Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mekkora baj, ha sovány egy...

Mekkora baj, ha sovány egy férfi? :S

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nagyon sovány vagyok. 182 cm 57 kg. Állandóan hízni akarok, de nem sikerül, már az életem részévé vált a hízni akarás. Próbáltam zsíros ételektől elkezdve a fehérjedús ételekig mindent, de semmi. 2-3x annyit eszek mint apám, de ő 175 cm és 73 kg. Igaz a szüleim/rokonaim is soványak voltak fiatalkorukba, de engem akkor is iszonyatosan zavar. Húsvét alkalmából annyit ettem, hogy más 1 hét alatt nem eszek annyit. Csoki, szalonna megállás nélkül. Felszedtem másfél kilót, örültem mint állat, ma rátértem a normális táplálkozásra és le is adtam :@:@:@ Vitaminok is megvannak, állandóan Bérest szedek nagy adagú C vitaminnal


Próbálkoztam gyúrással, edzéssel nem kevés ideig, igaz 1 héten nem túl sokat, néha lementem heti 1-2x de akkor sokáig de egyenlő volt a semmivel, abba az időbe talán még 1 kilót le is adtam...


Az a baj, hogy más minden rendbe van, magas vagyok, az arcom nagyon szép (mindenki ezt mondja), kb 3 pattanásom sincs, de ez a fránya kiló őrít már meg. Csak 13 kiló kellene életem végéig (semmivel sem több), de az hosszútávon, semmi bajom nem lenne akkor :(


Vélemény? Mi a fenét csináljak? Állandóan a súlyommal csesztetetnek ismerősők, azt mondják lehetsz jóképű ha ennyire gebe vagy, meg szüleim is, a férfi akkor férfi ha nem anorexiás kinézetű :'( Érdemes lenne elszánnom magam valami nagyon komoly edzéstervbe, pl heti 4 konditerem vagy hasonló? Csak nincs mire építeni, mert csontozatom van, meg nem túl sok izom... Meg akarom mutatni nekik!


17/F


2010. ápr. 5. 21:42
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

184 cm-hez 63 kg voltam 21 éves koromig. B.szottul idegesített, nem éreztem magam férfinak. Azt is utáltam, hogy mindenki csak a fogyókúráról beszél , az ilyen testalkatúakkal pedig nem foglalkoznak.

Ma már 83 kg a súlyom, és végre jól érzem magam a bőrömben! :D

Én tudatosan, fegyelemmel kezdtem el enni, nem a mennyiségre figyelve, hanem a RENDSZERESSÉGRE és a szervezetemre.

Reggelizz mindig! Fontos! Akkor is, ha nem kívánod!

Nem gond, ha az elején csak egy fél zsemle megy le (nekem így volt), utána ha hozzászokik a szervezeted, már több fog menni és kívánni is fogod.

Ha éhes vagy, egyél! Ne várd meg, hogy nagyon éhes legyél! (Rímelt :D ) Mert különben összeszűkül a gyomrod.

Szóval nekem így ment a dolog.

Az elején egy kicsit szar volt, de ahogy megszokta a szervezetem, utána már ment magától!

4 hónap +20 kg.

Amúgy bátyjám 30 éves és még mindig nagyon vékony.

Szerintem te is a genetiád miatt vagy vékony.

2010. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Ennél többet ennék elvinne a mentő... Viccen kívűl ennél többet nem lehet enni, így is túl sok amennyi táplálékot beviszek.


Amúgy meg nem szeretnék lenni "kigyúrt állat" hanem vékony alapon izmos :D Ez genetika, 99,9%


Azzal vigasztalom magam, hogy legalább más rendbe van, mert ha csúnya arcom lenne, lehetne rajtam 50 kg izom is, akkor nem kellene :D De hát ki nem szeretne tökéletes lenni :D Amúgy bevallom, mindig azt mondogatják, hogy biztos nincs önbizalmam stb. De az egom egy kicsit nagy, legalább nem tagadom :)

2010. ápr. 7. 09:23
 23/38 anonim ***** válasza:

