Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, tervezek konzolvásárlást, de nem nagyon tudok dönteni.
2008. jún. 18. 18:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/304 anonim ***** válasza:
73%
És még odamegy az a +, hogy a PS3 egy teljes értékű Blu-Ray lejátszó is. Sőt, a legjobb. Az az igazság, hogy az Xbox 360 a szegények konzolja. Olcsóbb, mint a PS3, a legtöbb ember inkább monitoron tolja, mivel nincs HD tv-je sem, így szegény Blu-Ray-nek is lőttek. Kiflashelik, letöltik a játékot aztán csá! Van, akinek pénze is van, de mégis 360-at vesz, az meg sötét! Ez az igazság kérem szépen, mindenki nézze meg a mellette álló személy bukszáját, meg képzelje el a két konzol helyzetét kb. 3-4 év múlva és rá fog jönni.
2009. aug. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/304 anonim ***** válasza:
100%
tejes mértékbe eggyet értek.a ps3 HD tévére tervezték.(nem katosugárcsövesre)azon szar a képe.én tökéletesen megvagyok elégedve a ps3 a HD tévénken.HIBÁTLAN A KÉPE.és az ténleg hülye akinek van pénze és Xbox 360 vesz.őrült.a ps3 sokkal tovább bírja mint a ps3.Xbox 360 két hét mulva elkezd köhögni.a ps 3 5 év mulva és tökéletesen működik.harjá PS3.akinek van egy kis esze az ps3 vesz.!!!!!!!!!!
2009. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/304 anonim ***** válasza:
100%
ja és a Blu-Ray tökéletes a ps3.ebben is egyet értek
2009. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/304 anonim ***** válasza:
100%
én mindenkinek akinek HD LCD tévéje van annak ajánlom a ps3.monitorra nemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.ja és aki a PC-ről akar írni olyat hogy jobb mint a ps3 vagy az Xbox 360 az kérem hogy huzzon a maga területére.ne a ps3 vs Xbox 360 hoz írjon PCT.
2009. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/304 anonim ***** válasza:
100%
látni lehet az első oldalon a ezt a kifejezést hogy "aki okos az a PC-nél dönt".baromság az huzzon innen lécives.nem arrol szól a ps3 vs Xbox 360 hogy a pc jobb.baromság.egyépként is drágább a PC és nem a játékról szol a PC
2009. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/304 anonim ***** válasza:
72%

Én nem szidom le a gyereket, mert a PC-t is ugyanúgy játékra lehet használni, itt is szintén a megjelenő játékok között kell döntened: a konzol exkluzívok(PS3-nál pl. a God of War III, Gran Turismo 5, Uncharted 2: Among Thieves csak hogy pár nagyon kemény játékot említsek, 360-nál meg ott van a Halo 3, Gears Of War 1-2 stb.) vagy a PC exkluzívok(Sims, WoW és a többi, nagyon nem tudok PC-s exkluzívot:() jönnek be neked. Na, elkezdek ismét egy kis mesét, ami velem és a PC-mel történt:

Még 2007-ben vásároltam egy Acer laptopot. A gép hardverei nem voltak rosszak: 1 GB RAM, Intel Dual Core Inside 1,73 Ghz, 256 megás nVidia kártya. Most a PS3 jelenleg kevesebb, mint 100e Ft. Én 180ért vettem a gépet. Kezdetben jól el is voltam vele, aztán jöttek a hibák:

- még Csehországba is el kellett vinni a hibás videókátyája miatt

- kb. 2szer volt vírusos - szerencsére sikerült kiírtanom

- pár nagyobb játék már akadozott rajta

- néha belassult

- egyszer megpróbáltam felrakni a WoW-ot, felment volna, de valamiért nem engedte, memóriahibát írt ki

- megjelent a GTA IV PC-re:(:(:( Pff, utánanéztem a neten, hogy mire van szükségem, kb. még +100ezret kellett volna beletuningolnom. Így áttértem a konzolra, de erről egy kicsit később, mivel egy dolgot még lehagytam:

- nem sokkal a PS3 megvétele előtt behalt a gép, állandóan újraindult. Elvittem szervizbe, azt mondták, memóriahiba, 5k, ok kifizettem, kaptam egy szép, új RAM-ot.

