Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mekkora baj, ha sovány egy...

Mekkora baj, ha sovány egy férfi? :S

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nagyon sovány vagyok. 182 cm 57 kg. Állandóan hízni akarok, de nem sikerül, már az életem részévé vált a hízni akarás. Próbáltam zsíros ételektől elkezdve a fehérjedús ételekig mindent, de semmi. 2-3x annyit eszek mint apám, de ő 175 cm és 73 kg. Igaz a szüleim/rokonaim is soványak voltak fiatalkorukba, de engem akkor is iszonyatosan zavar. Húsvét alkalmából annyit ettem, hogy más 1 hét alatt nem eszek annyit. Csoki, szalonna megállás nélkül. Felszedtem másfél kilót, örültem mint állat, ma rátértem a normális táplálkozásra és le is adtam :@:@:@ Vitaminok is megvannak, állandóan Bérest szedek nagy adagú C vitaminnal


Próbálkoztam gyúrással, edzéssel nem kevés ideig, igaz 1 héten nem túl sokat, néha lementem heti 1-2x de akkor sokáig de egyenlő volt a semmivel, abba az időbe talán még 1 kilót le is adtam...


Az a baj, hogy más minden rendbe van, magas vagyok, az arcom nagyon szép (mindenki ezt mondja), kb 3 pattanásom sincs, de ez a fránya kiló őrít már meg. Csak 13 kiló kellene életem végéig (semmivel sem több), de az hosszútávon, semmi bajom nem lenne akkor :(


Vélemény? Mi a fenét csináljak? Állandóan a súlyommal csesztetetnek ismerősők, azt mondják lehetsz jóképű ha ennyire gebe vagy, meg szüleim is, a férfi akkor férfi ha nem anorexiás kinézetű :'( Érdemes lenne elszánnom magam valami nagyon komoly edzéstervbe, pl heti 4 konditerem vagy hasonló? Csak nincs mire építeni, mert csontozatom van, meg nem túl sok izom... Meg akarom mutatni nekik!


17/F


2010. ápr. 5. 21:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sovány voltam. Lengyelországban dolgoztam és Gienka egy őzszemű építészmérnök lányka azt mondta: sovány kakas, jó kakas! Ezután amíg abban a városban dolgoztam, még három hónapig minden nap nálam aludt. Megkaptam tőle a férfiasságomba vetett hitemet, megtanultam önmagamat elfogadni, és azt hiszem az egész életemet megváltoztatta. Ez harmincöt évvel ezelőtt volt. Szeretm a feleségem, de Gienkának hálás vagyok.

Szóval keresd meg a te Gienkádat, fogadd el magad, s ki tudja, ha rendben leszel magaddal, hízol is kicsit.

2010. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

xD


Köszi, hogy elmondtad a történetedet. Amúgy meg van önbizalmam bőven :P De egy kis izom nem árt, akkor már minden rendben lesz.


Mivel jóképűnek tartom magam, így nincs miért őrölnöm magam. Max bosszant, hogy kicsit soványka vagyok. Igaz elég hülyén nézek ki, mivel felül viszonylag jól kigyúrtam magam (közepes váll, a kezeim kicsit szálkásak, a mellkasom meg kidomborodik), alul meg tiszta sovány vagyok, oda nem ment valami sok izom :D De ez kb 100000000x jobb ha valaki kövér :D Majd ez is ki alakul, és akkor 76%-os csajszi se tud már belém kötni XD

2010. ápr. 12. 09:19
 33/38 anonim ***** válasza:
53%

Óóóó ha lábra is gyúrsz majd jobb lesz a popód isXD

Amúgy ha még szeretnél hízni,akkor egy hatásos módszer az éjszakai evés.Próbáltad már?Ha igen nem szóltamXDNe vidd túlzásba azért,ne olyan szempontból hogy túl sokat hízol,hanem abból hogy mit viszel be a szervezetedbe.Ne rombold le az egészségedet chipsszel,tartósítószerekkel,rákkeltő anyagokkal,inkább maradj a jó zsőros tepertőnélXDHa nagyon kell,ajánlom a heti 4 alkalmi McDonalds-oz XDReggelire is azt egyél,és ha még bírod akkor kelj fel hajnali fél egykor és vágj be egyet!

Amúgy engem már az sem érdekelne hogyha 100 kilóra híznál akkor is tetszenélXD

2010. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Te is nekem XD
2010. ápr. 12. 18:27
 35/38 anonim ***** válasza:
Először is kezdj el ne ilyen sokat foglalkozni azzal, hogy sovány vagy, mert még a végén te is és a környezeted is beleőrül és csak nevetségesen fog hatni, hogy kizárólag a hízáson jár az agyad. Fogadd el úgy magad, ahogy vagy, ne legyél beképzelt, de legyen önbizalmad, és töltsd az időd hasznosabb dolgokkal, mint hogy azon problémázol, mennyire sovány vagy. Mozogj, sportolj, élvezd az életet és nincs probléma. Szerintem.
2010. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
a farkad mekkora ? :$
2010. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Hát elég egy intim kérdést tettél fel, de ha ennyire érdekel, hát válaszolok. Merevedve 17 centiméter :D
2010. ápr. 18. 21:23
 38/38 anonim válasza:
Örülj neki h gyenge a csontozatod az azt jelenti, hogy nehezebben törik.
2014. ápr. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!