Haha, mind lehet nagy egód egy jó csaj sosem választ egy nőies alakú gebét


Ilyen ismerőseim nekem is voltak, mint te, egójuk a köbön volt, azért voltak olyan szánalmasak , mi csajok pukkadtunk meg a röhögéstől a hátuk mögött, de azért sajnáltuk is őket

2010. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

:D


Akkor válasszatok nyugodtan kigyúrt izomagyakat, elvégre az sokkal fontosabb, ha valakin van 20 kg izom xD

2010. ápr. 8. 13:46
 25/38 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a testen nagy nehezen lehet változtatni bármikor, az arcon sose, max ha lecserélik a fejed ;) :P
2010. ápr. 8. 13:54
 26/38 anonim ***** válasza:

18 éves lány vagyok, és nekem a magas, sovány fiúk tetszenek...;)

Imádom, amikor látszik egy fiú kulcscsontja, és ha hozzá olyan szép bőre is van...ahh...

Amúgy a soványságnak is vannak határai, például a hurkapálca karok annyira nem jönnek be, de azon is lehet segíteni kondizással. De te mondtad, hogy nem vagy annyira gizda, szóval az én mércém szerint biztos jól nézel ki.


Amúgy nem vicceltem, tényleg a nyurga, szálkás, vékony alkatú fiúk jönnek be, sokan hülyének is néznek...:D

2010. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Hát akkor ti pont találtok, milyen megható :3333 XD


Mostmár szerencsésnek mondhatod magad, hogy 100 lányból legalább 1nek bejössz :-)


Sok boldogságot nektek ! xD

2010. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Annyira nem érdekel, mindenkinek mások az igényei (bár szerintem a 100/1-el "kicsit" félretippeltél :D) :)Amúgy ha így vélekedsz, elolvashatod az alábbi kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__46798..


Ebből sok minden lejön. De ha nem hiszed, kérdezgess körbe máshol. Am általában azok gyúrják ki magukat, akiknek csúnya az arcuk. Kell, hogy valami mutasson rajtuk. Egyáltalán nem bántok senkit e-miatt, mindenki olyan, amilyennek született :) Még életemben nem sértettem meg más embert emiatt, minden ok nélkül.


Általában engem minden indok nélkül leszoktak soványozni, olyankor szoktam előhozni, hogy kell tükör? Adjak? Érdekes utána nem tudnak érdemleges választ adni :D:D Egy valamitől van hányingerem, amikor egy 160 centis tömzsi izomagynak talán mondható személy (na ettől a típustól viszont hányingerem van) magyaráz, hogy vagy te 40 kiló? :D Ilyenkor meg azt mondom, hogy jobb lenne ha kicsit megnőné, mert a nők nem szívesen néznek le a férfiakra :D

2010. ápr. 8. 20:43
 29/38 anonim ***** válasza:
KEDVESEM 57 KILÓ 177 CENTIMÉTER LEGSZEBB FIÚ A VILÁGON IMÁDOM!!!! Próbálj rendszeresen étkezni, ne hagyj ki egyetlen étkezést se! De ha genetikailag ilyen vagy, akokr még jó sokáig nem fogsz tudni felszedni sem ennyit, hacsak orvos egy étrendet ki nem állít neked tömegnövelővel(nem ártalmas).
2010. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Hát igen, semmi sem űberel egy bájos, szép arcot. Lehet nekem top fitness alkata a lánynak, ha ronda az arca. Viszont ha helyes, szép, akkor már nekem oké is, ott eldőlt nagyrészt a dolog. Jó, persze ne legyen 200 kilós, és 35 kilós anorexiás. De ha nagyon sovány is, vagy egy kicsit ducika, az nem zavar. A lényeg az arcon van, akárki akármit mond. Nah persze az ápoltság sem utolsó, illetve a belsőkkel se feledkezzünk meg :D:D A test mellékes, egy plusz, egy jó dolog ha szépen néz ki. De öltözékkel sok mindent ellehet érni :) Vagy egy kemény edzéssel, ha az ember rászánja magát. Akárki akármit mond, az ember előszőr a szemet és a szép arcot veszi figyelembe, és az már dönt ott azonnal is. Persze, ha ránéz a testére, és nincs rendbe, kicsit zavaró, de 100% hogy amitt nem ráz le. Max elkötelez konditerembe :D
2010. ápr. 11. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!