Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kell tenni, hogy barátság...

Mit kell tenni, hogy barátság alakuljon ki? Előzmények:

Figyelt kérdés

Sokáig azt képzeltem, hogy a sok találkozás ami segít. Hosszú éveken keresztül rendszeresen találkoztam többnyire ugyan azokkal az emberekkel közösségi oldalakon hirdetett programokon. Gyakran nem igazán érdekelt a program, de azért erőltettem a dolgot és elmentem, hogy minél többször találkozzunk, de egy barátom se lett, mindig csalódottan jöttem haza. Hagytam a dolgot, mert nem szeretek közösségi programokra járni és időm se maradt mellette.

A következő amit megpróbáltam a rendszeres kommunikáció volt. Több mint egy évig rendszeresen chateltem 1-2 emberel. Az estékbe nyúló chateknek az lett az eredménye, hogy nem maradt elegendő időm tanulásra, megbuktam és aludni is keveset tudtam emiatt. Így elment a kedvem és azoknak a napoknak örültem, amikor nem értek rá beszélgetni, mert így a legszükségesebb dolgaimra (tanulás) maradt idő és kitudtam aludni magam. A barátkozási próbálkozásaimra fordított időt elvesztegetett időnek érzem, mivel nekem kevés szabadidőm van, akikkel pedig barátkoztam nekik rengeteg.

Mivel próbálkozzak, hogy barátság alakuljon ki?


jan. 4. 16:15
 1/4 anonim válasza:

Szia! Fiú vagy vagy lány? Illetve milyen programokra jártál el?


Itt gyakorin vagy például FB csoportokban nem próbáltál ismerkedni vagy vannak ilyen barátkereső oldalak is vagy minek mondjam.

jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Főleg kirándulásokra.

A gyakorin hamar feladtam, akikkel beszéltem 1-2 üzenet után eltűntek. FB csoportokba találtam akikkel chateltem. Aztán nem néztem vissza, túl lehangolónak találtam a csoportokban lévőket.

Ha ennyi találkozás után sincsenek barátaim én csinálok valamit rosszul, csak nem tudom mit. /F

jan. 4. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy jó úton indultál el, főleg a személyes találkák/programok esetén. Csak azt lenne jó megvizsgálnod, konkrétan mi miatt csúszhattak félre a dolgok. Pl.: a közösségi médián meghirdetett programokon kívül is találkoztatok-e, milyen volt a hangulat, milyen volt a köztetek lévő dinamika. Írtad, hogy "erőltetted a dolgot"... nem lehet, hogy ez jobban kiülhetett rád, mint gondolnád? Próbáltatok olyan programokat, amik inkább neked is tetszenek?


Az írogatós dolog meg nagyon zsákbamacska. Nincs személyes kontakt, így alig lehet megismerni a másikat, kellenének oda a programok, közös élmények és a minőségi együtt töltött idő.

Szóval a kettő dolgot kellene valahogy kombinálni: találkák és írogatás.

jan. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, én hasonló cipőben járok mint te. Esetleg osszeismerkedhetnenk.
jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!