Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhone volt a leg menőbb?

Melyik iPhone volt a leg menőbb?

Figyelt kérdés
Az első iPhone 2007-ben jelnetek meg. És az iPhone 15-ös sorozat pedig tavaly az az 2023 szeptemberében. Az idáig meg jelent iPhoneok közül szerinted melyik volt a leg menőbb és a leg népszerűbb? És neked milyen / melyik iPhoneod volt a leg első, és mikor vetted az első iPhonodat? Sajnos én csak elég későn lettem iPhoneos. Csak 2021 november 19.-én lettem iPhonoeos. Egy iPhone 13 minivel kezdem. És most iPhone 15 Pro Maxom van. És te melyik iPhonenal kezdeted? És mikor vásároltad az első iPhondodat? És most jelenleg milyen iPhoned van? És te meg vagy elégedve a jelenlegi iPhoneoddal? Váltanál másik telefonra?

ápr. 18. 17:50
1 2 3 4
 31/31 varadiur ***** válasza:
A legmenőbb iPhone szerintem a 4-4S volt :) Szerintem az is volt a legnépszerűbb. 2014-ben lett egy 8GB!!-os 4s-em, évekig használtam. Volt utánna egy 6-osom, 2016-ban, 2019-ben egy 11, 22-ben vettem egy 12-t, idén pedig lecseréltem egy 12 Pro-ra. Meg vagyok ezzel is elégedve, sőt, igazából a 12-vel és a 11-el is megvoltam, azok is teljesen rendben vannak még, ezt csak sikerült jó áron megszereznem és nem hagyhattam ki. Viszont később szeretnék váltani egy 14-15 Pro-ra, a 120Hz-es kijelző miatt.
ápr. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!