy itt szerintem,ha név nélkül írsz,senki nem ismer fel és normális válaszokat is kaphatsz illetve kaptál is."


Ezeket a dolgokat, mint írtam, már magamon is megfigyeltem. Pontosan ez volt a kérdés célja, hogy a konzekvenciákat levonjam. Az nem igaz, hogy név nélkül nem lehet felismerni az embert, mert konkrétan erre jó módszerek is vannak.


Valóban kaptam hasznos válaszokat is (privátban is, illetve főleg ott). És egyáltalán nem sértődtem vérig a világra, higyjétek el, nem ma kezdtem... Nem meglepőek számomra ezek a válaszok. Amúgy kaptam kedves, megértőbb válaszokat is. Amúgy ebbből a szempontból is elmélkedem a konzekvencián...


1-2 kommenten akadtam ki (nem a tiéden), szó nincs arról, hogy a világra/életere haragudnék. Valóban kaptam kedves és megértő választ is!

2013. okt. 10. 00:20
 29/59 anonim ***** válasza:
83%
"Rólam semmit se tudunk"(tudsz inkább) mert nem is kíváncsiak rám és nem is kértem hogy kíváncsiak legyenek.Számomra az én véleményem fontos de számodra másé talán ezért is írták hogy megerősítést szeretnél.Engem például hidegen hagy szerinted mi vagyok mert ennyit ér a véleményed számomra az meg hogy kinek a véleménye fontos eldönti mindenki magának.Én nem állítottam neked mércét csak válaszoltam.Ne próbálj meg olyanokat odaképzelni ami az értékrendedet tükrözi mert te képzeled be magadnak.Nem írtam hogy szar ember vagy.Hol írtam hogy ember?
2013. okt. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
100%
Neked egyébként mi a bajod az emberekkel? Nagyjából körvonalazódik milyennek képzelnek el téged,milyen benyomást keltesz.Olyan mintha mindig védekeznél,hogy rólad senki ne gondoljon rosszat mert te jó vagy,miért kell ezt bizonygatni,ha nincs gond veled?
2013. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!