Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, tervezek konzolvásárlást, de nem nagyon tudok dönteni.
2008. jún. 18. 18:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/304 anonim ***** válasza:
100%

őőő..

Ott az a "legolcsóbb Blu-Ray lejátszó" érv a jó érvek mellett akar lenni xD

2009. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/304 anonim válasza:
100%

Szerintem a tv szerint dönts!! Ha lcd vagy plazma tv-tek van esetleg akkor ps3. Mert a kép gyönyörű. De ha a rendes tv-tek van (itt a normál tv-re gondolok aminek nagy hátulja van meg minden) akkor a x360 a tökéletes. Mivel a ps3 egy normál tv-n iszonyat szörnyű képet ad.


Nekünk először ps3 volt. És nem volt még lcd tv-énk csak a normál, hát..... elég gáz volt a kép. De aztán vettünk egy lcd-t és fantasztikus lett!!! Mintha a játék élne!!!


A szomszédba x360 van. Nekink normál tv-jük van. És azon van majd nem olyan szép kép mint nálunk( persze azért nem annyira mivel a 2 tv más teljese).


A keresőbe beírva hogy xbox 360 vs. ps3, és a képekre kattintva te is láthatod a különbséget!! [link]


Amúgy meg visszagondolva, x360 a játék szempontjából jobb. Több van rá és olcsóbbak. Azért 15000Ft egy játékért? Nem ér annyit! Ha gyerekek is játszanak vele akkor főleg. Nekünk a kisebb sajnos nem nagyon tud rá vigyázni! Hiába figyelnek oda rá a nagyobbak! Meg hát ahol 3 gyerek van ott 3xtöbb játék kell! Mert egyiknek se jó az ami a másiknak!!!


De menj be egy elektronikai boltba és ott kérdezd meg ha végkép bizonytalan vagy!

2009. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/304 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem félig-meddig igaza van az előttem válaszolónak!

Nagyon nagy szerepe van a döntés során annak a ténynek, h milyen tv-tek van? PS3 az ilyen típúsú HD Ready és Full HD LCD/Plazma TV-n a legjobb!! Bár GPU-ban mégis egy kicsit gyengébb, de a játékok képe sokkal szebb rajta, ha ilyen TV-ken használod, ha nincs ilyen TV-tek, akk nem ajánlom a PS3-at, egyrészt a beépített Blu-Ray meghajtója miatt, ami ezekre a TV-kre(eőbb említett) van optimalizálva, nem az 576-os felbontásra.

Monitor is megteszi, de akk Xboxot javaslok, az jobb monitoron.

És, h miben nem volt igaza az előttem válaszolónak:

"Amúgy meg visszagondolva, x360 a játék szempontjából jobb. Több van rá és olcsóbbak. Azért 15000Ft egy játékért?"

Szerintem játék szempontjából a PS3 jobban megéri. Xbox-on nincs Blu-Ray, így tömörítve írják rá játékot, ez egy jó lépés, mindaddig, amíg nem lesz olyan játék, ami még tömörítve sem fér rá, ez kb. 2-3 év. PS3-on ilyen baj nincs, kétrétegű, 50 GB-os lemezére szinte minden ráfér:)

"Több van rá és olcsóbbak."

Már igazából nincs rá több, mivel már kb. egy szinten vannak(multiplatform+exkluzívok), régebben azért volt több, mert 1,5 évet késett a PS3. Hogy, olcsóbbak, nem igaz, ugyanannyiba kerül mind2 játék mind2 konzolra.

"Azért 15000Ft egy játékért?"

Számoljunk csak:

flashelt Xboxra le szeretném tölteni a GTA IV-et:

Mérete: kb. 16 GB

Bolti ára: 11e Ft

Elkezdem letölteni:

A gép fogyaszt áramot(egy átlagos internettel számolva kb. 1-15 hónap, míg lejön): 4500 Ft

Internettel töltöm le: 4000 Ft

Lemezre ráírom, tehát kell egy szükséges lemez: kb. 500-1000 Ft(nem pontos adat)

--------------------

átlagárba: kb. 10000 Ft. Egy ezressel úsztuk meg, de azt nyugodtan kivehetjük a flashelésből is, így szinte ugyanannyi az ára, nem beszélve arról ,h bannolt gépen nincs Xbox Live.

