Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mekkora baj, ha sovány egy...

Mekkora baj, ha sovány egy férfi? :S

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nagyon sovány vagyok. 182 cm 57 kg. Állandóan hízni akarok, de nem sikerül, már az életem részévé vált a hízni akarás. Próbáltam zsíros ételektől elkezdve a fehérjedús ételekig mindent, de semmi. 2-3x annyit eszek mint apám, de ő 175 cm és 73 kg. Igaz a szüleim/rokonaim is soványak voltak fiatalkorukba, de engem akkor is iszonyatosan zavar. Húsvét alkalmából annyit ettem, hogy más 1 hét alatt nem eszek annyit. Csoki, szalonna megállás nélkül. Felszedtem másfél kilót, örültem mint állat, ma rátértem a normális táplálkozásra és le is adtam :@:@:@ Vitaminok is megvannak, állandóan Bérest szedek nagy adagú C vitaminnal


Próbálkoztam gyúrással, edzéssel nem kevés ideig, igaz 1 héten nem túl sokat, néha lementem heti 1-2x de akkor sokáig de egyenlő volt a semmivel, abba az időbe talán még 1 kilót le is adtam...


Az a baj, hogy más minden rendbe van, magas vagyok, az arcom nagyon szép (mindenki ezt mondja), kb 3 pattanásom sincs, de ez a fránya kiló őrít már meg. Csak 13 kiló kellene életem végéig (semmivel sem több), de az hosszútávon, semmi bajom nem lenne akkor :(


Vélemény? Mi a fenét csináljak? Állandóan a súlyommal csesztetetnek ismerősők, azt mondják lehetsz jóképű ha ennyire gebe vagy, meg szüleim is, a férfi akkor férfi ha nem anorexiás kinézetű :'( Érdemes lenne elszánnom magam valami nagyon komoly edzéstervbe, pl heti 4 konditerem vagy hasonló? Csak nincs mire építeni, mert csontozatom van, meg nem túl sok izom... Meg akarom mutatni nekik!


17/F


2010. ápr. 5. 21:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Báyám is ilyen. 180 cm, 56 kiló. Izmos, azzal nincs probléma. Jár ju-jitsura és ott 100 kilós embereket cipel a hátán. x) 58 cm-es a dereka. O.o És ő is 17 éves XP

Hát nem tom..Reggelre újra lefogysz? o.o Ne aludjál. X) Vagy egyél menzakaját. ›.‹ Nekem bevált. ›‹

15/L

2010. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:

Én is ugyan ezzel szenvedek már évek óta. Nekem azt mondták, h azért vagyok ilyen sovány annak ellenére, h milyen sokat eszem, mert biztos még fejlődésben vagyok...

22 éves leszek lassan, sztem már nem igen fejlődök és még mindig csak 64 kiló vagyok a 184 centimhez :S

De nyugi ez sok csajnak nem probléma, annyi a lényeg, h olyan ruhát válassz ami nem soványít még rajtad. Mindenkinek vannak hibái és inkább vagyok ilyen sovány, mint teljesen dagadt :D

2010. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

jaja, teleeszem magam egyik nap, vagyok 58 felett kicsivel másnap meg örülök ha 56 megvan :D


Próbálok bőbb viseletet hordani, a pólókat mind kidobtam, most M-es, L-es ingeket hordok bár kicsit lötyög, de nem hangsúlyozza ki a soványságomat. Felül egy kicsit erős is vagyok, de lefele már nagyon lötyög a farmer :S

2010. ápr. 5. 22:09
 14/38 A kérdező kommentje:

"inkább vagyok ilyen sovány, mint teljesen dagadt :D"


Hát ez nem kérdéses :D:)

2010. ápr. 5. 22:11
 15/38 A kérdező kommentje:
Önbizalmam van, mert a többi részemmel tényleg nincs bajom/megvagyok elégedve... Csak nem kellemes hallani, amikor mondják, hogy milyen sovány vagy stb. stb. meg hogy férfi igenis legyen erős. Próbálom magamról lerázni, de tudat alatt ott van, hogy igenis zavaró probléma ez :D
2010. ápr. 5. 22:13
 16/38 anonim válasza:
Amúgy 17 évesen ez sztem nem olyan nagy probléma, nekem se volt ezzel gondom akkor, a lányokat nem zavarta. Most viszont már egyre kellemetlenebb nekem, mivel a 20as éveimbe járok és nem ártana már "emberesednem" :D
2010. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:

barátom is iylen testalkatú egyem is meg, kajakozott, az amitöl 55kilo az izom.

ha annyira kell az a 13 kiló, én szivesen odaadom.

amúgy egyél kevés gyümölcsöt, sok sok csokit meg zsírban tocsogó ételt és folyton üljél a gép/tv előtt. egy idő után biztos hatásos:D

ja és egy kedves idézet, alvin és a mókusok "egyél többet és szarjál kevesebbet" :DDDD és ezt nemtahoságbol mondom :)

2010. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:
100%

57kiló vagy akkor a teendő ennyi:


115-120 gramm fehérje

Ez kb 500gramm csirkemell filé


300-320 gramm szénhidrát

Ez rizsben 400grammot jelent kb.


Ez a MINIMUM amit be kell vinned!


Ezt oszd be naponta 6-8 adagra. Zsírt is vihetsz be okosan lenmagolajból ill. egyéb esszenciális zsírsavból.


Ha legalább ennyi tápanyagot beviszel (ha többet az se baj) és lejársz legalább 3szor egy héten edzeni nem maradhatnak el a kilók, pláne 17évesen. Ha most neki fekszel a dolognak a kamaszkori magas tesztoszteron termelődés hatására ripsz ropsz felpakolsz magadra 1-3 hónapon belül legalább 4-5 kilót!

2010. ápr. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Apámon vettem észre azt, hogy hogyan lehet gyorsan hízni. Apám egész nap dolgozott, nem evett szinte semmit. Majd mikor hazaért (7-8 óra körül) mindent megevett, amit csak talált. Esetleg kipróbálhatod.
2010. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
68%

Gebe vagy , ennyi


Bevallom nekem is volt egy ilyen pasim, irtó nagyképű fickó volt, de nagyon bejött nekem


Viszont akármennyire is nagyképű volt és intelektuális meg menő, folyton szekálták a haverjai a vékonysága miatt, aztán észrevettem mitől is volt ez


Minnél többet zavar téged ez a probléma annál jobban kihat a környezetre. Megoldást nem tudok adni neked, sztem genetika az egész és max. az idő lesz képes változtatni az alakodon, de annyi biztos, hogy te is kihúzod a gyufát és azért égetnek meg vele......



Mert tapasztalatból a sovány pasik beképzeltek, olykor arrogánsak és rendkivüli magabiztosságukat próbálják bizonygatni, mint te is a " szép arcoddal " s ilyenkor mások visszavágnak azzal, ami téged a legjobban zavar : a testeddel. Ez volt a gyengéje az én ex-emnek is és még én is viccelődtem vele emiatt. Téged is idegesit, hogy nem lehetsz egy kigyúrt állat, nemde ?


Azért próbálkozz csak tovább, a mozgás sosem történik hiába és előbb utóbb az eredmény látszani fog, ha persze eszel is mellé és nem csipegetsz, mint egy 15. századi grófkisasszony......mozgás terén pedig inkább a súlyemelés, mint a biciklizés, ez remélem világos

2010. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!