Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, tervezek konzolvásárlást, de nem nagyon tudok dönteni.
2008. jún. 18. 18:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/304 anonim ***** válasza:
27%

tom lehet hogy egy kicsit elszált velem a ló de ((((szerintem)))) ez az igaszság.


hozzáteszem: a ps3 nem híába drága!!!me jó de az is lehet hogy a Sony termék.de akko is jobb simán az Xbox 360 kis nyuszinál!!!!!

2009. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/304 anonim ***** válasza:
24%
aki egyet ért az válaszoljon.ok??
2009. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/304 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó válaszoló, akivel elszaladt a ló:)!

Tökéletesen egyet értek, és remélem nem haragszol, de Blu-Ray - ez a neve. A HD DVD...ne is beszéljünk róla.

Számomra is kiváló döntés volt, hogy PS3-at vettem. Az Xbox 360-nak azért szebb a képe, mert erősebb a GPU-ja, de erre két válaszom van:

I., A processzor is közrejátszik, mivel nélküle nem gép a gép, és hát...a prociban a PS3 a jobb(egyébként csak 8 mag, amiből -1 a tiltás miatt és -1 az oprendszerre, a többi, azaz 6 mag, a játékra, lol, 6x3,2 Ghz-es teljesítmény:))

Aki pedig drágának találja a PS3-at, azt csak sajnálni tudom az elvakultsága miatt. Miután megvetted a 360-at, rájössz egy csomó dologra, hogy "hé, ez is kell, meg az is", elmagyarázom, én hogy szívtam volna:


1., Az internetünk routeresített, tehát kell a wifi adapter, ez az Xboxnál kb. 15-20e Ft. Szégyen és gyalázat, egy PC-s adapter 5e körül mozog, ezzel szemben a Microsoft 4,5szer:) annyi árat kér érte.

[link]

2., Hamár így rátértem az internetre: Xbox Live. Sokan gondolják, hogy jobb, mint a PSN, ezen nem vitatkozom, nyugodtan legyen jobb azért az évi 8e Ft-ért(és ráadásul nem annyira jobb). Ja, és akkor ide írnám még azt, hogy ha vettem volna gépet, nem flasheltem volna ki, mivel így ugrott volna a net, tehát még odamegy az eredeti játék ára is.

3., Nyugodtabban játszom, ha a controlleremet közben töltöm egy kicsit. A Sony gépén szintén ingyen, a "hosszú" USB kábelen keresztül játék közben is megtehetem.

Xbox 360-nál szintén pénzes:

[link]

4., Mindenkinek volt már biztos olyan problémája, hogy megtelik a merevlemez és választasz, vagy törölsz rajta valamit vagy csere. Nos, az én esetemben már csak a csere lehet, mivel a másik kis 80 gigás méretű gépem is fullon van, tele olyan cuccal, ami kell. Hogy a lényegre térjek: A Sony gépén bármelyik laptop vinyó jó lesz cserére, az MS gépén szintén Eredeti Microsoft, Valódi előny áron vehetem meg több tízezerért(kicsit talán eltúloztam) a 20 gigás adaptert, amiből az Xbox 360 csak 13-at lát, de ezt nem közli az MS:)

5., És akkor még odamegy a +hűtés is, hogy bevédjük a gépet, nehogy letolja a gatyót, aztán szalonnát süssünk rajta:)

Akkor számoljunk:

Xbox 360 alapgép: átlagosan kb. 45e Ft

Wifi: 20e Ft

Xbox Live: 8e Ft

Töltő: 5e Ft

+hűtés: 10e Ft

Merevlemez-bővítés: 5-10e Ft.

--------------------------------------------

kb. 95e Ft - mikor ezekre majd te is rájösz: felbecsülhetetlen!


Ezzel szemben:

PS3: kb. 70e Ft

Merevlemez: 10e Ft

--------------------

80e Ft. Ennyi...


És akkor még odamegy a +, hogy Blu-Ray lejátszó(ráadásul a legjobb), jelenleg még a Linux és a továbbiak:)

2009. aug. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/304 anonim ***** válasza:
72%

Ja, és az első bekezdésnél a 2. választ kihagytam:

[link]

Gondolom nem kell magyaráznom, a cím alapból elárul mindent.

2009. aug. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/304 anonim ***** válasza:
62%
nem harakszok a blu-yere.:D
2009. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/304 anonim ***** válasza:
62%
Blu-Ray
2009. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/304 anonim ***** válasza:
74%

az Xbox 360 egy játékélményben jó.DE CSAK EBBEN!!!!!!!!

egyépként szar.mindenkivan hajtva belőle.miden!!!

a ps3 sokkal de sokkal komolyabb gép.de a neten máshogy van sajna.(mindenki Xbox-szos):(.nem tom mért.mindig azt látom hogy a ps3 szar drága nincsen hozzá játék blblblblblblblbblblblblbblblbl és még sok.de a ps3 The best konzol.100%-ban.az Xbox 360 egy ulibuli konzol ami aránylag nagy sikert hozzot.de azért mert a cég eltalálta a grafikát és a játékélményt.csak ezért.játszottam a electro world-ben és ott is lefagyott a gép az Xbox 360 haha.szarrr..bezzeg a ps3.ELPUSZTITHATATLAN SONY TERMÉK!!!!!KIVÁLLÓ SONY TERMÉK

ja és ha a Sony egyáltalán bejelentette volna a a csődőt már mindenkinek Xbox 360 lenne.

2009. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/304 anonim ***** válasza:
74%
ja és ha valakinek drága a ps3 az vegyen ps2.aztán kész.nekem a ps3 tökéletesen bevált!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!az Xbox 360 meg levagyot hahahahahahahaha na erre mit tudnak mondani az Xbox 360-nosok??!!!
2009. aug. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/304 anonim ***** válasza:
74%
ja és volt nekem ps2 és olyan jóóó volt már 3 éve megvolt és úgy működött mintha tegnap vettem volna.ELPUSZTITHATATLAN SSOOOOONNNYYYY TERMÉK.SONYYY
2009. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/304 anonim ***** válasza:
74%
a microsoft egy kicsit közepesen elbaszta a Xbox 360.microsoftot nem szeretem.sokal inkább a Sonyt!!!!!
2009. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!