2009. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/304 anonim válasza:
20%

nekem x-box om van de van egy haverom akinek ps3 ma és neki is és nekem is az a válaszom hogy az xbox 360 jobb



aki olcsobban szeretne xbox 360 vagy ps3 játékokat az menyen az 576 kb üzletbe mert most minden játék csak 7000-ft

2009. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/304 anonim ***** válasza:
61%

szerintem a ps3 rom.a best konzol.a microsoft egy bizonytalan cég.a windows lefagy nem is beszélve az xbox360 rol.a képe jobb de semmi többet nem nyulyt.a ps3 van (nem tom hogy kell írni a nevét) blutot.meg blu-yer ami a pálmát viszi!!!!!elöször xbox 360 volt nekem de aztán nem tetszet.kb 1 hétig volt meg.kétszer levagyot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!az meg nem igaz hogy a Sony csődbe fog menni.éppen elekezőleg.(szerintem)nézd meg hogy HÁNY ÉVES A SONY.nehogymár.a ps3 a nyerő.egyik haveromnak a rokana kölcsön adta a xbox 360 és neki az tetszik.azal vág föl hogy az elitnek 4 magos a prozija.hahahahahahahaha (a ps3 9 és egy levan tiltva ha az egyik kinyiffan akkor a letiltot működik)

a ps3 egy nagyon komoly gép.azért van több játék mert sokal elöbb jöt ki.azért is olcsobb.ahogy elnézem a netet a Xbox 360-naz nevezik királynak szerintem nenmmmmmmmmm.az Xbox 360 azoknak van akik 2 órát játszanak naponta.olyan hangos mint egy állat.a másik szobában a faterom fölébrett rá.a ps3 a jövő.az Xbox 360 kifog menni a dívatból amikor a ps3-nak lemegy az ára.a ps3 a legjobb.most fettünk full hd tv.(philips)és olyan a képe hogy megszolal.a Xbox 360-nak egy lehelletel jobb a játékélménye de a hangos zaly hát,hát,hát, elég szar.az Xbox 360 egy kísérlet volt.a ps3 nak elképesztő lehetőségei vanak.szerintem egy átlag ember 45% használja ki.és még a 9 magos proci fejlesztés alatt ál.jó tudom a ps3 drágáb de szerintem bőőőőőőőőven megéri az árát.a Xbox 360 egy megbízhatatlan gép.a microszoft majd egy szer kihoz egy újat.de én nem veszek microsoftot.a yamaha házimozival egyszerüen megszolal a hangja a játéknak.ez egy NAGYON KOMOLY GÉP.az Xbox 360-ból már mindenlétezőt kihoztak.a ps3 még ailg alig a felét.ha elenem írsz válaszolok.szerintem 99.99%a ps3 mé.a maradék nagyon nagyon nagyon nagyon kicsi százalék a játék élményé.a ps3 a jövő generáziója.

2009. aug. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/304 anonim ***** válasza:
69%
ja és az 576 bolt drága.(szeritem).ja és a Xbox live egy rozogán öszetákolt bicegő net.ráadásul fizetőőőőőőőőőss
2009. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/304 anonim ***** válasza:
21%
ja a yamahát a ps3 ra kapcsolva hííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííínaon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
2009. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/304 anonim ***** válasza:
18%
ps3!!!!a nyerő
2009. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/304 anonim ***** válasza:
24%
a blu-yer szerintem sokkal jobb mint a hd dvd.még szinte nem is tudtam a létezéséröl még a blu-yernek szinte másnapra amikor bemutatták.tudom hogy vannak ellenélverők de szivesen várom az ellenérveket!!!
2009. aug. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/304 anonim ***** válasza:
33%
aki 100% a ps3 szavaz az vogjon össze velem.
2009. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!