Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mekkora baj, ha sovány egy...

Mekkora baj, ha sovány egy férfi? :S

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nagyon sovány vagyok. 182 cm 57 kg. Állandóan hízni akarok, de nem sikerül, már az életem részévé vált a hízni akarás. Próbáltam zsíros ételektől elkezdve a fehérjedús ételekig mindent, de semmi. 2-3x annyit eszek mint apám, de ő 175 cm és 73 kg. Igaz a szüleim/rokonaim is soványak voltak fiatalkorukba, de engem akkor is iszonyatosan zavar. Húsvét alkalmából annyit ettem, hogy más 1 hét alatt nem eszek annyit. Csoki, szalonna megállás nélkül. Felszedtem másfél kilót, örültem mint állat, ma rátértem a normális táplálkozásra és le is adtam :@:@:@ Vitaminok is megvannak, állandóan Bérest szedek nagy adagú C vitaminnal


Próbálkoztam gyúrással, edzéssel nem kevés ideig, igaz 1 héten nem túl sokat, néha lementem heti 1-2x de akkor sokáig de egyenlő volt a semmivel, abba az időbe talán még 1 kilót le is adtam...


Az a baj, hogy más minden rendbe van, magas vagyok, az arcom nagyon szép (mindenki ezt mondja), kb 3 pattanásom sincs, de ez a fránya kiló őrít már meg. Csak 13 kiló kellene életem végéig (semmivel sem több), de az hosszútávon, semmi bajom nem lenne akkor :(


Vélemény? Mi a fenét csináljak? Állandóan a súlyommal csesztetetnek ismerősők, azt mondják lehetsz jóképű ha ennyire gebe vagy, meg szüleim is, a férfi akkor férfi ha nem anorexiás kinézetű :'( Érdemes lenne elszánnom magam valami nagyon komoly edzéstervbe, pl heti 4 konditerem vagy hasonló? Csak nincs mire építeni, mert csontozatom van, meg nem túl sok izom... Meg akarom mutatni nekik!


17/F


2010. ápr. 5. 21:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Jesszus, bár nekem lenne ez a gondom....

Én pl. most is fogyókúrázok, szinte a levegőtől is hízok....

2010. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok, 2 kilót nagy nehezen sikerült felszednem egy 3 napos intenzív zabálással, most 60-on szenvedek de hiába vagyok nap végére 3 kilóval nehezebb,azt reggelre el is tűnik.
2010. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy ennyire különböznek az emberek. Ha más annyit enne mint én, hamar mehetne zsírleszívásra, vagy műtétre az biztos, én meg 1 dekát ha felszedek már örülök...
2010. ápr. 5. 21:49
 4/38 ThodEE GoD ***** válasza:
Nemkell mindenkinek szép mackóformájunak lenni
2010. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Én is, csak ránézek az ételre és hízok 5 kilót. Állandóan fogyókúrázok, de csak hízok...

Na mindegy, ez téged nem vigasztal úgyhogy nem részletezem.


Szerintem örülj neki, hogy jóképű vagy és magas és okos, értelmes (az írásodból gondolom).


Engem nem zavar, ha vékony egy pasi nekem akkor is bejön, nincs ezzel baj.

Én külön szeretem a vékony pasikat.


Ne törődj az ismerőseiddel, van aki ilyen vékony alkatú, ne idegeskedj emiatt.


Kérdezd meg a háziorvosodat, hogy mit tehetnél illetve végeztess kivizsgálást, hátha valami okozza ezt amin könnyen lehet segíteni.


Öltözz divatosan, a legtöbb ruha amúgy is a vékony emberekre van tervezve. Attól, hogy vékony vagy még nézhetsz ki jól és lehetsz szexi!


És el tudom képzelni, hogy mennyire vékony vagy van több hasonló paraméterekkel rendelkező ismerősöm, de mivel nem zavarja őket és nem törődnek vele így mások sem akadnak fenn a dolgon. Nyugodtan legyél magabiztosabb. :)

2010. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Így van, reggelre eltűnik... :S ÁLLANDÓAN AZ ELHÍZOTAKKAL ÉS A FOGYÓVAL FOGLALKOZNAK. Mi meg soványak is eléggé szenvedünk, több figyelmet kellene szentelni erre a problémára. Ugyanis ezis probléma, igaz, nem tagadom, az elhízáshoz képest ez semmi. Egy szintig mind a kettő a kinézet miatt probléma. Ugyanis van valakin egy kicsi zsírpárna, az a kinézet miatt akar megszabadulni tőle. Jó persze, aki már több száz kilóra meghízott, az az élete miatt akar lefogyni.
2010. ápr. 5. 21:52
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
hasonló cipőben járok mint te:/ 174/57 de izmosnak mondanak,kondiztam én is.Ilyenek vagyunk genetikailag.. én már csak abban bizok hogy ha majd megállok a növésben akkor sikerül felszedni pár kilót.Nyúlunk és oda megy az energia:/Sok sikert!
2010. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! :) Hát igen, nem halálos probléma, de ugye mindenki tökéletes szeretne lenni... :D
2010. ápr. 5. 21:54
 9/38 anonim ***** válasza:
könnyebb a csontozatod. a gyúrástól először persze hogy fogysz, aztán majd izomtömegbe visszajön.
2010. ápr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Hát igen, 100% hogy nagyon gyenge a csontozatom, ha nem lenne az, 62-64 kg biztosan lennék, mert azért nem vagyok annyira csontváz. Egyik osztálytársam is teljesen ilyen alkat mint én, ekkora magas, és amikor iskolai kivizsgálás volt, majdnem leestem a székről, amikor 70 kg-ot mutatott a mérleg neki...
2010. ápr. 5. 22:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!