Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, tervezek konzolvásárlást, de nem nagyon tudok dönteni.
2008. jún. 18. 18:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/304 anonim ***** válasza:
82%
ps3 a nyerő
2009. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/304 anonim ***** válasza:
82%
ja és ha beütöm a keresőbe a Xbox 360 nevét akkor azt írja ki hogy ez a baja meg az meg ez meg olyan meg az meg ez ez aledhiba blblblblblbl.húú élég gáz.ps3 a nyerő
2009. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/304 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így van. Én, bár mondjuk PS3 párti vagyok nem fikzäzom le annyira a 360-at, mivel az is nagyon jó. A múltkor már leírtam, hogy hogy szívtam volna anyagilag, most jöhet a hosszútávúság:

Hosszútávú befektetés szerint egyértelmű, hogy a PS3 a jobb. Mint ahogy már írtam, az Xbox 360-nál a játékok lassan elérik a gép tűréshatárát, utána nem megy, míg a PS3 egyre jobb lesz. Több DVD-n kell majd a játékot is kiadni, aztán csereberélheted jobbra-balra, míg mi csak berakjuk az 50 gigás Blu-Rayt, aztán viszlát! A Microsoft eléggé "kihasználó" taktikát folytat: A gépét olcsón adja, de a kiegészítőket már nem, és az Xbox Live lehet, hogy jó, de 8e-ért jobbnak kéne lennie. Így mikor a gép már használhatatlan lesz az MS számára(ezt úgy kell érteni, hogy nem hoz ennyi hasznot), akkor kiadja az Xbox 720-at és hát mit ne mondjak, eléggé mérges lesz a világ az MS-re, mert most azt kell akkor megvenni. Bár most ebbe minek megyünk bele, mivel nem vagyok jós, lehet, hogy nem is így lesz, hanem máshogy, és nem hiszem, hogy a következő generációs konzolok is ugyanezektől a gyártóktól származnak, sokan emlegetik, hogy az Apple is konzolt akar dobni, akkor az pedig keményebb ellenfél lesz a Sony számára.

Az összehasonlító videókhoz pedig annyit, hogy a legtöbb a GameTrailers jóvoltából készül, és a GameTrailers nagy Xbox 360 fan.

[link]

+ nagyon sokan nem tudják, de van a PS3-mon egy kis "grafikaélesítő" beállítás, más szavakkal, sötétebb lesz a kép, itt pl. nem ajánlott az alkalmazása, ha olyan játékkal kockulsz, ahol éppen éjszaka van, mert akkor sokat nem fogsz látni, de egyes játékoknál(amiben főleg a világos színek szerepelnek) nagyon hasznos:

http://www.youtube.com/watch?v=5HvdRfUmoqQ

2009. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/304 anonim ***** válasza:
100%
köszi az infót megnéztem a videót és nagyon tetszik.naon jó.én ps3 ajánlok mindenkinek.(hoszútávra).az Xbox 360 (nekem volt)kb 1 hétig volt meg és kétszer lefagyott NEM ÉRI MEG!!!!kösz majd befogom álítani.annyi menüpontvan rajta else igazodok:) a ps3 a nyerőőőőőő.az előző lekezelő Xbox szövegeket én írtam.egyépként a Xbox 360- nak a két jót tartok benne.azt hogy:a grafika hibátlan és a játék élménye tökéletes.(ha nem lenne +urva hangos)már bocsánat.szoval ps3
2009. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/304 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen, próbáld ki nyugodtan, de még1szer szólok, hogy csak olyan játéknál, amiben a legtöbbször világos színek vannak. Én kipróbáltam a GTA IV-nél, alapból sötétebb és így kicsit szebb lett a grafika, viszont amikor éjszaka volt, szó szerint még önmagadat sem fogod látni, egy küldetést pl. emiatt kú.rtam el. De az ilyen Assassin's Creed, Burnout Paradise stb. játékoknál elég hasznos.
2009. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/304 anonim ***** válasza:
100%
kösz oké.:)
2009. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/304 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy a ps3 drágáb de a tökéletes.mindent tud a szorakoztatásról.(MÉG TÖBBET IS)!!!!.az Xbox 360 azt nem szeretem hogy egyrészt microsoft.azért mert mindíg gond van vele.a windiws is levagy akadozik mindenbaja van.(én erre alergiás vagyok)ezért nem szeretem.volt egy Sony tévénk 25 éves és MŰKÖDIK MINTHA MA VETTEM VOLNA.ezért is szavazok a ps3-ra.a többit már elmondtam előzőleg
2009. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/304 anonim ***** válasza:
100%
Helyes:) LCD TV-kben is a Sony a legjobb:)
2009. aug. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/304 anonim ***** válasza:
100%
ja philips van 42" és naon jóóóó.
2009. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/304 anonim ***** válasza:
ja és az Xbox 360 tipikus microsoft termék!!!.magát a gépet OLCSON ADJÁK de a hozzávalokat már nem.rá jösz hogy még ez is kell meg azis kell meg ezis.ránézel a számlára (átlagosan)a core verzíonál és rájösz hogy 95 EZER FORINT!!!!!!!!!!!!JÁTÉK NÉLKÜL!!!!!!!!!!!ezel szemben a ps3 79-80 ezer forint.95 ezer forintból veszel hozzá mág 2 vagy 3 játékot.ennyi az Xbox 360.(drága és szar)
2009. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!