- Másnap ismét újraindult, na mondom ez már nem igaz. Ismét visszavittem, elvitték Székesfehérvárra egy speckó ürgéhez, mondta, hogy a videoprocesszor meghalt, 50-50%, hogy sikerül a kijavítása(mivel speciálisan kell), javítása 40rugó. Mondtam, hogy nem, kell a pénz a PS3-ra, így ott porosodik, majd egyszer megcsináltatom.

Már kb. 3 hónapja, hogy egy gyönyörű PS3 boldog tulajdonosa vagyok:

-110e volt + 4 játékkal és egy ajándék pólóval

- még a legkisebb gyanúja sem volt annak, hogy vmilyen hibája lenne(egyetlen egyszer, mikor befagyott a Killzone 2, kicserélték, már nemsokára végigviszem)

- konzolra nincs vírus:P és nem hallottam, hogy lenne rá

- max grafikán ment rajta minden játék(amennyire megírták)

- soha nem lassult le, csak akkor egy kicsit, mikor betöltötte a játékot, a gépemnél meg szinte mindig

- Gondolom többmillió konzol érti, mire gondolok, amikor azt mondom: a konzolon nincs gépigény:)


Nos, nekem ez a tanulság, hogy jobb a konzol, mint a PC: sokkal erősebb, időtállóbb, nem kell évente tuningolnod, nincs gépigény, több játék is van rá(bár ezt embere válogatja).

2009. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/304 anonim ***** válasza:
81%
több millió konzolOS - kihagytam
2009. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/304 anonim ***** válasza:
hát én a PC annyira nem szeretem.de aki a pcről azt meri mondani hogy jobb minta Xbox 360 vagy a ps3 az huzzon a pc-és blogra ne itt rontsa a levegőt a hülyeségeivel.
2009. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/304 anonim ***** válasza:
mikor jön ki a ps360?.:pvalaki nem tudja véletlenül????
2009. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/304 anonim ***** válasza:
44%

Látom, itt egyesekkel nagyon elszállt a ló és úgy dicsérik a PS3-at, mintha az égből szállt volna le. Haha, pont fordítva, a PS3 nem sokat ér, inkább a pokolból jött:D


Nem kell a gyártó alapján rögtön megítélni az egész gépet. A Windows, tényleg nem olyan jó, de az PC-s téma, te meg leugattad az 1. válaszolót, mert a PC-t hozta fel, úgyhogy ezzel ne gyere!! A Microsoft legalább valami értelmeset dobott le az asztalra. Mondd csak, ha a PS3 tényleg olyan jó meg király, ahogy te ezt úgy kb. 50000 kommentben közölted, akkor miért utálják annyira a játékfejlesztők a Sony gépét? Miért hagyta ott őket a Valve?

[link]

Az Xbox Live is sokkal jobb, szerintem te ezt meg sem nézted Xbox 360-on, ha volt neked egyáltalán. Valahogy sohasem volt nagy gond kifizetni azt a 700 Ft-ot havonta a jobb minőségért. A PSN egy másolat, a trófeák is sokkal rosszabbak stb. Ráadásul minden játékhoz van online tartalom is, a PS3-nál ez hol van????

- party system

- cross game invite

- cross game voice chat

- nagyobb sávszélesség

- több tartalom

- exklúzív demok

- jóval több exklúzív dlc

- több exklúzív arcade game- 1 vs 100 játék

- netflix (online videotéka sok ezer filmmel)

- akár még xbox classic játékokat is tolhatok online (halo 2 pl)

- több felhasználó

- ezért a régebbi játékokhoz is könnyebb embereket találni

- mindenkinek van mikrofonja

- avatarok

- jobb gamercard rendszer (az egész online, nem kell szinkrozinálni mint psn-en)

- achievementek

- letölthető teljes xbox 360 játékok

- integrált last.fm, facebook, twitter

- instant 1080p-ben stream-elő video store ősszel

Szal az Xbox Live egy rozogán összetákolt fizetős net? Hahahaha. A PSN ezerszer rosszabb.

Megsúgom neked, hogy én napi 4-5 órát tolom a 360-ommal. Nem tudom, miért kardoskonak a PS3-asok azzal az érvvel, hogy az Xbox 360 hangos. Ha esetleg ezt sem tudtad, hogy mitől hangos? Részben a hűtésmódosítástól, részben pedig a flashtől. Ráadásul a Microsoft már dolgozik rajta és egyre kevesebb Xbox 360 hal be a 3 ledtől. És akkor a hang. Többféle hűtésmódosítás is van, válaszd ki, amelyik hangtalan, azt csá. És, ha még ezt sem tudtad volna, amit látom, hogy nem, fel lehet telepíteni a full játékot X360-ra és onnan játszani. Mi a következmény? Iszonyatosan halk lesz a gép, a játékok gyorsabban betöltődnek és kíméli az olvasófejet is, ellentétben szegény PS3-nál, ahol összevissza kell feltelepíteni a játékokat, hogy gyorsabb legyen, mert szegény BD olvasó lassú A Vaterod ezer más okból is felébredhetett(pl. nem az Xbox volt hangos, hanem a TV), meg 7-szer kelt fel(mert írtad, hogy 1 hétig volt boxod)? Egyébként nagyon el vagy tévedve, még a Blu-Ray nevét sem tod, és a PS3-ban csak egy 8 magos proci van(és ebből van letiltva), de hát tulaj létedre ezt is nekem kell megmondanom. Tényleg hangos a 360?

http://www.youtube.com/watch?v=nvN5kLPtuCw

Az Xbox 360 soha nem megy ki a divatból, mivel az a legjobb, hiába csökkentik a PS3 árát, a fejlesztőknek kinodalom ráírni a játékot. Aztán, te honnan vetted, hogy kihoztak mindent a 360-ból? Mert a gép teljes erejét alig pár játék használja ki, nehogy azt hidd, hogy az összes.

A neten meg nagyon is jól le van írva minden. A GameTrailers.com pedig egyáltalán nem Xbox 360 fan. Jó, egyszer hibáztak, aztán? A legtöbb videón mind az X360-nak van jobb képe és aki kételkedik ebben nézze meg ezt:

[link]

Kedvenc PS3-as érv, hogy ott a 8 magos Cell. De amint ti is tudjátok, elvakultak, a képet, amit közvetlenül a tv-n látsz a GPU állítja elő. És abban a 360 a jobb. Ennyi, megcsesz hetitek a procitokat meg azt a gyenge RSX.et is:P

Lefagy az Xbox 360? Jó vicc, nekem semmi problémám nem volt vele, nemhogy még fagyás, hiába, szär kezeknél persze, hogy tönkremegy.

Akkor nem tudom minek hajszolod a PS2-t. Régi, ezeréves kis kacat. A Sony egy sze.mét cég, mert még a PS2 kompatibilitást is kivette a gépből, hogy megvegyük a 2-t. Bezzeg a Microsoft…

Mit ütsz te be a google-ba? Semmi hibát nem ír ki, mikor beütöm, hogy Xbox 360, ennyi.

Nem ilyen felfogással kel leírni a dolgokat, hogy drága a kiegészítő. Akinek van egy kis esze, megveszi használtan, ami töredéke. Ráadásul vehetsz egy használt routert az Xbox 360-hoz, aztán bridge-ként használod – ennyi a wifi. A Blu-Rayel meg sokat nem lehet kezdeni. Tökre lassú, nem itt kéne tartani, hogy gigabájtokat másolunk a gépre. Az Xbox 360 telepítés nélkül is gyorsabban olvassa a lemezt:P

Ráadásul nekem sajnos nem futja hd tv-re. Úgyhogy, ha PS3-at vettem volna, szívtam volna, mivel sima tv-n is tök szar, meg monitoron is. Az xboxban alapból van egy VGA HD kábel, ezzel rá tudod kötni monitorra is, és 1024x768-ban játszani. PS3-nál hol van ez? Megmondom, sehol. Várom a válaszokat!

2009. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!